Yura Novikova
Оріджинали
18+
Фем-слеш
Максі
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Медовій мімозі

Немає схованих позначок
нд, 10/16/2022 - 22:18
пт, 05/26/2023 - 23:00
138 хвилин, 6 секунд
1
1
1
Навіґація

Олександра Раєвська – викладачка історії України в одному з вищих навчальних закладів Харкова. Три роки тому було скоєно вбивство рідної тітки дівчини, та винуватець не був знайдений. Родина весь цей час намагається дістатися до правди і добитися покарання вбивці. На шляху до правосуддя Саша зустрічає дівчину, що своїм коханням і теплом хоче допомогти пережити смерть рідної людини та будь-якими шляхами знайти винного. Та чи було це останнім випробуванням у її житті і що чекає Олександру попереду?

 

Частина 1

Я порожня. Я зовсім спустошена. У душі нічого живого не залишилося, лише оболонка сяюча, та усмішка на обличчі. Не можна в такий час показувати свої слабкості, вони лише шкодитимуть, або будуть використані проти вас самих. Вночі плачеш, подушка наскрізь у сльозах, а вдень сяєш, наче топаз.

Частина 2

Прокинувшись рано-вранці в суботу, я усвідомила той факт, що стала значно менше спати. Гадки не маю з чим це може бути пов’язано, але буквально п’яти годин мені вистачає з головою. Та й загалом, останнім часом я стала більш нервовою та гостріше реагую на подразники.

    Вподобайка
    2
    Ставлення автора до критики

    Відгуки