Соломія Флорес
Відомі люди
18+
Гет
Гаррі Стайлс
Міді
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
ср, 08/10/2022 - 19:12
нд, 05/14/2023 - 22:17
283 хвилини, 40 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Грейс Бетелл не схожа на своїх однолітків - мріє про принца на білому коні з романів. Раптом вона зустрічає дорослого чоловіка, який точно не схожий на героя з романів. Привабливий, відвертий чоловік усіма способами боротиметься за увагу юної школярки. Вчитель має свої таємниці, в які він точно не збирався втягувати ученицю, але сталося незворотнє…

Частина 1

Новий день віщував бути таким же дурним, дивним і безглуздим, як і всі сімнадцять років нікчемного життя Грейс Бетел, як сама вона вважала. Темні хмари за вікном тільки надавали більшої темряви в кімнату, яка і без їхньої допомоги була такою.

Частина 2

— Крихітко, як тебе звати? — звернувся кучерявий брюнет до Бетелл.
Грейс він одразу здався зовсім не дружнім. Хлопець, чомусь із глузуванням, дивився на неї, нахиливши голову вбік. Його руки розташувалися по обидва боки шкіряного дивана і дивився на всіх зверху вниз.

Частина 3

Ранковий підйом дався Грейс дуже тяжко. Перед очима – у її спальні, утворився масивний туман, який прибрати за кілька хвилин було неможливо. Дівчина не могла прийти до тями після вчорашньої прогулянки. Вона зловила себе на думці, що із задоволенням пропустила б сьогодні школу.

Частина 4

Після Мія залишила подругу, розуміючи, що замість спільної прогулянки додому з обговоренням всього поспіль, Грейс буде довго займатися з новим симпатичним учителем, чому подруга навіть трохи заздрила, тому що Стайлс був досить привабливим чоловіком.

Частина 6

      — На сьогодні все, моя дорогенька. — Вимовив Стайлс, зачиняючи книгу по алгебрі. 

       Це були найбажаніші слова за останні півтори години. Хоч вона проводила цей час з найпривабливішим вчителем у школі, але математика дуже втомлює. 

Частина 7

     Компанія повернулася всередину і відразу ж їх зустріли дівчата. 

        — Пітер, що вони з тобою зробили?! — Мія схопила його за обличчя і почала стурбовано оглядати хлопця. 

        — Дрібниці. 

Частина 9

        Грейс прокинулась за будильником, але ж відразу вимкнула його і, прикривши очі, заснула. Всю ніч вона поверталася у різні боки, намагаючись знайти таку позу, в якій думки про Джейка не будуть поступати до її голови.

Частина 10

Поцілунок був таким солодким, він діяв на Грейс ніби заспокійливе. З кожною секундою їй ставало все легше, біль потроху стихала. Вона відчувала лише насолоду, хотіла щоб цей момент продовжувався вічність. 

    Вподобайка
    2
    Ставлення автора до критики