Повернутись до головної сторінки фанфіку: Що робити, якщо перетворився на випадкового покидька-зерга

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

З днем рідної мови, Україно!

 

Лу Мо насправді дуже цікаво було подивитися на Сун Цзяньшу. Він прожив у світі три роки і знав темперамент зерг-самок, але самців майже не зустрічав. Можливо, це особливість раси зергів у крові: слухняне виконання зобов’язання: раса має примножуватися. Як би погано самець не чинив, самки могли знайти для цього розумну причину. Вони вважали  злість Лу Мо як звичайну річ. З короткої інформації Лінга можна зрозуміти, що Сун Цзяньшу – чоловік, який наполягає на свободі та рівності для самців та самок. Лу Мо хотів подивитися, як він перекрутить думки цих упертих зерг-самок.

– Я все бачив! - Сун Цзяньшу зробив крок уперед, його очі спалахнули холодним гнівом. - Я щойно бачив усе, що ви написали у реєстраційному шлюбному офісі.

Лу Мо байдуже розвів руками.

- Ти збираєшся мене повчати? Місцезнаходження самок спочатку визначається самцями, - з презирством сказав Лу Мо. - Я просто дозволив йому вийти на роботу. Що поганого в тому, що я зробив?

- Ти просто використовуєш його як машину для заробляння грошей! – сердито сказав Сун Цзяньшу.

- Тоді ти маєш на увазі, що я маю позбавити його кар’єри, примусити сидіти вдома і чесно служити мені? - моргнув від невдоволення Лу Мо.

- Що ти кажеш, він вільний у своєму виборі! - Сун Цзяньшу зневажливо глянув на нього.

Лу Мо: «…Чи це так званий головний герой? Він не виглядає розумним.»

Сун Цзяньшу перемістив свій погляд на дорогий автомобіль. Він раніше ставив собі питання, як люди на цій безплідній зірці можуть дозволити собі таку дорогу машину, але, як тільки побачив Лінга, все зрозумів. Нахабний чоловік вмовив Лінга, і той купив йому дорогу машину. Як він міг дозволити Лінгу потрапити до рук самця з таким злим серцем? Подумавши про це, він простягнув руку у бік Лінга і м’яко сказав:

- Лінгу, не гнівайся на мене більше. Ти й сам бачиш, цей самець зовсім не любить тебе, він навіть не подумав про твої бажання.

Лу Мо стояв, міцно стиснув від невдоволення губи. В цей момент він почув дуже тонкий голос. І цей голос виходив не звідкись, а з його духовного моря.

Лу Мо: «Що ти робиш?»

Системний помічник загадково сказав: [Не рухайся, зберігай свою хуліганську посмішку, я підключив нас до прямої трансляції!]

Лу Мо: «Що?»

У цей момент на порожній заставці нещодавно відкритої кімнати прямої трансляції Star Network з’явилася фотографія трьох зергів, що протистоять один одному. Особа Сун Цзяньшу – це пароль гіганського трафіку для мережі зергів. В багатьох кімнатах прямих трансляцій висітимуть його фотографії, щоб заманити туди більше глядачів. Зергі звикли до подібних хитрощів, але завжди знаходяться ті, які не здаються при пошуку і вперто входять до кожної кімнати прямого ефіру. На цей раз це була правда.

Коментар 1: «Чорт!»

Коментар 2: «Це справді Сун Цзяньшу!!!»

Коментар 3: «Погляньте, він такий гарний!»

Несподівано глядачі в кімнаті прямої трансляції з Сун Цзяньшу почали бігати довкола від радості та повідомляти всім хорошу новину. У кімнаті прямої трансляції стало надто спекотно від надмірних емоцій глядачів. Лу Мо був приголомшений і раптом зрозумів свій зиск.

Так! Чому він не здогадався до цього раніше! Незважаючи на те, що у всіх зерг-самок у мозку серйозна хвороба божевілля на Сун Цзяньшу, перед Лу Мо справді стояв найпопулярніший зерг Імперії! Поки він продовжує провокувати Сун Цзяньшу, утискувати його его і виставляти своє злодійське обличчя на загальний огляд, йому надається зручна можливість заробити більше балів покидька! Подумавши про це, у Лу Мо відразу ж виникла чудова ідея. Він зарозуміло підняв підборіддя і промовив:

- Містере Сун, я сказав, що ви справді ганьба для зергів. З давніх-давен зерг-самець - це небо, зерг-самка - земля. Небо має бути притиснутим до землі, а зерг-самка повиннен слухатися самця. Це називається чеснотою самки.

