Повернутись до головної сторінки фанфіку: Що робити, якщо перетворився на випадкового покидька-зерга

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Зерг, що впав в обійми Лу Мо, безперечно, було зрілим і сильним зерг-самкою. Він був високим, статним та гарним. Судячи з трирічного досвіду перебуванння у цьому світі Лу Мо - зерг мав незвичайну зовнішність, він жодного разу не бачив поряд з собою поряд червонооких і сивих самок. Безперечно, в аристократичній генеалогії імперії нікого не було зергів з подібними рисами обличчя.

Якби це було не так, Лу Мо прийняв би незнайомого самку за аристократа, судячи з його класичної та елегантної зовнішності. Лу Мо був не надто високий. Він був ще неповнолітнім юнаком, котрий ще не пережив метаморфоз. Його руки не були довгими, тому він ледве обіймав самку. Він не так обіймав зерг-самку, як, здавалося, лежав на руках іншої істоти.

Раптове почуття спокою охопило Лу Мо, а місця, де він торкався шкіри іншого, так тиснули, що йому не хотілося їх відпускати. Лу Мо опустив голову і потерся кінчиком носа об шию незнайомця. Почувши шум, дворецький поспішив підвестися сходами до кімнати молодого спадкоємця родини Лу і побачив перед собою цю сцену. Високий, срібловолосий зерг-самка зомлів від ран, а його молодий містер Лу - зовні злісний і байдужий молодий господар - тихо обіймав незнайомця, як новонароджений коала.

Дворецький не міг вимовити ні слова. Насправді молодий містер Лу не є дитиною його покійного господаря. Коли старший зерг його знайшов, він був лише яйцем, що самотньо лежав у окопі на полі бою, і помирав. Лу Мо й сам не знав, скільки часу пролежав на полі бою. Біла яєчна шкаралупа вкрилася кров’ю та піском, ставши схожою на пушинку. Зерг-самці, які все ще знаходяться в яйці, потребують особливої турботи і комфорту. Якщо комфорту буде недостатньо, вони стануть чутливою та тендітною особистістю, як молодий господар Лу, і можуть  постраждати навіть від легкого голоду чи спраги.

Зергі, які страждають від цього симптому, будуть надзвичайно прив’язані до контактів, обіймів, поцілунків з іншими зергами. Лу Мо мав гордість, він ніколи не хотів показувати свою слабкість; він ніяково зближувався з іншими зергами з зарозумілим виглядом, щоб отримати трохи комфорту для себе. Дворецький зітхнув, побачивши, що очі Лу Мо стали люблячими.

[Коли за тобою з любов’ю спостерігають, бали покидька  зменшено на 10%! 】

Лу Мо:…

Він раптом підняв голову, обливаючись сльозами в серці, і сумно дивився на дворецького:

- Забирайся!

Чи легко йому?

- Молодий пане! - дворецький опустився навколішки і торкнувся голови Лу Мо. - Ви хочете його?

З першого погляду на зерг-самку дворецький зрозумів його особистість. Сріблясте волосся - характерна риса клану Клейна, а також єдиної сріблястої популяції серед усіх зергів. У всіх чистокровних зергів з клану Клейна червоні очі, схожі на дорогоцінні камені. Ця краса принесла клану Клейна одні неприємності і стало катастрофою, що призвело до їх вимирання.

Їхня духовна сила і витривалість - найкраща їжа для інших видів зергів. Зерг-самець поглинав духовну силу самки з клану Клейна, і шанс успішної метаморфози значно зростав, він може ініціювати другу метаморфозу. Зерг-самка, поглинувши сили самця із клану Клейна, значно збільшувала шанс своєї вагітності. Найдивовижніше, що у таких самок майже завжди народжувалися діти-самці. З давніх-давен і до наших днів зерги з клану Клейна були рабами, яких вищі зерги тримали в неволі. Вони народжувалися як добрива інших зергов.

Дворецький глянув униз на сріблястого зерг-самку. Він не знаю, як цей незнайомець із клану Клейна вижив до такого дорослого віку… Але незважаючи ні на що, тепер, коли незнайомець опинився тут, молодий пан Лу хоче його з’їсти, це також його доля.

- Молодий пане, - спитав дворецький, - ти хочеш його з’їсти?

Денне світло пробивалося крізь проламаний дах і нависало над Лу Мо. Дворецький з похмурими очі сперся на дверну раму, перебуваючи на стику світла і тіні в кімнаті. Лу Мо байдуже дивився на домоправителя.

- З’їжте цю самку.

- З’їсти самку?

Наступної миті він був вражений до глибини душі. Не дивно! Не дивно, що його бали покидька так важко підвищити, він фактично забув найважливіший момент. У суспільстві зергів у самок немає нижньої межі терпимості до самців, що є унікальним правом самців. Але права завжди супроводжуються обов’язками, а обов’язки самців – це розмноження зергів. Іншими словами, поки він не виконує це зобов’язання, хоч би що він робив, він - справжній покидьок серед зергів. Очі Лу Мо засяяли, і він урочисто кивнув дворецькому:

- Я розумію.

