Террі Норд
Книги
0+
Гет
Міді
Згадки смертей
Дозволено з покликанням на даний сайт
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
нд, 06/04/2023 - 13:05
нд, 09/17/2023 - 19:10
184 хвилини, 6 секунд
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Гаррі Поттер патронус Герміони Грейнджер. Вона розуміє, що кохати патронуса протиприродньо , але нічого не може поробити зі своїм таємним жаданням. А якщо на один день оживити його, то можна запустити небезпечний механізм розкриття однієї таємниці, яка коштуватиме життя не одному магу.

Чеширський кіт

Червоно-золотиста вітальня Гриффіндора порожня дуже рідко. Кожен може вибрати для себе і своїх друзів зручний, заставлений м’якими меблями куточок, де можна обговорити важливі події, підготуватися до зайняття або просто попліткувати.

Зв'язки

— Я не хочу ставати людиною, — впевнено заявив Гаррі, знаючи, що володарка ніколи не зважиться на це. — Ти завжди чиниш правильно й обдумано, Герміона. Тож не роби дурниці, про яку пошкодуєш, — він вилаяв себе за провокаційне питання: «а ти хочеш?», він має не провокувати, а підтримувати її.

Людина

Подих. Задушлива надприродна тиша. Присмак відчаю на кінчику язика тільки посилював тиск внутрішнього тагарю провини.

— Пробач, — біль, що злетіла з губ і зірвалася сльозою, змивала залишки нещодавньої радості.

Хто ти?

Патронус увійшов до кабінету трансфігурації слідом за професоркою і  коли побачив те, як той був обставлений, припустив, що, імовірніше, декан Гриффіндора жінка педантична, сувора і вимоглива не тільки до себе, а й до оточуючих.

Розділи:
    Вподобайка
    2
    Ставлення автора до критики

    Відгуки