Повернутись до головної сторінки фанфіку: Що робити, якщо перетворився на випадкового покидька-зерга

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Давайте переведемо час на півгодини тому.

Лінг завжди регулював роботу та відпочинок. Навіть якщо він заснув пізно вночі, вранці він прокидався цілком відпочившим. Він дістав зовсім новий пристрій зв’язку із космічної кнопки, яку носив із собою. Це був військовий устрій зв’язку, призначений для його роботи. Як тільки Лінг увімкнув комунікатор, екран став заповнюватися повідомленнями, капаючи та капаючи повідомленнями. Цілком можна уявити, як співрозмовник, стиснувши зуби, довго відправляв ці повідомлення.

[Бос! Де ви знаходитесь, бос?

[Бос, я помру, якщо ви не повернетеся! Ви знаєте, як мене жорстоко катували старі армійські жуки?

[Босе, невже у вас так багато існує документів? Ви не військовий аташе?]

[Бос, мене принизили на нараді! Здається, я безглуздо надсилаю вам повідомлення. Тепер я маю написати рапорт на вісім тисяч слів.

[Бос, допоможіть!]

Повідомлень було дуже багато, більше сотні, а проміжок часу складає 20 годин. Передбачалося, що йому надсилатимуть короткі важливі повідомлення щоразу, коли він буде у відпустці. Лінг видалив усі повідомлення та надіслав одне повідомлення другу, а інше підлеглому.

[Зупини Сун Цзяньшу!]

Комунікатор деякий час мовчав, а потім розлютився.

[Бля, бос, бос, нарешті ти вийшов на зв’язок!]

[Бос, ви надто пізно сказали про це. Сун Цзяньшу вже був на зорельоті і шукав вас!

[Бос, ви ще там? Гей? Гей? 】

NS!!!】(Ns (скор. від англ. nice shoot, дослівно: відмінний постріл) - відмінний постріл. Можливо, підлеглий використав це із сарказмом, мовляв, «Ну чудово, дідько!»)

Лінг відповів: [За образу начальника додай ще п’ять тисяч слів у рапорт.]

***

Незважаючи на те, що комунікатор кричав і плакав від повідомлень, що приходять, Лінг і Лу Мо вийшли на вулицю. У просторому дворі припаркувався обтічний автомобіль чорного кольору. Коли Лінг подивився на машину, він сильно здивувався. Ця популярна модель дуже поширена у Імперському місті, але не для всіх. Її захмарна ціна недоступна для простих зергів. Зазвичай її купують чоловіки дуже високого рівня, спираючись на багатства та посаг численних самок-слуг та фаворитів.

«Лу Мо – чоловік тільки D-класу, і самок у нього немає. Як він може дозволити собі таку машину?» - думав Лінг.

Лу Мо, схоже, не відчував браку грошей незважаючи ні на що. Ще один козир. В очах Лінга промайнуло розчарування.

Лу Мо: «…»

Він ясно вловив розчарування в очах самки. Юний самець глянув на свою машину з підозрою. Він купив цю машину, щоб підкреслити свій екстравагантний, розпусний та неквапливий характер. Пізніше він додав до заводської конфігурації безліч дорогих аксесуарів. Дах автомобіля був повністю заводський, та її вартість обчислювалася як прибуток всього виробництва за місяць. То чим же розчарований зерг-самка?

«Розчарований. Хіба я не підбив Лінга взяти себе заміж?» - миготіли думки в голові Лу Мо.

Ох, ці самки!

- Ти збираєшся тільки дивитись, чому б тобі не сісти в машину?

- Так, молодий пане.

Лу Мо свідомо забрався на пасажирське сидіння, що ідеально відповідало його марнотратству. Лінг своєю чергою сів на місце водія. Автомобіль повільно стартував, швидко і плавно прискорився, що говорило про гарні навички водія. Щойно вони стартували, радіо у машині автоматично почало передавати сьогоднішні новини.

Лу Мо слухав деякий час, але жодних новин, які б його хвилювали, не траплялося. Більшість речей, які відбуваються щодня на цій безлюдній планеті, схожі одна на одну. Це можуть бути бійки за територію, мереживні новини. На мою думку, малися на увазі плітки., злодійство або переправа туристів, зрідка з’являються повідомлення про зерг-самців, які народилися в якійсь знаменитій родині. Єдине, що трохи розбавило контент для Лу Мо, була третя новина. Сьогодні вранці на цю планету впав зореліт останньої моделі, на якому знаходилися поранений чоловік високого класу і самка, що його супроводжувала.

