sandra
16+
Слеш
Міні
Згідно з каноном
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пн, 10/10/2022 - 23:10
нд, 04/30/2023 - 23:52
104 хвилини, 30 секунд
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Чому почуття виникають і чому саме до певних людей? Який шлях становлення стосунків і чи є різниця між сімейною любов‘ю і романтичною? 
  Ці питання я взяла за основу цього твору і сподіваюсь що ви залишитесь задоволені цією історією, у яку я вклала багато часу і сил.

Розділ 1

Якісь лічені місяці минули з моєї поразки в Лі Ює, різні почуття охоплювали мене, чи то сором, чи образа. Мені було соромно за себе, за свою поразку, невже це я? А хіба я так можу? …мене не покидають думки про контркакт, який Чжун Лі уклав з Синьйорою. Він же знав хто я і знав чого я хочу.

Розділ 2

Минають ранки, дні і ночі, працюю. Думки мої десь в іншому боці. Моя душа лежить в Лі Ює, а тіло у роботі, зовсім не там. Знову якісь тренування новачків, мені не цікаво, лише б повернутись скоріш. Вечір, ніч, відпочинок, перед сном думаю. Як там Він?  
    …

  Вподобайка
  3
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  кохані

  давно не бачили фанфіків по цим двом! дякую, чекатиму ще. 

  проте є один момент, може, мені так здалося, але… ваш фанфік ніби кудись спішить, трошки мені не вистачило описів, бо в деяких місцях за два речення відбувається надто багато речей. але то таке. ви гарно описуєте почуття Тартальї, це мені сподобадось) з мене вподобайка