немає на сайті
нд, 06/26/2022 - 03:08

Раніше сиділа і публікувалась в ру просторі - Фікбук, ВК. Наразі покинула це все, і починаю наново тут, виключно українською мовою. Роботи видалені, і пишуться наново.

Пишу BL/слеш оріджинали, здебільшого ангстові, з драмою і психологією - це те, що найбільше люблю. Але планую спробувати себе і в інших жанрах.

Наразі сконцентрована на «перекладі» свого максі - «Мрія Психопата», який починала писати ще 5 років тому. Переписую її, роблю більш актуальною - з виправленнями, нарешті.

Є сторінка в Facebook, де публікую оновлення, новини. А також Твіттер - більш персональна інформація. І Instagram - там малюночки. Усі лінки вказала в профілі~

Рада бачити кожного, хто зайшов на сторінку! Будемо працювати разом задля розвитку укр простору! 

Читачів:

2

:-(

Активність автора

Показано 1 - 2 зі 2

Мрія Психопата

Алан втратив пам’ять про минуле, що сталося багато років тому - у його дитинстві. Після цього у нього почали виявлятися раптові спалахи агресії, галюцинації, суїцидальні нахили. Одного дня йому написав «Невідомий».

Викреслити тебе з пам'яті

Тільки покликання
Приховані мітки

Остін усе своє життя намагався триматися подалі від амурних драм, гормонів, метеликів у животі. Але зустрівшись з Мілою - доброю і приємною дівчиною, він все-таки попався у вир болю нерозділеного кохання. Бо їй подобається хлопець, який чомусь дивиться на Остіна частіше, ніж потрібно.

Автор, ще не працював як редактор для жодного фанфіку.

Автор, ще не працює у співавторстві з кимось. Можливо ви першими запропонуєте співвпрацю ;)

Автор, ще не написав ідей для фанфіків.