Повернутись до головної сторінки фанфіку: Що робити, якщо перетворився на випадкового покидька-зерга

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Ця пара очей незнайомого зерг-самки здавалася такими яскравими, водночас в них відображався пережиток багатьох труднощів. Не можна було не помітити холодної твердої стіни з льоду, якою відгородився від навколишнього світу срібноволосий зерг. Товсті шари фальші та вдавання таїли в собі гострі вбивчі наміри, ховаючись у найглибшому місці душі. Лінг спокійно глянув на Лу Мо.

Монарх.

Він не змінився в обличчі, але його серце затремтіло від почутих слів. В одного самця може бути дюжина, десятки чи навіть сотні самок, але монарх лише один. Навіть закохані особи, повністю віддані самцям-зергам, могли придушити в собі власні інстинкти під впливом любові. Положення монарха - це компроміс, досягнутий між суспільством та всіма індивідуумами зергів, перед якими стоїть завдання підтримки загального відтворення населення.  До досягнення зрілого віку зерг-самець не пообіцяє місце монарха жодному зерг-самці. Зрештою ніхто не знає, наскільки високого генетичного рівня може досягти самець після метаморфозу.

Історія зафіксувала самця, який за народження був лише D-класу. Він пережив незліченну кількість пригод, пройшов п’ять безпрецедентних трансформацій і став самцем майже S-класу! Якщо статус монарха давався самкам, які були досить сильні, лише через імпульс самця молодого віку, то згодом почуття можуть ослабнути. У майбутньому самець обов’язково пошкодує про це. Лінг прикрив очі срібними віями, щоб приховати свої думки. Самець міг вчинити так, якщо… він досить розумний. Розумний самець здатний визначити його справжню особистість, можливо, цей самець від початку діяв у корисливих цілях. Все-таки його краще вбити.

Долоня Лінга, що тримала довгий кинжал, злегка спітніла. Він багато років блукав на межі життя і смерті, бачив надто багато обману і лицемірства. Коли не можеш відрізнити правду від брехні, то варто діяти на випередження. Чому він вагається? Це місце далеко від інших планет, а противник - лише слабкий зерг-самець. Вбити його – найбезпечніший вибір.

Але…

Рішучість у серці Лінга трохи здригнулася, коли він подумав про пальці юного зерга на своїй щоці. Легкі дотики Лу Мо до його обличчя були немов легенький вітерець.

[Домашні кішки, коли виростають, завжди прагнуть волі на вулиці].

[Але дика кішка зі шрамом, підібрана на вулиці, дуже прив’язлива].

Проста дія може розжалобити холодне серце самки, і їм варто дорожити. Якщо він завдасть йому шкоди, самка вибудує більш жорсткий захист, ніж зараз. Лінг спостерігав, як молодий зерг не замислюючись смикав біле простирадло довгими пальцями і, нарешті, прийняв рішення у своєму серці. Він підняв голову і спитав:

- Ти хочеш, щоб я став твоїм монархом? Чому?

Якщо у незрілого самця є злі думки, то він захоче завоювати довіру Лінг. Якщо це правда, то самець обов’язково прикинеться незрозумілим дурником. Може прикинутися наївним сільським молодцем - незрілим і недосвідченим, якими бувають мешканці околиць - який був настільки зачарований зовнішністю Лінга, що миттєво закохався. Він виявлятиме увагу і турботу і оточить улюбленого самку любов’ю та повагою. Це була стереотипна мрія багатьох самок, ніхто б не зміг відмовити такому партнеру.

Лінг провів вказівним пальцем по лезу свого кинджала, і гострий інструмент плавно розрізав кінчик пальця. Яскраво-червона крапля крові з’явилася з рани. Він байдуже дивився на самця, але його серцебиття почастішало. Якщо противник поводитиметься так бездоганно, його холодна зброя без вагань пронизить серце чоловіка. Він більше нікому не дозволить себе обдурити.

***

У цей момент у мозку Лу Мо промайнула величезна кількість думок. Правильно, йому треба бути вірним. Якщо він буде вірним, то накине на себе гнів громадськості цього світу. Вірний самець – це мрія будь-якої самки. Лу Мо було складно вибрати: гнів з боку суспільства, чи постійна образа і ненависть партнера, з яким він ділитиме ліжко? Лу Мо хоче отримати і те, й інше. Молодий майстер примружив очі і зарозуміло сказав:

- Ти маєш зрозуміти одну річ. Ти потрапив на мою територію і тепер повністю належиш мені. Я контролюватиму твої думки та дії. Ти не повинен чинити опір.

