Повернутись до головної сторінки фанфіку: Що робити, якщо перетворився на випадкового покидька-зерга

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Усі глядачі були вражені, чоловік А-класу став побитий чоловіком D-класу! Глядачі не могли повірити своїм очам. Що відбувається?

Сун Цзяньшу, безперечно, справжній самець А-класу, але деякі зерги ставили це під сумнів - адже чим вищий клас самця, тим ближче його зовнішність до самки, така ж похмура і люта. Сун Цзяньшу – виняток. Якщо придивитися, його зовнішній вигляд не відрізняється від суб-самки, але зерги, все одно без перебільшення, вважали його красивим. Через невідповідність у зовнішності багато просунутих самців не можуть зрозуміти клас Сун Цзяньшу і часто провокують його на конфлікт. Це було майже фірмовим знаком Сун Цзяньшу. У кожному відео, яке розповсюджується в Star Net, майже завжди є така «фінальна драма», яка змушує глядачів кусати нігті від занепокоєння, що не дуже добре.

Що ж сталося цього разу? Згідно з здоровим глуздом глядачів, дрібний лиходій - гарматне м’ясо - з відсталої планети, який має очі, але поганий зір, прийшов безрозсудно провокувати Сун Цзяньшу. Сун Цзяньшу був терпимий і поблажливий до нього. Добросерде людина не хотіла ображати супротивника, але самець-гарматне м’ясо вважав цю доброту боягузтвом, став ще агресивнішим і захотів нашкодити Сун Цзяньшу. Сун Цзяньшу дуже добрий, але не боягузливий, йому не потрібно довго терпіти глузування, лише одним рухом він кинув неосвіченого самця - зарозуміле гарматне м’ясо - в збентеження. Нарешті, з жахом дивлячись на гарматне м’ясо, Сун Цзяньшу простягнув до нього руку:

- Я – чоловік А-класу. Отак і має бути.

Так і має бути! Розвиток ситуації повністю перевершив очікування всіх глядачів. Збентежений чоловік на екрані – це справді Сун Цзяньшу?

Він ніяково опустився на коліна, половина його обличчя була в синцях і розпухла, він виглядав таким спустошеним. Як би добре він не виглядав, ніхто не може залишатися красивим, коли його поб’ють. За підтримки камери системи з роздільною здатністю 27540p з основного простору Star Net глядачі розглянули кожну кровоносну судину, що лопнула, на обличчі Сун Цзяньшу.

Все ясно. Яким би божевільною не був зерг-самка Сун Цзяньшу, він не може без зазріння совісті зализати синці на обличчі Сун Цзяньшу в цей час.

Коментар 40: «… Міф у моєму серці зруйнований.»

Коментар 41: «Більше того, він такий серйозний, хоча його щойно побили.»

Коментар 42: «Я – чоловік А-класу».

Шанувальники Сун Цзяньшу розкидані по десятках галактик зергів. Така велика кількість, природно, є сумішшю риби, дракона і всього іншого. Більшість із них - це повністю Вайф-фен (Вайф-фен - фанати, що турбуються про найменшу дію кумира, але більше з точки зору подружки або дружини. Вони дуже вірні та віддані. В оригіналі було слово Му Цян - я не знайшла його значення. За логікою сюжету підібрала схоже слово. Цей тип фанатів найактивніший і найрозв’язніший, і їх можна побачити всюди.) Найбільше вони полюбляють порівнювати Сун Цзяньшу з іншими чоловіками.

Хоча це й створювало біль голови для інших племен зергів, але для Сун Цзяньшу вони справді створювали хорошу репутацію. Спочатку, поки Сун Цзяньшу йшов уперед, ставав сильнішим і демонстрував силу, ця група фанатів завжди віддано йшла за ним і ставала частиною його слави. Але тепер Лу Мо опустив його з неба. Будучи лише чоловіком D-класу, він повністю розтрощив Сун Цзяньшу.

І фанати Сун Цзяньшу, які все це ясно бачили по трансляції, після того, як осяде пил, перетворяться на фанатів Лу Мо. І збільшать інтенсивність своїх негативних коментарів.

Коментар 43: «Сміюся до упаду, я завжди думав, що машину Сун Цзяньшу купив сам, і він був там весь день. Виявилося, що вона взята в борг!»

