Аліна Калина
Астра
Книги
18+
Слеш
Міді
AU
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
сб, 09/17/2022 - 19:43
сб, 04/22/2023 - 21:04
75 хвилин, 14 секунд
1
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Натаніель з матір’ю біжить від батька 8 років, але мати помирає та він намагається вижити сам. Йому роблять пропозицію Лиси, але він тікає, та потрапляє до рук Ріко. Натаніель знов там де має бути…чи ні? Ріко чекає від нього підкорення, але цього не стається, рудоволосий кидає королю виклик, та Маріяма це не подобається.

Натаніель кидає виклик

Натаніель стояв в душі після чергового тренування, кров стікала на підлогу. Нова рана, чи стара відкрилась? Він не знав, все тіло неймовірно боліло і шукати рану не було зовсім сил.

Новини

Девід сидів у себе вдома, на фоні працював телевізор, в одній руці була горнятко кави, а у другій папери. Ніл Джостен…У хлопця справді був потенціал, але тепер від нього не слуху, ані духу, начебто просто крізь землю провалився, це бентежило чоловіка.

Лиси приймають рішення

Лиси буйно обговорювали сьогоднішні новини, не брав участь в цьому тільки Кевін, він нажерся вже горілки та зараз тримав пусту склянку у руках дивлячись тупо перед собою.

Непоганий початок

Натаніель вже знаходився в Лесиній Вежі, біля дверей у свою кімнату, зробивши кілька глибоких подихів хлопець відкрив двері, сподіваючись що сусіди вже сплять, але молитви не були почуті, адже він почув телевізор, а після побачив двох хлопців, один русоволосий, схоже то був Сет Ґордон, а другий,

Невдала втеча

Вже сутеніло коли Натаніель вийшов на стоянку, прийшлось вислуховувати тренера, але хлопець навіть не пам’ятав про що він йому казав, бо всі думки були зайняті текою, яка все ще знаходиться в Мілпорті.

  Примітки
  Персонажі, позначки і т.п будуть додаватися по мірі написання.
  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики

  Відгуки