кохані
18+
Слеш
Міді
AU
Шкідливі звички
Дозволено з покликанням на даний сайт
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

то все для співавторки яка відмовилась доролити зі мною деякі частини і мені довелось писати власноруч я тебе все одно люблю більше за всіх

Немає схованих позначок
вт, 09/27/2022 - 14:35
ср, 05/24/2023 - 23:37
340 хвилин, 10 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Довбаний малет, так сильно його ненавидить і хоче вбити, що так би і поцілував його в якості покарання за те, що він існує. 

…Або ж університетський АВ, де Кіт ставить Ленса на коліна в курильні, і після цього по черзі ламається кожна шестірня в голові Макклейна. Ха-ха.

Розділ 1. Довбаний малет

Закинувши потертий чорний рюкзак на стіл, чорноволосий юнак втомлено зітхає. Кіт вже збирався опустити голову і добре подрімати перед черговою нудною парою, але нова нісенітниця в його адресу від «улюбленого» одногрупника змусила Кіта невдоволено покоситись на джерело звуку.

 

Розділ 4. Вітаю з усвідомленням!

Сьогодні вихідний. Нарешті. Тепер Макклейн зможе добряче відпочити, не задумуючись про заняття та як би по-дурному це не звучало, – як він буде виглядати в очах інших. Цей тиждень видався по-своєму складним, хоч і Ленс виконував всього половину заданого і на парах вглиблювався у суть рідко.

Теґи: #Кленс
  Примітки
  не сприймайте надто серйозно, це дуже-дуже фастберн, до того ж взагалі ролка, тож краще не задумуйтесь сильно що тут і до чого, бо воно все плило на рандомі. хоч я і намагались зробити повноцінним фанфіком:) в співавторки немає акаунту, тооож… просто знайте, що вона є і теж заходить сюди почитати хаха.
  Вподобайка
  3
  Ставлення автора до критики