MartaVorona
Оріджинали
18+
Гет
Перше "я", друге "я" та дитя
Міді
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пт, 09/02/2022 - 17:49
нд, 05/21/2023 - 13:42
44 хвилини, 15 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Знаєш, ніколи не любила порівняння життя людей із творами мистецтва. Надлишкова романтизація книжкових тропів чи сцен із фільмів - мені це просто огидно. Причина досить проста: навіть ворогу не побажала б опинитися у тому вихорі подій та драми, які зазвичай відбуваються зі героями відомих нам історій. 

Але прошу, не подумай нічого зайвого чи дурного про мене. Я не проти мистецтва, як явища. Навпаки! Без нього людство не розвинулося і не набуло б тієї еволюційної форми, у якій перебуває зараз. Саме через твори, фільми чи картини ми шукаємо сенси у нашому бутті, дискутуємо та рухаємося далі. Для когось творчість стає мотивацією жити і хоча б заради таких випадків вона мусить існувати.

Люби мистецтво, створюй нове, але прошу одне - не живи його мотивами та ідеалами. Не романтизуй, будь ласка, героїв: у реальності люди, які так живуть, є глибоко нещасними та травмованими. Спробуй насолодитись спокоєм та стабільністю перед тим, як стрибати у море повне хижих акул. Пам’ятай, основа будь-якого сюжету - це конфлікти. І чим їх більше - тим цікавіше спостерігати. Але це не про реальність, не про живих людей із кісток та крові, а про прописаних автором образів. 

Спитаєш: “Чому ти так багато про то говориш? Чому так застерігаєш?”. А все до біса просто: я могла б описати зараз абсолютно звичайну історію, із простими, всім зрозумілими істинами, але не судилось. Не судилось просто проіснувати поміж людей, не судилось щасливо прожити. І тепер я - головна героїня тієї трагічної книги, що ти зараз читаєш. На жаль, моєї автобіографії. 

 

Розділ 1 - "Як все почалося"

У кожної історії є свій початок. Зазвичай він доволі трагічний, сповнений болю та смутку, що надалі стає мотивацією для героя змінювати своє життя. Але початок моєї історії доволі…звичайний. Можливо дещо важкий, але не надто особливий для нашої країни. 

    Вподобайка
    2
    Ставлення автора до критики