Коментар 44: «Він ще недавно погано говорив про того чоловіка D-класу, але він ще гірший, тому я сміюся від душі!»

Хоча ці новини швидко поринули у безмежний шквал, наскільки можна було судити, всі вони були глядачами, які підтримували Сун Цзяньшу. Але вони подібні до непримітного сухого поля, на яке падає маленька іскра, і воно розгорається все сильніше і сильніше.

- Ти пам’ятаєш? Я позичив тобі машину. Нині вона потрібна нам. Хіба не слід повернути її мені? - сказав Лінг. - У минулому ти сказав, що повернеш її мені, коли це станеться?

Як це можна зробити? Сун Цзяньшу був дуже пригнічений. Його розум трохи завис під стількими невирішеними питаннями. Якби Лінг не втікав, він би не відволікався; якби він не відволікався, не було б аварії, і машина не зламалася б; машина б не зламалася, і він би не потрапив у такий конфуз. Венгер здивовано подивився на Лінга. Він не розумів, але як за такий короткий час командир легіону так змінився?

Навіть якщо раніше пан Сун був трохи ближчим до нього, тіло Лінга завжди випромінювало ауру примусу, і Венгер повністю не розумів таких дій. Вони любили Сун Цзяньшу… Венгер не набагато поступався Лінгу за силою емоцій. Якби не туга Сун Цзяньшу про втрачену самку, вони б вже давно почали робити це.  Тепер, дивлячись у вічі Лінга, Венгер все чудово розумів: Лінг більше не закоханий у пана Сун. Але водночас він виявив ще одну річ, яка змусила його запанікувати.

Інтерес Сун Цзяньшу до Лінг швидко зростав. Венгер не міг заперечувати ревнощів у своєму серці. Полум’яні язики ревнощів обпалили його серце наче залізна сковорода, завдавши йому болю. Він не зміг змовчати і сказав:

- Пане, як ти можеш повернути те, що вже подаровано?

- Коли я дарував машину? – Лінг глянув на нього з веселими іскрами в очах. - Хіба я вписав Сун Цзяньшу власником? Чи я пройшов процедуру передачі? Цього не сталося.

Він підпер підборіддя однією рукою і сказав Венгеру з усмішкою:

- Я просто тимчасово позичив машину Сун Цзяньшу, щоб ми дотримувалися принципів та поважали інших самок.

Коли Сун Цзяньшу відмовився від подарунка, Лінг майже благаюче попросив його прийняти його. Як сумно це було на початку, як смішно зараз.

– Ти! - вигукнув Венгер.

- Поверніть його машину, - пролунав низький голос Сун Цзяньшу.

  - Пане… - заговорив стривожений Венгер.

- Поверни йому!

Сун Цзяньшу ідіотсько глянув на Лінга.

- Лінг, відколи ти поїхав, я думав про тебе. Вранці сталася автомобільна аварія.

Лінг безпристрасно глянув на нього, він усе ще міг сміятися з Венгера - навіть якщо це була глузування, він майже не хотів нічого говорити перед Сун Цзяньшу, і холодно сказав:

- Справді, я маю бути винен?

- Я не це мав на увазі…

Лінг повернув голову і сказав:

- Поверни гроші за машину, якщо вона зламана, або візьми у борг, якщо в тебе недостатньо грошей. Будь ласка, поспішай з рішенням.

- Добре…

- Що ви тут робите? - пролунав гучний крик, і до дверей увійшла група зергів у формі.

Лінг тяжко зітхнув - як так вийшло, що скрізь можна побачити цю групу членів Асоціації захисту самців-зергів, які створюють проблеми, бо їм нема чого робити? Він втратив сили і похмуро притулився до машини. Щоразу, коли він стикався з цією групою войовничо налаштованих зергів, йому доводилося голодувати протягом дня, щоб займатися допитами та розслідуваннями.

- Пане, ви голодні?

«…»

Ніхто не відповів. Лінг підозріло повернув голову і побачив, що чорнявий і зеленоокий чоловік опустив голову, а його обличчя було страшно біле.

- Пане? - прошепотів він.

Лу Мо поглянув на нього.

- Іди…

З хвилину системний помічник здавався шаленим, він кричав, як курка, що кричала:

[Пристрасно ображається шанувальниками Сун Цзяньшу, додає 100 балів покидька.]

