silverpeony
Книги
12+
Гет
Міні
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Умовно відкритий фінал
нд, 02/12/2023 - 16:45
вт, 04/18/2023 - 20:18
64 хвилини, 31 секунда
6
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Модерн АВ. Після смерті бабусі Цірі потрапляє до лап свого батька та змушена жити в «золотій клітці», аж поки Емгир не вирішує влаштувати дівчині заручини зі своїм діловим партнером. Кагір – особистий охоронець дівчини, який давно плекає ніжні почуття до своєї підопічної.

Розділи:
  Вподобайка
  5
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  blair

  Можу впевнено сказати, що слова «Колись він довірив їй свою зброю, тепер вона довіряє йому своє майбутнє» цілком заслуговують бути анотацією цього фанфіку. Коротко, зрозуміло і водночас так добре відображають весь сенс.
  Ти знаєш, що вони не перші в моєму переліку відьмачих ОТП, але тобі вдалося так зворушливо показати своє бачення їхніх відносин, що, як мені здається, навіть ті, хто не знає про книги нічого окрім імені Геральта, все одно відчують тепло від Погляду Кагіра на Цірі, зрозуміють її Довіру до того, хто був лячним лицарем з її кошмарів, але став справжньою опорою.
  Дякую тобі за цей фанфік. І сподіваюсь, що зовсім скоро вони знайдуть своє Призначення.

  silverpeony

  Привеслюдно обіцяю, що якщо я напишу продовження, то анотацією до наступної частини стануть саме ці слова: «Колись він довірив їй свою зброю, тепер вона довіряє йому своє майбутнє».

  За ОТП, звичайно, знаю, але рада, що і мій шип не лишає тебе байдужою! Дякую за всі ці слова, це так цінно чути їх від тебе! Я розтанула в калюжу і більше не зберусь в купу, а твій відгук я роздрукую в рамочку!

  YayaTyts

  Вже вкотре переконалась, що фанфіки в твоєму виконанні, це художні твори!

  Влучні описи почуттів, навколишнього середовища, природи дуже гарно розписані. А перенести Цірі в сучасність — просто ржака! Я оторопіла коли прочитала про торговий центр, спа, а Кагір і Цірі на мотоциклі були останньою краплею, просто щось!!!

  Шкода, що життя цієї дівчини ніколи не є легким, але я рада що в неї тепер є чоловік з іким вона готова знайти їх призначення!

  Дякую за роботу!

  P.S.: улюблений момент, ну після мотоциклу, це — ефектно, але не ефективно тікати в сукні)

  silverpeony

  Ну все, я розплилась в усмішці і готова муркотіти від задоволення! Такий емоційний і, безумовно, приємний відгук!

  Дякую за увагу до всіх цих деталей, тішусь, коли всі ці дрібнички подобаютьмя читачу та викликають емоції, враження та картинки в голові! Для мене Модерн АВ було спасінням, інкаше б моя історія не вписалась в сетинг дня святого Валентина)) Тому хотілось відповідно наповнити історію деталями, що пасують епосі, куди я так безсоромно затягнула персонажів.

  Так, Цірі і Кагіра, як і решту персонажів хотілось залишити канонними, тому і передісторія була адаптована до сучасних реалій із збереженням обставин, що сформували цих героїв.

  Дякую за відгук! Рада, що він приніс тобі море позитивних емоцій!