Осіння луна
Оріджинали
16+
牧粮人
Робота завершена
https://www.mtlnove…
Слеш
Максі
Як оріджинал
Тільки покликання
Альтернативна анатомія
сб, 09/17/2022 - 11:31
вт, 01/02/2024 - 18:37
491 хвилина, 15 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Коли Лу Мо переродився в романі про зергів, йому наказали зіграти роль незначного лиходія, попередивши, що виходити з образу суворо заборонено. Початковий власник тіла був безжальний, мав низький IQ і був дуже лінивий!
Лу Мо беззаперечно виконував кожну вимогу, і, дивлячись на обличчя заціпенілого зерга-самки, відчував біль і провину.

«Мені справді шкода, що ти зустрів такого покидька, як я!»

1.

Ранкове сонце наполегливо пробивалося крізь ґрати. Промінь світла падав на м’яке ліжко, заливаючи підлітка, що лежить на ліжку, м’яким золотим світлом. Його світла шкіра почервоніла від міцного сну, а кінчик носа покрився бусинками поту. Він спав надзвичайно мирно.

2.

Зерг, що впав в обійми Лу Мо, безперечно, було зрілим і сильним зерг-самкою. Він був високим, статним та гарним. Судячи з трирічного досвіду перебуванння у цьому світі Лу Мо - зерг мав незвичайну зовнішність, він жодного разу не бачив поряд з собою поряд червонооких і сивих самок.

3.

Ця пара очей незнайомого зерг-самки здавалася такими яскравими, водночас в них відображався пережиток багатьох труднощів. Не можна було не помітити холодної твердої стіни з льоду, якою відгородився від навколишнього світу срібноволосий зерг.

5.

Сун Цзяньшу – дуже відомий чоловік в Імперії. Випадкове відео, опубліковане в Star Network (Це реальна програма - аналог соціальної мережі та Ютуба) залучило до нього сотні мільйонів глядачів. Той, хто часто з’являється поряд із Сун Цзяньшу, рано чи пізно буде впізнаваний на вулиці.

9.

Зал прямої трансляції на Star Network зашкалював за кількістю глядачів, але на цій безплідній та відсталій планеті фанатичні самки юрмилися на напівзруйнованій дорозі. Вони не знали, що самець, який полонив їхні серця, вже таємно покинув лікарню.

У палаті Сун Цзяньшу

10.

Кинжал стирчав у машині, а серце Лу Мо обливалося кров’ю від злості. Немає людини, яка не любила б машини. Лу Мо досі пам’ятає, як він кидався цілий місяць і нарешті зважився зробити замовлення на цю дорогу машину.

13.

Расові характеристики зергів здаються дивними для інших. Чим сильніші самки, тим менші їхні сексуальні бажання та надії на створення сім’ї. Самці S-класу, навпаки, мають підвищені сексуальні апетити та пристрасті, які змушені задовольняти цілий рік.

14.

- Мріяти не шкідливо!!!

Чорноволосий і зеленоокий чоловік був лютий, і він підвівся, грюкнувши по столу долонею. Спокій з його обличчя зник. Він люто витріщився на Сун Цзяньшу і видавив крізь зуби фразу:

- Суне Цзяньшу, як ти смієш?

    Вподобайка
    1
    Ставлення автора до критики