[Прокляття з боку фанатів Сун Цзяньшу, збільшує на 100 балів.]

[Бали покидька +100!]

[Бали покидька +100!]

 

【Дінг! Вітаємо із проривом рівня! Призовий пакет другого рівня був виданий, будь ласка, перевірте його у рюкзаку пізніше!】

【Дінг! Верхня межа рівня гена відкрита до С-класу!】

Не встиг Лу Мо зрадіти, як його збило з ніг раптове запаморочення, він похитнувся і ледве встояв на ногах.

- Поспішай!

Але це побачив Сун Цзяньшу. Чоловік D-класу, який раптово став надзвичайно сильним, а потім раптово ослаб, і тепер прагнув піти, все вказувало на єдину відповідь. Цей чоловік D-класу, мабуть, вживав заборонені препарати. Здавалося, він знайшов секрет перемоги, його серце прискорено забилося.

- Не йди!

Зерг-самка з Асоціації зі збереження самців опустився навколішки поряд із Сун Цзяньшу. Він не наважився знехтувати цим відомим зерг-самцем:

- Пане Сун, як ви почуваєтеся?

- Зі мною все в порядку! - квапливо сказав Сун Цзяньшу. - Іди і перевір його, він, мабуть, обманює… ні, його стан виглядає жахливо, йди і допоможи йому.

Лу Мо в цей час вже спирався на Лінга і не міг стояти самостійно від слабкості.

- …Поспішай.

Тіло чоловіка дуже легке, як завжди. Лінг ніжно обхопив Лу Мо рукою і обережно витер його спітнілий лоб своїм рукавом. Йому здалося, що він раптом відчув запах вологого дощу.

Згадка Лінга

У спекотний літній опівдні йшов проливний дощ, ніби з неба ллється вода всього світу. Під карнизом, на кам’яних плитах, у маленьких солом’яних сандалях сидить червоноокий малюк-зерг і дивиться на червоного жучка. У комах крила, як вуаль, складені за спиною, вони такі слабкі в порівнянні з сильною зливою. Але воно таке сильне. Під його широким панцирем знаходиться маленький, гарний зелений жучок. Зелений жук міцно притулився до червоного жука і ховався від дощу.

Маленький Лінг сидів навпочіпки в коридорі і з цікавістю дивився на пару комах, незрозумілі емоції раптово нахлинули на нього. Він простяг свою м’яку, але вкриту шрамами руку, і обережно поклав її над двома комами, заблокувавши бризки дощу, що випадково потрапили на них.

- Тобі краще відпустити його, ситуація із самцем критична!

Самка з Асоціації зі збереження зерг-самців збирався простягнути руку до Лу Мо, але наступного моменту відчув холодок за спиною. Чудова інтуїція, закладена в його родоводі, змусила його вчасно пригнути голову - небезпечно та ризиковано, уникаючи смертельного удару кинджалом. Срібляво-червоний зерг-самка дивився на нього, його зіниці злегка звузилися. Лінг - Похмурий Жнець тримав свій кинжал, і тінь страху огорнула всіх присутніх.

- Заспокойтеся, його треба врятувати, бо він помре!

Зерг-самка глухо зашипів, його довгий кинджал опустився, і він провів лінію на землі. Всі подивилися одне на одного, і ніхто не наважився перетнути цю лінію. Сун Цзяньшу мимоволі рипнув зубами, він не міг упустити таку можливість.

- Як щодо того, щоб укласти парі? - він подивився на чоловіка, що майже знепритомнів, і сказав. - Якщо ти погодишся на медичну перевірку, то я компенсую тобі всі твої втрати.

Бліде обличчя Лу Мо щільно заплющило очі, але його вії затремтіли.

- Звісно, - посміхнувся Сун Цзяньшу. - Передумовою є те, що у вас немає жодних проблем із законом.

Атмосфера раптом стала дуже тривожною. На очах у всіх чорнявий і зеленоокий чоловік повільно розплющив очі, його бліді тонкі губи припали до шиї Лінга. Він злегка торкнувся шкіри Лінга між підборіддям і коміром одягу.

- Я… - чекав відповідь Сун Цзяньшу.

- Я згоден.

    Ставлення автора до критики: Обережне