«Гонихма́рник» — фентезійний роман української письменниці Дари Корній, вперше опублікований у 2010 році, в якому розгортається кохання між міфічною істотою Гонихмарником та земною дівчиною.

У місті Лева живе, на перший погляд, звичайна дівчина Аліна. Вона майбутня художниця з нетиповим поглядом на світ. Їй не подобається сучасне кіно, єдині її друзі книги, а волосся фарбує в яскравий салатовий колір. Крім того Аліна не цікавиться хлопцями, принаймні поки не зустрічає Кажана. Цей загадковий юнак постійно з’являється у її житті, приносячи з собою дивні сни. Це схоже на випадковість, проте з часом дівчина розуміє, Кажан не зовсім людина. До того ж сім’я Аліни має свої скелети в шафі. Всі жінки в її роді у свій час перетиналися з Гонихмарниками та інколи дуже сильно закохувались.Показано 1 - 2 зі 2Він знав ці очі

Тільки покликання
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Очам, які складно забути

Холодна вода не врятує від спеки
І випити пам’ять душа не дає
І очі твої то моя небезпека
І ті ж самі очі то щастя моє

Він знав ці очі. О, він чудово знав ці блакитні очі. І надіявся, що більше ніколи їх не побачить. І все ж сподівався побачити?

Пристрасть, або сукня для побачення

Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Наближався день Святого Валентина. Петро запросив Марту на побачення. І дівчина вирішила прикупити щось новеньке. Її вибір упав на симпатичну чорну сукню з білими орнаментами.

https://archiveofourown.org/works/44482216
Упс.. такого ще не написали.