Лу Мо ніжно торкнувся м’якої щоки самки і нахилив голову до нього ближче.

- Ти можеш не знати, але на цій планеті я маю жахливу репутацію. Але навіть так я не хочу простої слухняності від тебе.

Тільки самка-монарх може утворити кровний контракт із зерг-самцем. Як тільки це відбувалося, їх душі ставали єдиними, і вони могли безпосередньо спілкуватися через свідомість.

- Зрозуміло? – Лу Мо посміхнувся. - Якщо насмілишся допустити хоч думку про непокору, я просто вб’ю тебе.

«…»

Червоноокий зерг-самка широко розплющив очі і приголомшено подивилася на Лу Мо. Який він зляканий!

[Акторська майстерність господаря швидко прогресує!]

 Лу Мо відчував упертість самки, мурашки на його руках і ногах з’являлися одна за одною від вивчаючого погляду червоних очей. Все його тіло оніміло, ніби він торкнувся електричного вимикача. Він – покидьок - і зробить багато зла! У суспільстві самкам важко жити, а Лу Мо наговорив стільки антисоціальних висловлювань, які безперечно залишать багато невдоволення в серцях самок. Лу Мо відвернувся, приховуючи докори совісті та провину в очах, і жорстоко сказав:

- Незабаром відбудеться наше весілля. У тебе немає іншого вибору, окрім як стати моєю слухняною іграшкою.

Щоб додати реалістичності своїй загрозі і не здатися слабким, Лу Мо нахилився і прикусив зубами мочку вуха самки. Мочка озвалася глухим болем, а потім долинув металевий запах крові. Струнне тіло самки злегка затремтіло, але з його вуст не зірвалося ні слова. На білих, як нефрит, мочках вух залишився яскраво-червоний слід від зубів. Лу Мо нахилився до лиця Лінга і голосом демона-спокусника прошепотів:

- Це моя мітка.

Він був задоволений результатом і неквапливо вийшов із кімнати. Насіння ненависті впало в серце самки, Лу Мо чекав з радістю, коли ненависть пустить коріння і проковтне його. Тяжкі дерев’яні двері знову зачинилися, і всередині кімнати стало тихо.

Раннє ранкове сонце ставало все яскравішим і яскравішим, і світло, подібне до розплавленого золота, просочувалося з даху і освітлювало сріблястого зерг-самку. Його довге срібне волосся було розпущене, і він довго сидів на сонці з опущеною головою. Зібравшись із думками, він вийняв руку з-під простирадла, відкрив рота і вкусив свій вкритий шрамами палець. Він торкнувся мітки, вимазавши її кров’ю.

Слабкий червоний відблиск піднімався від його шиї, поступово розпливаючись по щоках, і червоні очі світилися. Двосторонній контракт на крові укладено. Він завжди належатиме цьому самцю, а юний самець завжди належатиме тільки йому. У цей момент зерг із клану Клейна, нарешті, відчув себе у безпеці.

***

- Молодий містере Лу.

Як тільки він вийшов із дому, його зустрів дворецький із занепокоєним обличчям. Він недовірливо подивився на Лу Мо:

- Усе скінчилося?

Лу Мо стримано кивнув головою. Дворецький збентежено спитав:

- Так швидко?

Лу Мо: «…»

[П’ять балів буде знято, якщо здатність чинити опір допиту буде поганою].

Лу Мо дуже хотілося плакати. Він хотів голосно плакати і благати дворецького відпустити його, ні про що не питаючи. щоб не ускладнювати життя. Він не може залишити все як є. Не може. Покидьок повинен бути холодним і безжальним, він не може плакати. Він кинув порожній погляд на дворецького:

- Я хочу залишити…

Лу Мо запнувся, він був надто захоплений своєю роллю покидька, що не спитав ім’я самки.

- Я хочу одружитися з цим зерг-самкою. Підготуй все до весілля, - Лу Мо кивнув головою. - Моє весілля не може бути простим, чим грандіознішим буде розмах, тим краще.

Очі дворецького розширилися від подиву:

- Що…

«Хіба зерг-самка з клану Клейн ще живий? Цей негідник встиг спокусив молодого пана! Що ще страшніше?» – думав дворецький.

- Скоро я одружуся, - юний зерг завмер на мить, потім повернувся і продовжив. - Є ще дещо.

Дворецький нагострив вуха з останньою надією, яка була майже благаючою. На обличчі самця з’явилася садистська посмішка:

- Все має бути зроблено за стандартами церемонії ухвалення самки-монарха. Зрештою, це єдине весілля у моєму житті.

