viski
Аніме
18+
Гет
Ітачі Учіха/ОЖП
Максі
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Всім, хто так само любить Ітачі <3

запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
пт, 03/24/2023 - 06:03
нд, 06/04/2023 - 21:45
1 хвилина, 8 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Колись Асумі вірила у долю. «Усе, що з нами відбувається - не випадково» - любила повторювати мати. До двадцяти чотирьох років це забулося, казки про кохання і вічне щастя залишилися лише на сторінках книг. Але навіть банальна помилка співробітника аеропорту може змінити звичний світ.


Обкладинку створено за допомогою ШІ Midjourney 

Пролог. Назад додому

З ілюмінатора відкривався вид на Токіо, що тільки-но прокинувся. Літак пролітав уже досить низько, щоб розрізнити знайомі вулиці, на які раз у раз виходило дедалі більше людей. Дороги починали повільно заповнюватися автомобілями і міським транспортом. Сонце піднімалося вище.

Глава 1. Загублене

– Фуракава-сан, до вас прийшла Такано-сан, – повідомила блондинка низького зросту. Після короткого поклону вона пропустила дівчину в кабінет.

– Асумі! – задоволено посміхнувся чоловік років п’ятдесяти.

Глава 2. Божевільний світ

Дратівливий звук вже втретє розлітався кімнатою, ліжко ледь-ледь вібрувало. Минула хвилина, і запанувала тиша. Неяскраві промені пробиралися через вікно, заливаючи кімнату світлом.

    Вподобайка
    2
    Ставлення автора до критики