Лу Мо махнув рукою на незадоволене обличчя Сун Цзяньшу.

- Якщо самці занадто звикатимуть до самок, то це буде проти неба!

Як тільки він це сказав, шквал коментарів у кімнаті прямої трансляції на мить затих, а потім вибухнув з новою силою.

Коментар 4: «Це правда!»

Коментар 5: «Альтернативи немає».

Коментар 6: «Зрештою, це правило існує з давніх часів і донині».

- Це гнилизна нашого суспільства! - Сун Цзяньшу очі гнівно розширилися.

- Ви назвали традиції давніх часів гниллю? – перепитав Лу Мо.

- Вони теж зерги! - Вилаявся Сун Цзяньшу. - Як можуть у зергів народжуватись неповноцінні діти-зерги? Хіба вони не вміють плакати та безболісно долати перешкоди? Ті, хто дійсно неповноцінні, це ті зергів, хто не діє і поїдає їхнє тіло і кров! - сумно продовжував Сун Цзяньшу. - Ми, самці, з самого народження насолоджувалися найкращими умовами та кращим ставленням до себе, але що ми зробили? Спокушали самок, отримували задоволення від заподіяння їм болю, а ти…

Він показав пальцем на обличчя Лу Мо і продовжив свою промову:

- Ти найогидніший з них! Твоя холодність і безжалісність досягли межі!

Після його приголомшливого мовлення в кімнаті прямої трансляції поступово з’явилися луна голосів.

Коментар 7: «Так…»

Коментар 8: «Чому життя таке несправедливе? Ми теж зерги!»

Коментар 9: «Над мною давно знущаються самці, вони вбили мого брата!»

Коментар 10: «Це наша вічна маленька іриска! Сун Цзяньшу дійсно чудовий! Що це за дрібний самець навпроти нього? На нього гидко дивитися».

[Бали покидька збільшилися на десять. 】

【Бали покидька збільшилися на п’ятдесят】

[Бали покидька збільшилися на п’ятсот].

Лу Мо підняв куточки рота і безпорадно похитав головою.

- Який із тебе чоловік високого класу? Я справді не розумію.

Звичайно, щойно він це сказав, у кімнаті прямої трансляції знову спалахнув шквал невдоволення.

Коментар 11: «Ха-ха-ха, він сам - самець низького класу. Боюся, він досі не знає, що Сун Цзяньшу - чоловік А-класу!»

Коментар 12: «Чоловік D-класу глузує з чоловіка А-класу…»

Коментар 13: «Ха-ха-ха, це фірмовий репертуар Сун Цзяньшу, він знову почав! Швидше, я не можу дочекатися, щоб подивитися, як він втопче в бруд цього маленького самця!»

Сун Цзяньшу був приголомшений, в його очах з’явився кумедний вираз, і він тихо спитав:

- Що правда?

  - Так, ти не дуже розумієш правила, але в майбутньому ти маєш дивитися на всі боки, коли виходиш на вулицю, щоб не потрапити у халепу,- природно кивнув Лу Мо.

Подумавши трохи, він додав:

- Щоб не ганьбити твою репутацію, я мушу тебе провчити.

Камера вчасно зняла зухвале обличчя Лу Мо. Він притулився до машини і вказав на Лінг із вікна:

- Бачиш, це самка S-класу! Як що до парі? Хоча я лише самець D-класу, але поки я його самець, то він повинен простояти на колінах цілий день. І не хвилиною менше! Така умова!

Сун Цзяньшу насупився.

- Оскільки ти теж самець-зерг, звісно, ти не можеш забути про власну гідність. Шляхетні зерг-самки хочуть отримувати задоволення від спільного життя з улюбленним самцем. Раз вже вони «спробували» самців, вони більше не зможуть жити без їхньої присутності.

У кімнаті прямої трансляції тріумфальне висловлювання чорнявого та зеленоокого самця викликало посилений гнів глядачів.

Коментар 14: «Хто цей безсоромний самець?! Я маю дізнатися всю його інформацію за три хвилини!»

Коментар: 15 «Звідки тут такий нахабний низькокласний самець. Навіть якщо самці дорогоцінні, то самка S-класу не той зерг, чого він може доторкнутися, ясно?»

Деякі глядачі розглянули спокійне обличчя самки.

Коментар 16: «Почекай, тобі не здається цей зерг-самка знайомим? Чи є в Імперії другий сріблястоволосий червоноокий зерг-самка?»

Коментар 17: «…NS

Коментар 18: «Ще ця дорога машина! Хіба ти не зрозумів, що це найновіший тип підвісного автомобіля? Я не можу дозволити собі його купити навіть після трьох місяців економії!»

