Boundless_sky
Серіали
12+
Слеш
Лі Ран, Лі Йон
Лі Йон/Лі Ран
Міні
Куміхо, Перевертні
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
чт, 10/13/2022 - 19:51
пн, 01/30/2023 - 17:08
31 хвилина, 21 секунда
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Знову в Лісі Мерців. І знову Лі Йон його рятує. Тільки цього разу нелегка доля закинула його сюди не волею випадку (минулого разу теж руку приклала мама, а не тільки Пані Доля), а зробив це Дух Темряви за наказом Імуґі. Чергова перевірка Лі Йона, в якій Лі Ран та Нам Джіа стали заручниками…

Повний текст фанфіку

Знову в Лісі Мерців. І знову Лі Йон його рятує. Тільки цього разу нелегка доля закинула його сюди не волею випадку (минулого разу теж руку приклала мама, а не тільки Пані Доля), а зробив це Дух Темряви за наказом Імуґі. Чергова перевірка Лі Йона, в якій Лі Ран та Нам Джіа стали заручниками…

- Гей, Лі Ране, прокинься ж нарешті! Я не залишав тебе, чуєш? Ти зациклений на одній думці, не бачачи нічого, крім неї. Твої очі застилає непереборне бажання помститися, - Лі Йон аж загарчав, відчуваючи, що не справляється з цією позицією брата.

Лі Ран сумно посміхнувся, розуміючи, що навряд чи його щось переконає у протилежному. Брат був для нього всім. А втім… Нічого не змінилося, правда? Він залишився всім світом для напівлиса. Ось тільки тепер серце хлопця пожирало почуття безвиході. Лі Йон стверджував, що не відмовлявся він нього, але хіба залишити людину напризволяще абсолютно в гордій самоті - це не те саме, що кинути?

Іноді причини здійсненого не мають сенсу, навіть якщо вони були високоморальні. Відіграють роль факти, адже вбивці теж можуть мати шляхетні мотиви чи добрі остаточні цілі.

Лі Йон розповів правду, розставляючи всі крапки над «і». Лі Ран спокійно зітхнув, відчуваючи, що здався. Здався перед цими рідними очима, які вперше за довгий час настільки щирі.

Лі Ран мовчав, не знаючи, що відповісти. Його брат явно був на межі, чекаючи бодай якоїсь більш конкретної реакції. Він рідко так божеволів від витівок Рана, адже всі його діяння - це дії, але зараз це була інша частина діяння - бездіяльність. Це було страшніше. Лі Йон був готовий витримати все (крім мовчання, звичайно) у відповідь на свою зраду, яку він, по суті, не робив, але міг визнати це.

- Я не відрікався від тебе, чуєш? Ране! Відреагуй хоча б якось. Це не схоже на тебе, – голос Йона звучав агресивно, але водночас віддавав нотками приреченості.

Напівлис подивився скляним поглядом, обдаючи брата наче льодом. Лі Йон витримав цю віддачу у відповідь на своє визнання про минуле, проте чоловіка вистачило не надовго, а лише на п’ять хвилин.

Ліс Мерців поглинав людяність навіть у «не зовсім людей». Здавалося, що тут ти міг померти з того початку, коли прийшов. Зворотного шляху немає, якщо не готовий боротися за своє життя. Померти тут – померти насправді у реальному житті. Але, на жаль, згаслий погляд Рана підтверджував теорію Йона, що його улюблений братик помер ще тоді, коли гори Беґдудеґана горіли пекельним полум’ям, що знищувало все на своєму шляху.

Він помер, коли втратив не тільки дорогого серцю лиса, а й вірного пса, подарованого ним.

Він помер, коли все живе корчилося в агонії, перетворюючись на попіл. Серце Рана згоріло десь там, не даючи маленькому хлопчикові надії на щасливе майбутнє. Він став убивцею, щоб помститися за руйнування, але… Ненависть породжує лише більшу ненависть.

Лі Йон дивився в ці очі, бачачи своє нікчемне відображення. Він ніколи не зраджував брата по-справжньому, але став для нього зрадником. Напевно, він заслужив це тавро. Однак чому саме йому довелося обирати кохання? Чому? Так, кінцеве рішення було спонтанним, адже порятунок коханої було першочерговим завданням, поставленим перед собою під впливом сильних емоцій через нестерпний біль.

І все-таки… Все-таки був ще той, хто так само був готовий на все, аби брат був поруч.

- Лі Ране, я не чекаю, що ти вибачиш мене. Але хоч якась реакція була б доречною! - Лі Йон загарчав, відчуваючи, що внутрішній лис реве від невизначеності та почуття провини.

Це поглинало його душу, змушуючи буквально кинутися на Лі Рана, притискаючи його до мокрої трави. Гострі зуби лиса встромились трохи вище за плече, зачіпаючи частину шиї. Хлопець скрикнув у відповідь на таке грубе порушення особистого простору. Йон лише продовжив вгризатися в плече, не зважаючи на той факт, що братика й так було поранено.

Ран хотів закричати ще раз або хоча б відбитися, але Лі Йон просто сів зверху, притискаючи своєю вагою тіло ще сильніше до землі. Прикриваючи долонькою рота брата, він швидко закрив і ніс, вирішивши познущатися над жертвою до кінця. Руки Рана були грубо взяті за зап’ястя і закинуті над головою.

Напівлис почав відчувати, що ще трохи й знепритомніє через брак кисню і обпалюючий біль, який, незважаючи на жахливість ситуації, порядком протверезив його і навіть приніс деяке задоволення.

Ран почав смикатися в агонії і жалібно скиглити, як справжнісінький лис, яким був лише наполовину. Йон миролюбно прибрав руку з братового обличчя, але ось плече відставив не так швидко, вирішивши ще трохи насолодитися соковитою гарячою кров’ю.