«Ого, чоловік високого класу».

Лу Мо не бачив жодного самця високого класу після свого переходу. Юний самець Д-класу, що мав цілком людське тіло на вигляд, не знав, як має виглядати самці просунутого класу. Самці високого класу повинні бути здатні використати свою духовну силу, щоб отримати гідне місце у суспільстві. Увага Лінга, здавалося, була привернена, на його обличчі з’явився урочистий вираз.

- Тобі подобається ця машина? - Недбало запитав Лу Мо.

- Все гаразд, керування простіше, ніж на зорельоті, - сказав Лінг.

Лу Мо: «…»

Він сердито затягнув ремінь безпеки.

Ох, ці самки!

Однак Лінг не помітив, як змінилося настрій юного самця. Не тому, що він самка зі сталевим характером, просто його привабила радіопередача. Високий зерг-самець і самка, що його супроводжує… ця комбінація нагадала Лінгу про Сун Цзяньшу. Насправді він не уклав кровний договір з Сун Цзяньшу, і самець не міг відчути його присутність на цій планеті через духовний резонанс. У величезному всесвіті сліди раси зергів розкидані більш ніж по десятку галактик, не кажучи вже про те, що він міг вискочити за межі володінь зергів. Було б надто неприємно, якби цей високорівневий чоловік-зерг виявився Сун Цзяньшу.

Лінг не вірив у [Керівництво долі] і [Кохання може творити чудеса], які зустрічаються тільки в третьосортних романах. Але знову і знову перед ним постали факти. Зерг-самець Сун Цзяньшу завжди міг отримати бажаний результат із незліченних можливостей із дивовижним успіхом. Припущення, що самець Сун Цзяньшу наближалося до 100%.

Судження Лінга були відомі своєю точністю у могутній армії зергів. Хоча він дуже сподівався, що цього разу його судження помилкові, але, як уже говорилося, те, на що він сподівався, так і не справдилося. Цей поранений зерг-самець високого класу справді Сун Цзяньшу.

***

У цей момент у найсучаснішій палаті лікарні на м’якому ліжку лежав блідий Сун Цзяньшу. Йому надали найкращі ліки, які тільки могла дістати лікарня. Усі зерги надмірно захищали самців.

Поранений Сун Цзяньшу вступив до госпіталю трохи пізніше за самку, він сам здатний швидко відновитися. А ось Венгер справді був серйозно поранений, він перебував у коматозному стані у сусідній палаті з переламаними кістками по всьому тілу. На шляху до гіперстрибка вони зіткнулися із жорстоким космічним штормом. Нескінченний всесвіт сповнений небезпек, неможливо передбачити катастрофу. На відміну від своєї непоказної назви, шторм був практично мертвий протягом тривалого періоду.

Венгер відчайдушно боровся за своє життя, він уміло пілотував зореліт, щоб вистрибнути з космічного шторму. Сун Цзяньшу був у безпеці у рятувальній кабіні, а Венгер став тим, хто постраждав найбільше. Перш ніж вштовхнути його в рятувальну кабіну, звичайний військовий небалакучий зерг-самка сказав найсуворішим у своєму житті голосом:

- Мій пане… Я люблю тебе більше за все життя.

У той момент Сун Цзяньшу присягнув, що запам’ятає Венгера на все життя. На щастя… На щастя, Венгер залишився живим, інакше він точно відчував би себе винним.

Сун Цзяньшу мав вирушити до Венгера, як тільки прокинувся, але його зупинив лікар. Йому не дозволили виходити з палати до одужання. Хоча він дуже хвилювався, у нього не було іншого виходу, крім підкоритися лікарю. Йому довелося лягти біля вікна і з нудьгою спостерігати за краєвидом за вікном.

Лікарня розташовувалася у центральному районі міста. Водночас унизу біля входу до лікарні зібралися найблагородніші зерги на цій відсталій планеті. Усі заможні самки вибігли подивитися, щойно почули, що самець високого класу змушений був приземлитися планети. Вони приїхали на рідкісних на цій планеті машинах і заблокували вхід до шпиталю. Сун Цзяньшу незацікавлено зітхнув. На цій планеті навряд чи будуть самки рангом вище за B-клас. Самки, що досягли А-класу, фізично могли прорватися крізь всесвіт, адже неможливо  добровільно залишатися на цій відсталій планеті.