Тут легко вдасться залучити божевільних самок, як метеликів, щоб провести з ними приємний час. Це тільки змусить зергів хвалити його! Хвалити його! Його навіть включать до списку батька-героя! Якщо він хоче бути покидьком, він має бути вірним чоловіком! Мало народжувати чи краще не народжувати жодну дитину - і ти станеш покидьком на все життя! Лу Мо глянув на самку у своїх обіймах, і куточки його рота повільно піднялися від радості.

- Це ти.

Він підвівся, виштовхав дворецького за двері і пожартував у дуже гарному настрої:

- Наступна сцена буде надзвичайно кривавою, всі сторонні повинні залишити приміщення.

Тяжкі двері повільно зачинилися, і дворецький зі складними почуттями дивився на срібну самку. Така дивна доля. Зерг-самці народжуються з повагою та перевагою, зерг-самки – як незначний витратний матеріал, а доля зергів клану Клейна ще трагічніша. Але… він був відданий сім’ї Лу, він ставив перше місце лише інтереси молодого пана. Для нього життя цієї зерг-самки не таке важливе, як майбутня метаморфоза Лу Мо.

Коли двері вже майже повністю зачинилися, срібловолосий зерг трохи повернув обличчя. Його холодні яскраво-червоні очі вп’ялися в фігуру дворецького. Дворецький мимоволі здригнувся. Все… адже буде добре, правда? Зрештою, зерги клану Клейна, навіть самки, не могли чинити жодного опору. Якби дворецький був більш обережним і не так прагнув дозволити Лу Мо з’їсти самку, якби він захотів перевірити старі книги сім’ї, він би знав, наскільки критична ця ситуація.

Зерг клана Клейн не намагався чинити опір. Це вірно, але бувають вийнятки. Чим витонченіша поза цих вельмож, що насолоджуються зергами Клейна, тим страшніша реальність за ними. З того моменту, як зерг із клану Клейна виповз із яєчної шкаралупи, почалося його виживання. Їм вводили наркотики, ламали хребет, і вони перетворювалися на масу плоті, на яку залишалося тільки чекати смерті.

 »М’ясо Клейна», здобуте з молодих особин, мало обмеженими лікувальними ефектами, але жоден зерг не хоче дозволити їм досягти повної зрілості. Зрештою, чистокровного, повністю дорослого зерга з клану Клейн неможливо контролювати. А зараз зерг-самка в кімнаті - дозрілий і надзвичайно небезпечний чистокровний представник Клейна.

***

Лінг давно не бачив такого слабкого самця. У центральному місті імперії вже понад десять років не народжуються самці рівня нижче D-класу і навіть з’явилося багато самців A-класу. Всі зерги з нетерпінням чекали на появу легендарного самця S-класу, вважаючи, що це буде знайомий, що Богиня-мати знову благоволить їхній расі. Що за благословення Богині-матері? Це просто самець високого рівня, який народився, пожираючи зергів клану Клейна. З того часу, як він став дорослим, Лінг більше не приховував свої видатні яскраво-червоні очі. Куди б він не пішов, завжди відчував на собі жадібні погляди. З того моменту, як інші зерги бачили його, вони починали представляти шматки м’яса, поданих на срібних стравах.

Його сили вже відновилися, тому, подібно до терплячого павука, він розвішив навколо себе невидимі нитки, чекаючи, поки видобуток сам потрапить у мережу. На цей раз винятку не буде. Неповнолітній самець поклав йому руки на плечі і з помітним зусиллям перемістив його на ліжко. Лінг був майже знайомий із наступним процесом. Зерг-самці простягнуть свої слабкі нитки духовної сили, проникнуть у його духовне море і матимуть духовну силу потроху, щоб зміцнити свої власні сили. Але жадібні і неосвічені, вони не дізнаються, що хоч духовна сила, яку вони поглинають, солодка, вона змішана з небезпечною отрутою. Коли вони помічали це, було вже пізно. Отрута зруйнувала нерви всього їхнього тіла і зробила їх нерухомими. Вони могли тільки дивитися, як самка Клейна, який не мав бути в змозі чинити опір, тримає довгий ніж і веде їх у безодню вічної смерті.

- Хм… Я мушу це зробити? - пролунав незрілий голос зерг-самця, наче він розмовляв з кимось.

Лінг посміхнувся у своєму серці: «До чого ці вагання?»

- Та ні, я не злякався. Я нічого не боюся, адже ще неповнолітній, – урочисто продовжив самець. - Просто думаю, що подібні жорсткі рамки надто обмежують – ні, це не марна софістика!

