ChiDiloRa
Оріджинали
16+
Слеш
Міді
Тільки покликання
Невисловлені почуття
нд, 06/26/2022 - 03:37
пн, 04/03/2023 - 01:03
170 хвилин, 10 секунд
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Остін усе своє життя намагався триматися подалі від амурних драм, гормонів, метеликів у животі. Але зустрівшись з Мілою - доброю і приємною дівчиною, він все-таки попався у вир болю нерозділеного кохання. Бо їй подобається хлопець, який чомусь дивиться на Остіна частіше, ніж потрібно.

«Не варто було закохуватись. Говорити Мілі «так». Говорити «добре», коли з’явився Томас. Треба було звалювати з цього гормонального пекла. Давнісінько».

Частина 1 – Твій новий друг

Шум удару коліс. Моє тіло на мить підстрибнуло, від чого я відразу розплющив очі. Все було немов у тумані, поки я нарешті не зрозумів, що був у автобусі. Руки стискали рюкзак. Я підірвався зі свого місця, і почав озиратися, дивлячись за вікна навколишньої місцевості.

Частина 2 – Це не жарт

Міла покликала всіх на спільну зустріч в якесь кафе, де уся компанія могла б пограти в настільні ігри. Я ніколи не грав у подібні іграшки з купкою людей, і зазвичай відмовлявся від подібних пропозицій. Проте цього разу я вирішив погодитися. Не тому, що це була Міла, ні.

Частина 3 – Може солодкого?

― Аааах! Яке пекло!

Міла двома руками почала махати перед собою, сподіваючись хоч якось впоратися зі спекою. Виходило в неї ніяково.

― Може купиш USB-вентилятор, було б напевно легше, ― намагався я якось допомогти.

Частина 4 – Визнай, ти запав

Томас відчинив двері. Волосся в нього було скуйовджене, щоки з рум’янцем. Одягнений був у червоні спортивні штани та худі сірого кольору.

― Боже, як твої батьки залишили тебе в такому стані? ― обурилася Міла.

Частина 5 – Шляху назад не буде

«Ти мені подобаєшся».

Минуло два місяці з моменту його визнання у почуттях. Це було так давно, і весь час я намагався викинути ці слова зі свого життя.

«Ти дуже милий».

Я намагався ігнорувати, як міг. Думки розривали мене на частини.

Частина 6 – Не розумію, SOS

Я ніколи раніше не думав про ЛГБТ, навіть жодної думки не було, що мені може сподобатися хлопець. Але, як виявилося, це не найгірше. Я зрозумів, що мені будь-яка людина може прийти до душі, достатньо приділити трохи уваги, доброти. Хіба це не жалюгідно?

Епілог – Все ще неможливо

Фантазії – це чудово. Але будьмо реалістами, нам ніколи не бути разом. Я говорю собі це не перший рік. І мені здається, що знаю, про що говорю.

― Томас має дівчину?

― Так, причому досить давно, вже як років зо три.

    Вподобайка
    1
    Ставлення автора до критики

    Відгуки