У цей момент його увагу привернула чорна машина, що ширяла. Машина пронеслася повітрям, і завдяки потужній духовній силі Сун Цзяньшу ясно побачив її зовнішній вигляд і злегка здивувався. Невже на цій планеті є така дорога машина? Він був дуже вражений цією машиною, тому що в минулому Лінг подарував йому таку саму. Він запитав Лінг, скільки грошей вона коштує, але срібляво-червоний зерг тільки посміхнувся:

- Я купив її випадково, вона досить дешева.

Декілька днів тому Сун Цзяньшу був засмучений через від’їзд Лінга і випадково в’їхав машиною в магазин на узбіччі дороги. Машина була здана в металобрухт. Він хотів купити іншу таку машину і дізнався її ціну. Ціна була неймовірно висока. Ціна машини може спустошити всі рахунки, які має Венгер. За словами Лінга, це дешево? Сун Цзяньшу уважно стежив за машиною, доки та не зупинилася. Він хотів подивитися, що за самка виходить із машини. На його розчарування, з машини вийшов чорнявий зеленоокий самець.

У зерг-самця було надзвичайно холодне і гарне обличчя, майже повністю протилежне зовнішності Сун Цзяньшу. Якщо Лу Мо помістити на іншу планету, ця особа привертатиме до себе увагу тисячі людей. Але на цій відсталій планеті воно не відповідає естетиці зергів. Саме тоді, коли Сун Цзяньшу збирався відвести погляд, з іншого боку машини вийшов чоловік із стрункими і м’язистими ногами, взутими у військові черевики.

***

Лу Мо не зводив з Лінга погляду, хоч раніше він цього не робив. Його погляд став ще прохолоднішим.

Вони один за одним проходили крізь натовп, що кричав. Ці самки біля госпіталю були так збуджені, що Лу Мо відчув запах феромонів, який був у кілька разів інтенсивніший за звичайний. Він навіть відчув неприємний феромон вуличної локшини, яку він на дух не переносив. Вони легко увійшли до порожнього офісу для реєстрації шлюбу. Обличчя Лу Мо було вкрай незадоволеним, хоча службовець швидко сів за стойку.

Службовці з трепетом простягли йому папір про реєстрацію розлучення. Лу Мо був такий злий, що вдарив рукою по стійці:

- Я тут, щоб одружитися! Що сьогодні відбувається?

Персонал офісу для реєстрації шлюбу – це слабкі суб-самки. На цій планеті суб-самці нелегко знайти роботу. Суб-самка сильно злякався Лу Мо, він миттєво зблід і швидко вклонився:

- Вибачте, вибачте!

[Залякування невинних перехожих, додайте одне очко подонка] - повідомив системний помічник.

Обличчя Лу Мо потемніло від обурення, він схопив ручку, щоб правильно заповнити бланк. Коли паніка суб-самки трохи відступила, він набрався сміливості та став керувати процесом для нашого поважного чоловіка D-класу.

- Містере, це стовпчик для майна самки, будь ласка, не заповнюйте своє власне майно.

 -…Я вже зрозумів! Що поганого в тому, що я маю гроші?! - розсердився Лу Мо від збентеження,

- По-перше, містере, подивіться сюди, чи дозволяєте ви самці виходити на вулицю? І чи дозволяєте ви йому працювати? – продовжував допомагати заповнювати бланк працівник офісу.

Лу Мо був приголомшений. Сун Цзяньші - головний герой цього світу - безперечно дозволив би самці вийти на роботу. Це вияв поваги. Яке дбайливе і зворушливе кохання! Якщо він піде тим самим вибором, що й Сун Цзяньшу, то він точно не отримав за Лінга бали покидька. Він подивився на Лінг, той спокійно чекав, поки Лу Мо ухвалить рішення.

Але якщо він вирішить позбавити Лінг роботи… Він отримає пристаючого зерг-самку, який надовго прилипне до нього.

Помічник швидко сказав: [Господар, на мою думку, у цього зерга може розвинутися стокгольмський синдром.]

Потім зерг-самка закохається в тебе і щодня шалено відніматиме важкозароблені бали  покидька, вирахує їх зі стін твого будинку, вирахує їх з твого серця і легенів. Лу Мо глибоко зітхнув і зробив вибір.

    Ставлення автора до критики: Обережне