Мізалекордія
Аніме
12+
Слеш
Максі
Психологічні травми
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пн, 10/17/2022 - 16:22
вт, 05/02/2023 - 00:29
370 хвилин, 43 секунди
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Заплутати сліди, не дати Діно зрозуміти, що вони запланували — їхня основна місія. А потім вони втечуть. Так швидко і так раптово, що ніхто нічого не вдіє. Таким був план в ідеалі.


 

Це перша частина серії «Рейс Нью-Йорк — Японія», але часова лінія та сама, що і в другій частині, тобто події в цих роботах відбуваються паралельно. Можна дочекатися, поки я допишу роботи повністю, і прочитати спочатку першу частину, а потім другу. Але оскільки обидві роботи ще в процесі, рекомендую читати по розділу-два з кожної по черзі.
Приємного читання!

П.с.: ті, хто читали «Яшу», зрозуміють в роботі трішки більше - це ав, в якому я забила на таймлайни і об’єднала обидва всесвіти)

Друга частина серії

Розділ 2 Нео Ґенезіс

Дорога по головних вулицях Нью-Йорка виявилася не такою і легкою справою. Навіть у такий ранній час на дорогах було достатньо автомобілів, щоб значно сповільнювати рух.

 

Розділ 3 Шрами

Еш прокидається різко. Здається, йому снилося щось не дуже приємне, але, на щастя, він не пам’ятає деталей. Тіло заніміло від сну в незручній позі, тож він зі смаком потягується, а потім кидає погляд на задні місця авто. Ейджі там немає. 

 

Розділ 4 Плюс один

Приємна спека огортає тіло з усіх сторін, коли Еш прокидається. Розплющивши очі й окинувши кімнату швидким сонним поглядом, він відчуває абсолютний комфорт і небажання покидати це місце. І це так дивно.

Теґи
    Вподобайка
    5
    Ставлення автора до критики

    Відгуки