«Аркан вовків» — це перша книга із трилогії темного фентезі «Літопис Сірого Ордену». У 2020 вийшла друга книга — «Тенета війни». Трилогія написана у жанрі темного фентезі з елементами стімпанку та альтернативної історії.

Трилогія «Літопис Сірого Ордену» розповідає про лицарів Сірого Ордену. Про характерників, які мають свою закриту організацію, яка здійснює розвідку, контррозвідку, оборону українських земель. Коли людину приймають до лав Сірого Ордену, то вона служить державі. Головний герой історії — Северин. Він отримує потойбічні сили і переходить кордон світів, потрапляє до потойбіччя, підписує криваву угоду і отримує прокляття, а разом із цим і надсили.Показано 1 - 2 зі 2крізь пальці

Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

я дуже хочу подякувати людині, завдаки якій я змогла прочитати лсо і, власне після цього, написати цю роботу (AtanapotinijaM, від усього серця дякую, мені якраз не вистачало нової порції скла в житті).

лиш все втративши, ми стаємо вільними.

максим втратив все, проте волі своєї не знайшов. воля з’явилась, коли максим знайшов своє щось.
.
(максим шукає себе || після «пісні дібров»)

(максим/ліна)

The darkness watching

Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Темрява більше не скручувалась візерунками перед його очима, коли він вдивлявся в неї, та через пів години невпинного вдивляння, темрява подивилась на нього. І всміхнулась ніби старому приятелю.
Упс.. такого ще не написали.