Жора Мора
Оріджинали
12+
Слеш
Май, Рем та дух
Міді
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
вт, 07/25/2023 - 17:04
вт, 07/25/2023 - 19:29
283 хвилини, 32 секунди
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
1
1
Навіґація

Май і Рем давно не бачилися та й не хотіли. Вони б і далі не перетиналися, якби один могутній дух, який виглядає як дитина, не прийняв їх за своїх батьків. Тепер, щоб вирватися з полону духа, Май і Рем мають відігравати роль люблячих батьків. Повинні бути закоханими.

Частина 1

Май знав, що роботу потрібно завершити вчасно, не міг цього зробити. Деякі експерименти не можуть уміститися у відведений самим королем час. Так, Його Величність прописав чіткі дати для початку та завершення роботи, що вже говорити про необхідні результати?

Частина 2

Май опритомнів без жодних проблем, навіть голова не паморочилася. Як з’ясувалося, Рем прокинувся теж, а значить, що їхній несвідомий стан був спричинений бажанням Віша. Віш! Май підскочив на ноги, щоб якнайшвидше схопити артефакт і запечатати дух, але тут же злякався.

Частина 3

Стояла темна ніч. На пірсі, освітленому високими вогнями, було багато народу. Шуміли моряки, що вантажили на кораблі бочки та ящики, шуміло море, шуміла музика, що долинала від святкування на честь закінчення ініціації. Шумно.

Розділи:
    Вподобайка
    4
    Ставлення автора до критики