Повернутись до головної сторінки фанфіку: Геморой

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Сьогодні Брок став трохи ближчим до здійснення своєї заповітної мрії, яка так гріла йому душу, чи що там від нього залишилось: мрії побачити Роджерса під трибуналом (щоб ганьба на всю країну) та в Рафті, бажано довічно.

Назад до Старка він прилетів у чудовому настрої, що ще більше покращився від вигляду кислої Старкової морди.  

- Сподівався, мене вже чорти вхопили? – весело запитав Брок. 

- Не з моїм щастям. Ну, розказуй: де був, що бачив?

Брок радісно вишкірився.

- Нашого спільного друга бачив. Попався, сучий син! Тепер уже не з’їбеться.

І він докладно розповів Старку, де запеленгував Роджерса та Наташу Романову, ще й попросив записати, щоб нічого не забув.

Старк подивився на нього, як на йобнутого.

- А воно ж мені навіщо? В гості до них поїхати?

- Які нахуй гості? Старк, ти з дуба впав? Россу передаси, нехай пошле спецназ, щоб їх арештувати. Давай, дзвони йому.

- Не буду. Він якийсь енергетичний вампір – поговориш із ним п’ять хвилин, а потім весь день голова квадратна. До того ж, у нас повна несумісність по гороскопу.

- Старк, не вийобуйся. Дзвони давай.

- Слухаюсь! Ще я тільки не був на побігеньках у гниди з Гідри.

Брок аж прихуїв:

- Блядь, я не зрозумів, ти що, не хочеш запроторити Кепа в тюрячку?

- А я хіба колись казав, що хочу? Отак узяв і здав Россу товаришів, нехай навіть колишніх, бо тобі цього заманулося.

- Хороший товариш із Роджерса – мало не припиздив тебе. Знайшов, блядь, кого жаліти.

- Я його теж мало не припиздив. Краще закриємо цю тему. Дай йому спокій, забудь про нього назавжди – здоровіше будеш.

- Не буду вже, я покійник.

- А язиком ляпаєш, наче живий. І хоч би щось розумне ляпав. Ти з цим Стівом уже як штунда: весь час до мене пристаєш, щоб про нього поговорити. Не хочу я, мені це не цікаво.

- Старк, ну йоб твою мать, ти ж бачив, як я через нього піджарився!

- Співчуваю. Було не працювати на Гідру.

І Брок зрозумів: пиздіти Старк може що завгодно, але до останнього прикриватиме жопу Роджерсу, Романовій і всім іншим. Лошара.  

«Душу йому, блядь, відкрив, – подумав Брок. – Тільки для того, щоб він туди плюнув. Ненавиджу Старка. А Роджерса ненавиджу ще більше. І Максимову ненавиджу, щоб її підняло й кинуло, профуру. І Пірса ненавиджу – добре, що він уже здох».

 

***

Брок добре пам’ятав: Старк почав його бачити тільки після невдалої спроби вселення, тому на всякий випадок пробував вселитися ще в Джека Роллінза та в бомжа – а раптом і з ними так буде? Але вдруге цей номер не пройшов і він забив. Не буде ж він лізти в усіх підряд, щоб виявити ще когось, хто його побачить.

А тепер, коли переконався, що допомоги від Старка отримає приблизно стільки ж, як від геморою радості, вирішив таки спробувати вселитися в держсекретаря Росса, хоч той чим далі, тим більше розчаровував: на словах такий грізний, так любить похвалитись, як він усіх відправить за грати, а на ділі просрав навіть тих, кого вже впіймав. Правда, подумав Брок, хто б говорив – сам теж має подібний досвід. Кепу дуже пощастило тоді, що хитрий лисий чорт Ф’юрі врятував його шкуру. А Брок за вірну службу отримав від Пірса пизди.

Він знову пригадав сумну моську арештованого Роджерса – ніби от-от заплаче. На перший погляд здавалося, «символу нації» просто жаль себе та соромно, бо так по-дурному попався, ще й Романову з Вілсоном підставив. Вже аж потім Брок дізнався, що вся драма була через Зимового солдата і в Лагосі скористався цією слабкістю Роджерса по повній програмі. Але ефектну помсту зіпсувала блядська Максимова – відправила, шмара йобана, в останній політ. Жив грішно й помер смішно.  

Тепер, при всіх недоліках Росса, свої сподівання Брок покладав саме на нього. І якось вночі, поки той спав, обережно в нього поліз…   

Усе дарма. Візит до спальні Росса тільки збагатив Брока «важливим» знанням: держсекретар уві сні голосно хропе й час від часу псує повітря. А спроба вселитись не дала ніхуя, Брока він все одно не бачив і не чув. Зате репетував – куди там Старку, Роллінзу й бомжу разом узятим. «Та завали вже їбало, пеньок старий, кому ти потрібен! – подумав Брок. – Волає, ніби розродитись не може, а ще генерал. Тьху, блядь! Зараз цей дементний, чого доброго, візьме й охорону викличе».

Але Россу якось вистачило розуму не натискати кнопку. Заспокоївшись, він встав та кудись почовп. Брок на всякий випадок простежив за ним і, побачивши, що той зайшов у туалет, полетів геть. Жаль, хотів розказати йому про Кепа, а хуй там. Підглядати, як держсекретар справляє природні потреби, в Брока, зрозуміло, жодного бажання не було. Зате виникло бажання побитись головою об стінку від безнадії. Та не міг, бо голова через стінку проходила.

Росс же репетував не просто так – перелякався до усрачки, йому здалося, що це за ним уже смерть прийшла. Увімкнув світло, скелета з косою в спальні не виявив, трохи заспокоївся. Подумав, раз уже прокинувся, треба піти відлити. І поки ходив туди-сюди, заспокоївся зовсім. Засинав він весь у мріях про те, що обов’язково знайде, спіймає та посадить у Рафт Брюса Беннера – нехай знає, потвора зелена, як набиватися в зяті.

    Ставлення автора до критики: Позитивне