Після цих слів самець прибрав кілька пасм з лиця Лінга прохолодними пальцями, а потім, здавалося, він використовував власні манжети, щоб витерти піт з його обличчя. Хоча Лінг був дуже терплячий, він повинен був визнати, що так було набагато зручніше. На міцному крижаному панцирі його психіки з’явилися пульсації дратівливості.

«Що робить цей самець? Це тому, що від занадто бідний і слабкий, і навіть не знаєте, як набути духовної сили?» - думалося йому.

- …І, - промимрив юний зерг, - якщо чесно, тобі не здається, що він виглядає надто привабливо? Він справжній?

Відразу після цього Лінг відчув дотик до щоки, м’який, як пір’їнка, а потім почув радісний голос самця.

- Справжній!

Лінг:…

Лінг ненавидів, коли люди говорили про його зовнішність, вони завжди дивилися на його сріблясте волосся і червоні очі, ніби розглядали колір шматка м’яса. Але дивним було те, що він не ненавидів тон цього маленького самця. Чужий голос його просто не дратував. Він нагадав сам собі, невинний на перший погляд самець до глибини душі підступний. Він відчував Лінга, хотів завоювати його довіру, щоб потім без побоювань проковтнути жертву. Зрештою… він уже одного разу пережив таке.

У думках Лінга знову з’явився темноволосий, чорноокий чоловік. Він вдавався настільки правдоподібним, що Лінг не попався на його вудку. Він сказав, що самки та самці рівні; він сказав, що захищатиме Лінга; він також сказав, що любитиме його тільки в цьому житті. Але в результаті самець не зробив його своєю королевою. Чорноволосий чорноокий самець ділить кохання на безліч частин, і Лінг – лише одна з них.

Але…

Він хотів все без залишку. Йому невідоме почуття безпеки, а зерги клану Клейна - найчутливіші та недовірливі представники свого вигляду. З того часу, як цей самець одружився з іншою самкою, Лінг більше не хотів його. Сун Цзяньшу викликав у нього огиду. Якби не те, що вони не уклали кривавий контракт, Лінг вирішив знищити себе і затягнути Сун Цзяньшу перетягнути в пекло. Жаль, що вони так і не уклали цей контракт. Варто було подумати про минуле, самоконтроль Лінга погіршився. Він втратив терпіння чекати і просто хотів убити маленького самця, що щебече.

Під прикриттям ковдри Лінг мовчки дістав кинджал із піхов на поясі. Наконечник був направлений у груди самця, готовий завдати удару будь-якої миті. Незважаючи на всі приготування, вираз його обличчя не змінився, ніби він все ще був непритомний. Лу Мо дивився на витончене обличчя зерга, по його щоках розлилася хвиля жару. Це було не від захоплення чи власництва, а просто вражений зовнішнім виглядом.

Лу Мо глянув на це гарне й ілюзорне обличчя, його обличчя мимоволі стало гарячим. Виною тому було не замилування чи спрага власництва, а просто візуальний шок від незвичайної краси. Раптом у ньому прокинулася боязкість. Він глибоко зітхнув і нахилився до самки. Потім ніжно доторкнувся до м’яких губ самки.

- Ти тепер мій монарх.

Срібні вії злегка затремтіли, і Лу Мо приголомшено дивився на розплющені очі самки. Очі кольору голубиної крові, схожі на дорогоцінне каміння, спокійно зустріли його погляд.

Лу Мо: «…Е-е-е-е!»

***

Зерги (Zerg) - інопланетні істоти-інсектоїди з серії комп’ютерних ігор Star Craft, що відрізняються величезною плідністю та низьким розвитком техніки, суворою ієрархією та поділом ролей.
Автор новели на основі гри створив власну інопланетну комахову расу. Хоча зовні зерги більше схожі на людей, але мають ряд особливостей (упускаємо спойлери), деякі можуть перетворюватися на комах або керувати ним.
Автор вніс зміни: зерги не покладатися на «королеву», структура їхнього суспільства наближена до людської, яскраво виражені класи зергів. Класів кілька Д, С, В, А та S. Як визначають клас у роботі не згадується. Самці можуть зазнати метаморфоз - підвищення класу (у мене асоціація з перетворенням гусениці на метелика). Зерги всі чоловіки, але поділяються на три статі: самці, самки, суб-самки. Самки, здатні до народження дітей представники зергів, дуже сильні істоти через свою духовну силу, але без самців вони не можуть керувати нею, не збожеволівши. З якоїсь причини самців почало народжуватися дуже мало. У суспільстві зергів процвітає полігамія. Головний герой кидає виклик загальноприйнятим устроям, щоб заробити бали покидька і вирішує завести лише одного чоловіка.
Серед зергів існує клан Клейна, якого належить Лінг. Зергі практикують до них канібалізм, вважаючи, що їх плоть та кров збільшать силу та здоров’я.

    Ставлення автора до критики: Обережне