lvrik
Аніме
18+
Гет
Міді
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
чт, 12/22/2022 - 06:33
пт, 05/05/2023 - 22:12
21 хвилина, 49 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Вона знала, що зовсім скоро зіткнеться зі своїм минулим, та їй потрібно буде жити та працювати поруч з ним, коли у неї є теперішнє. Її вихованець, робота героєм, друзі та робота в комісії. Вона ненавидить минуле, але воно не вмирає. 


 

Йоу! Крч кажучи, я вперше на цьому сайті і тому очі розбігаються і я не знаю куди що записувати тому навсяк пишу тут. 1: мені ой як хочеться редактора. 2: тут дві ОЖП, доросла та підліток, а ще ОЧП підліток 3: Тут я трішки поміняла цю всю хісторі з комісією, Кейґо та Кайною Цуцумі (Леді Нагант) !!СПОЙЛЕР ДО МАНГИ!! в манзі президент вирішив найняти лише одну людину (Кайну) для цього діла, після чого його наступник знайшов їй заміну у вигляді Кейґо, але у мене трішки не так. Є відділ комісії де виховуються найманці комісії для таких справ, деякі з них можуть йти на героя як і зробила Йоко після повноліття. 
 

Короче я вас вже задовбала напевно, тому чмокі! Сподіваюсь вам сподобається і у мене знайдеться редактор. Критиці завжди рада, але в м‘якій формі будь ласка) 

Розділи:
    Вподобайка
    3
    Ставлення автора до критики