Ann Darren
Оріджинали
18+
Гет
Міді
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Мені, що була п’ять років назад та почала писати цей фанф. А також кожному, хто його прочитає. Себто вам.

Немає схованих позначок
сб, 04/01/2023 - 19:30
нд, 06/11/2023 - 02:06
167 хвилин, 31 секунда
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Цікаво, скільки самогубців було тут до мене? Про що вони думали, стоячи на краю прірви? Хоч хтось передумав, злякавшись чорних хвиль? Ось мені, наприклад, зовсім не страшно. Чого вартий лише один крок..?

Глава 1

Ключ ніяк не хоче повертатися в замковій щілині, від чого я вже починаю втрачати самовладання. Ще й дурна лампочка над головою блимає, наче насміхаючись наді мною. Ні, насправді вона завжди блимає, але тільки зараз я зрозуміла, як це мене дратує.

Глава 2

Безглуздий ранок… Я знову вимкнула будильник і заснула, знову підірвалася і, встигнувши тільки одним махом випити чай, по-швидкому зібратися, навіть не нафарбувавшись, полетіла в універ. І так, я знову запізнилася.

Глава 3

Гострі голки холодної води впиваються в тіло, від чого з легень геть вибиває все повітря і дрібними бульбашками воно мчить кудись убік. Його місце тут же займає вода, яка з кожною секундою залишає мені все менше і менше шансів на життя. В очах темніє і я відчуваю, як мене затягує все глибше.

Глава 4

Прокинувшись, я не відразу розумію, де знаходжуся. Усе навколо таке біле, немов у медичній палаті. Події вчорашнього дня вибудовуються у зворотному порядку, і перше, що я згадую, — балкон і неприємний смак сигарет.

    Вподобайка
    0
    Ставлення автора до критики