Коментар 19: «Я теж дізнався…»

Коментар 20: «Що, що трапилося із цим зерг-самкою?»

Бачачи, що суперечка в коментарях дуже бурхлива, Лу Мо довелося повернути їх на минулу тему розмови. Він простяг свою грішну руку і почав розстібати комір піджака Лінга. Бог знає, як йому складно далася йому ця ганебна дія. На мить він відчув, що його душа ніби вирвалася з тілесної оболонки, вона перекидалася в порожнечі, завиваючи та кланяючись усім глядачам трансляції, які бачили цю ганебну сцену. Бах-бах-бах.

«Вибачте, такі мерзотники, як я, не гідні жити на світі!» – думав Лу Мо.

Але його тіло, як і раніше, сумлінно виконувало свої обов’язки, він хотів просунути цю драму на самий верх рейтингу в трансляції. Сун Цзяньшу не витримав споглядання такого приниження, безсоромний Лу Мо фактично опинився в нього під носом, щоб скористатися Лінгом. Звичайно, в той момент, коли рука Лу Мо торкнулася коміра, щоб розстебнути другий гудзик, Сун Цзяньшу не міг більше стримувати злість.

- Стоп!

У цей момент час, здавалося, розтягнувся. Рухи Сун Цзяньшу були схожі на сповільнену гру. Лу Мо міг навіть бачити траєкторію руху його кулака, який прокреслив дугу в повітрі та вдарив його по лівій щоці. З його слабким чоловічим тілом D-класу він зовсім не зміг витримати силу удару самця вищого класу. Ушкодження можуть змінюватись від переломів щелепи до струсу мозку, і навіть можливий непередбачуваний результат. Наприклад, стати паралізованим.

【Тримайся!】

Системний помічник крикнув: [Цей удар коштує десять мільйонів!]

Лу Мо:»…Амінь.»

Він заплющив очі.

«бум…»

Гучний звук удару рознісся просторою підземною парковкою, але очікуваного болю не було. Лу Мо розплющив одне око, кулак Сун Цзяньшу був майже поряд з його обличчям. Не те, щоб серце зганьбленого зерг-самки пом’якшилося в критичний момент, але струнка і сильна рука міцно перехопила кулак Сун Цзяньшу. То був Лінг, що загородив собою Лу Мо.

Коментар 21: «Чорт! Ти ясно бачив його рухи?!»

Коментар 22: «Як і очікувалося, це самка S-класу, навіть якщо рівень трохи нижчий, він може робити настільки швидкі дії.»

Коментар 23: «Так, так, якби це був я, я б вирішив відштовхнути самця, але тоді самець може бути поранений через мою занадто велику силу… Він фактично обійшов машину з іншого боку і заблокував кулак так близько?»

Коментар 24: «І я хочу нагадати тобі, що рівень Сун Цзяньшу теж дуже високий, його швидкість і силу можна порівняти з самками В-класу».

Коментар 25: «Я більше не можу! Я хочу вимовити його ім’я вголос! Командир легіону, мій легіонер!»

Сун Цзяньшу здивовано подивився на Лінга:

- Лінг, ти справді допомагаєш йому? Ти хочеш допомогти цьому нікчемному самцю?

  Лінг глянув на тендітну фігуру Лу Мо. У цей час Лу Мо був схожий на побитий баклажан, його голова була опущена, хоч губи ще кривилися в образі. Вираз його очей зараз не висловлював нічого. Лише невинність. А серцю соромно. Навіть рука, через яку він переступав, трохи тремтіла. Його шкіра на обличчі була дуже тонкою, настільки тонкою, що варто було Лу Мо трохи зажуритися, як кінчики очей ставали червоними. Здавалося, що він ось-ось заплаче.

- Так, я просто хочу допомогти йому, - невимушено сказав Лінг. - Я не хочу більше слухати твої повчання, Сун Цзяньшу.

Сун Цзяньшу подивився на нього, скрипучи зубами від ненависті до заліза, що не стало сталлю (Китайська ідіома - звинувачувати когось у тому, що не зміг досягти наміченої мети (приблизне значення).

- Ти готовий схилити коліна біля його ніг? Як щодо того, щоб я схилив коліна біля твоїх ніг?

Лінг подивився на Сун Цзяньшу холодними очима.

- Суне Цзяньшу, ти так добре сказав у минулому. Пам’ятаєш, що ти зробив після того, як одружився з Венгером?

    Ставлення автора до критики: Обережне