- Наступного разу я з’їм твою печінку, адже твоя плоть дуже соковита, - Лі Йон відсторонився, витираючи рукавом закривавлені підборіддя та губи.

Лі Ран злякано подивився на брата, сприймаючи його слова за чисту монету, проте шок після того, що сталося, трохи відійшов, повертаючи здатність раціонально мислити, тому він трохи збагнув, що все не так погано.

- Ти ж сказав, що якби хотів убити, то вбив би. Ти схибив тоді і зараз спеціально. Міг би впитися зубами глибше мені в шию, якщо хотів мене тут занапастити, щоб не було вибору. Так-так, позбавляючи життя одного із заручників, можна кинутися вперед на порятунок коханої жінки, - Лі Ран посміхнувся, хоча це виглядало дуже прикро і приречено.

Але слова Рана жодним чином не поранили лиса, а лише змусили усміхнутися у відповідь. Ось він його братик, який цідить отрутою, тим самим захищаючи себе.

Лі Йон потягнувся рукою до обличчя брата, спостерігаючи за вельми смиканою реакцією, яку варто було очікувати після його витівки. Рана на шиї була не така глибока, як могло здатися, але все одно приносила нестерпний біль і лише збільшила осередок кровотечі. Тому чоловік безапеляційно порвав частину свого плаща, не маючи більше нічого під рукою. Починаючи перев’язувати рани, він скороминуще іноді торкався не пораненої частини шиї, погладжуючи ніжну шкіру.

Ран слабо тремтів, все ще побоюючись чергової реакції брата. Однак це були живі та справжні емоції, які кращі за скляний загублений погляд.

- Пробач, Ране. Вибач, що залишив тебе. Мені варто було стати кращим братом. І, можливо, не тільки братом… - Лі Йон потягнувся до обличчя напівлиса, прибираючи обережним рухом пасма з чола.

Напружені складки обличчя Рана потихеньку розгладилися, а згодом хлопець уже сам почав льнути до руки, мріючи про нові торкання. Людські чи звірині манери – це було не важливо, адже кохання бажають усі.

Спочатку був батіг, а потім пряник. Так, їхні стосунки навряд чи можна назвати здоровими. Але вони й не зовсім люди, щоб відповідати моделям звичайного.

- Я пробачаю тобі все, - тихо відповів Ран, відчуваючи, як тягар падає з плечей.

- Дякую, Ране. Найстрашніше те, що я люблю не тільки її, а й тебе. Тільки… Дещо інакше, ніж можна уявити, - Лі Йон потягнувся до губ брата і, не зустрівши жодного опору, накрив їх дуже обережно своїми вустами.

Хлопець у відповідь розслабився і навіть не помітив, як прийняв лиса. Вони сплелися в трепетному поцілунку, який дбайливо лікував їхні поранені душі. Лі Йон давно відзначив для себе, ЯК на нього дивився брат. Це не було звичайним сімейним поглядом. Одержимість. Хвора захопленість. Пошук підтримки та тепла. Божевільна відданість і бажання йти скрізь за коханою людиною. Ні, це навіть не була та помста, якою він так хизувався, щоб відвернути увагу від болю та закоханості.

Цей світ несправедливий, але зараз вони були разом і дозволяли своїм тілам почуватися розкуто.

- Мабуть, у нас немає такого часу. Джіа може померти, якщо ти не будеш поспішати. Прощальний або втішний поцілунок - хороший подарунок вмираючій людині, але мені все одно залишилося не довго, тому не гай часу, - Лі Ран відсторонився, сумно усміхнувшись.

Його очі поступово сповнювалися сльозами. Якщо це справді прощання, то хотілося б відчути трохи довше тепло його губ.

- Який ти дурненький. Я не залишу тебе тут, як не кидав раніше. Це був поцілунок моїх почуттів, зроблений заради мене. Ти зрозумів? Не думай, що весь світ крутиться довкола тебе. Захотів – і поцілував. Я теж можу щось відчувати, - жартівливо промовив Лі Йон, м’яко тицьнувши брата кулачком у плече.

Ран лише жалібніше схлипнув, хоча крізь сльози можна було побачити мімічні зморшки від усмішки, яка була ледь помітна на вустах, але очі, що світилися сонцем, видавали щастя.

Хлопець закрив обличчя вигином руки, продовжуючи вже безупинно плакати. Який же він таки плакса. Але йому це потрібно було, щоб позбавитися напруги. Лі Йону було боляче дивитися на це диво, що страждало, але краще так, ніж знову побачити беземоційний погляд.

- Лиси можуть полюбити лише один раз і назавжди, - тихо прошепотів Ран, розуміючи, що це у Йона до нього можуть бути лише почуття з жалю.

Помилкове кохання, якого він не заслужив. Так, навіть помилкове йому не належить. Жодне. Ця думка вбивала зсередини, адже йому все ж таки хотілося бути коханим.

- Покохати один раз, але чи обов’язково, що тільки одну істоту, Ране? Ти теж полюбив мене, відчуваючи не лише братерську прихильність. Ми звідси виберемося, чуєш? Разом. І щось придумаємо . Ніхто не знає, як складеться життя. І я не збираюся тебе втратити. Я можу любити і людину, і напівлису одночасно. Двох, але різних істот, - Лі Йон був серйозний у своїх висловлюваннях.

Ця обіцянка закріпилася ще одним поцілунком, але вже з ініціативи Лі Рана. Нехай короткий момент, але напівлис був щасливий і коханий.

Заради цього варто було потрапити в Ліс Мерців, щоб знову воскреснути.

  Примітки
  Читачі мене дуже надихнули своїми коментарями, тому я написала ще один фанфік з участю цих двох чудових хлопців.
  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики

  Відгуки