Kotofeika
16+
Змішані
Міді
Hurt/Comfort, Флаф
Насилля
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
нд, 09/11/2022 - 02:00
вт, 04/25/2023 - 20:35
55 хвилин, 18 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Повернення в Мондштадт мав бути часом відпочинку для Люмін, після того всього що вона зробила для інших націй. Але нічого в її житті ніколи не йшло так, як вона це собі запланувала. Зустріч зі старим знайомим поставить її в складне становище, з якого її зможуть витягнути тільки люди яким вона важлива.

Розділ 1

   Після довгої подорожі Інадзумою й згодом Сумеру, повернення в мирний Мондштадт був ковтком свіжого повітря. Тут не треба було постійно чекати на напад від усіх кому тільки не лінь, тут не було агентів фатуї чи кайраґі, тільки старі добрі гілічурли та слимаки.

Розділ 2

Джин сиділа у своєму кабінеті та підписувала важливі документи. Після прочитання чергового прохання від громадян їй до рук потрапив дивний лист, який викликав у неї невелике занепокоєння та недовіру. Їй було важко повірити, що щось подібне могло статися з почесним лицарем Західний вітрів.

Розділ 3

У соборі Барбатоса зібралася велика кількість людей, які намагалися дійти загального розв’язання проблеми. Багато хто скептично ставився до вказівок у записці, тому, що у них не було причин вірити всьому, що там написано. Вони не знали, хто її написав.

Розділ 4

Коли Сянлін потрапила в підсвідомість Люмін, вона очікувала побачити її мрії, страхи чи надії. Але ні, дівчина опинилася у звичайній кімнаті, в якій було багато кухонних плит, за якими стояли дівчата на вигляд років 16, серед яких вона побачила знайому блондинку.

  Примітки
  Вибач, Дайнслейф. Я тебе дуже люблю, це не я, це все сюжет.
  Вподобайка
  3
  Ставлення автора до критики