У дворецького підкосилися ноги після цих слів. Слова Лу Мо ясно заявили: відтепер він ніколи не одружиться з іншими самками. У світі є безліч самок, а він вибрав зерга з клану Клейна. Це напевно принесе молодому пану незліченну кількість проблем у майбутньому.

- Молодий пане, я ніколи цього не допущу! Містере Лу, ти розумієш, що робиш? Старші точно не допустять цього шлюбу! Їхнє єдине бажання - щоб я добре про тебе дбав, а ти…

- Замовкни! - нетерпляче кричав чорнявий і зеленоокий чоловік, повторюючи слово за словом. - Зараз не твоя черга займатись моїми справами!

Відчайдушний погляд та ридаючі зойки дворецького перетворилися на радісні системні підказки у свідомості Лу Мо.

 [Бали покидька збільшилися один]

[Бали покидька збільшилися десять]

Він стиснув кулаки від хвилювання. Після трьох років невдач у піднятті рівня покидька він став на правильний шлях!

***

На далекій планеті. Імператорська Зірка зергів. Процвітаючий зорелітний порт.

Чорноволосий і чорноокий чоловік тільки посміявся з Яня Яня, і раптом злегка насупився і приклав руку на груди.

- Щось не так?

Сун Цзяньшу неохоче посміхнувся і лагідно відповів:

- Нічого страшного не трапилося, просто я раптом відчув себе трохи сумним.

Побачивши цю усмішку, високий зерг-самка на протилежному боці столика почервонів, думаючи у своєму серці: «Як може бути таким ніжним чоловік, ах-ах-ах, моя Мати-богиня! Невже це правда? Я справді хочу бути його самкою, достатньо місця слуги! Роль зігрівача ліжка теж підійде!» Він думав, що готовий на все лише мати можливість бути з Сун Цзяньшу! Атмосферу поміж ними порушив холодний голос:

- Містере Сун, ходімо.

Високий чоловік, що увійшов, у військовій формі виглядав сильним і представницьким. Погони на плечах показували його не низьке військове звання. Сун Цзяньшу глянув на нього з сумною усмішкою на обличчі.

- Венгер, Лінг справді простить мене? Я боюсь…

- Як він сміє не пробачити вас? - Венгер сердився і не допускав жодної гарної думки про Лінга.

Він завжди вважав Лінга неприємною особистістю. Колись давно, в дитинстві Лінг урятував життя Сун Цзяньшу, ставши білим місячним світлом у серці юного зерга. Проте саме Венгер супроводжував Сун Цзяньшу з самого дитинства! Звичайно, у світі завжди існують самки, які не знають свого місця. Самці за своєю природою були безмірно дорогоцінними істотами їх нації. Такі чоловіки, як Сун Цзяньшу, який ставився до всіх самок з повагою та ніжністю, зустрічаються у світі ще рідше.

Верген та три інших зерг-самки намагалися зайняти особливе місце в серці Сун Цзяньшу. Хто з них не ставиться до Сун Цзяньша як до скарбу? В результаті зерг Лінг наважився виявити невдоволення перед Сун Цзяньшу і втекти.

Венгер дуже хоче переконати Сун Цзяньшу забути про зрадника. Але Сун Цзяньшу мав м’який характер, і він не був упевнений, що Лінг пішов безповоротно. Якби Сун Цзяньшу замінив інший самець, у Лінга давно б зламалися крила, і він ледве міг придушити гнів самця кількома сотнями ударів батога. До чого розбещений тип. Немов бачучи невдоволення Венгера, Сун Цзяньшу придушив усмішку і серйозно сказав:

- Венгере, Лінг дуже важливий для мене.

- Розумію, я супроводжуватиму вас, щоб допомогти в його пошуках.

Перед посадкою на зореліт серце Сун Цзяньшу забилося з новою силою. Він схопився за груди, його обличчя потемніло. Здавалося, щось у його руках поступово виривається з чіпкої хватки… Від цього йому стало дуже погано.

Незважаючи ні на що, вони повинні спочатку якнайшвидше повернути Лінга.

- Венгер, ти можеш поквапитися?

Венгер повернувся спиною до Сун Цзяньша, і його настрій став ще більш пригніченим. Але це неправильно, адже Сун Цзяньшу ставився до них як до рівних. Це все провина Лінга. Він втішав себе таким чином, але все ж таки відповів:

- Добре, містере Сун.

Зореліт раптово прискорився і зник у безмежному всесвіті.

    Ставлення автора до критики: Обережне