Повернутись до головної сторінки фанфіку: Кевін Дей ненавидить Різдво

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

– Я вже давно казав Нілу, що моя мама померла, – він зупинився, дивлячись вниз на свої коліна. – Вона померла, коли я був малим. Ось чому я ніколи не почуваюся добре в цю пору року. 

Зараз Кевін не міг на них дивитися. Його голос ставав усе тихішим і тихішим, аж поки не почав шепотіти, але він не міг говорити гучніше. Він перебирав пальцями.

– Вона померла зранку на Різдво. Хоча найгірша частина була перед цим. 

Він глибоко вдихнув. Що він зараз скаже?

– Моя мама, – почав Кевін, – була чудова. Вона мала нагороди та сертифікати і була відомим лікарем у хірургії в усьому світі. Вона створювала методики, і її іменем люди називали дослідження. Вона була настільки впливовою, – він зупинився, неначе все в роті пересохло – Мама завжди казала що слава – це найгірша річ, що з нею траплялась. Я не розумів чому, але мені було тільки дев’ять. Тепер розумію. Люди заздрять. Люди зляться. Люди спотворюють усе, що ви робите, щоб завдати болю, якщо вони вважають, що ви не заслуговуєте бути там, де ви є. А іноді люди йдуть ще далі. Вони завдали їй болю, – його голос практично сів. На його очах бриніли сльози і він знав, що вони впадуть, але ніяк не міг це зупинити. І Кевін просто дозволив їм покотитися. Але його голос не тремтів, тож він продовжив. – Вони прийшли 23 грудня. Мама знала, що щось відбувається, і кричала, щоб я сховався, проте я не був достатньо швидким. Вони схопили мене і замкнули  шафі. Ці люди робили їй боляче просто за дверима, а мене змушували все слухати. Цілих два дні, – Кевін почав гикати. Його руки накрили інші, і він упізнав у шрамах на них Ніла, але не міг підняти погляд. Він просто дивився на їхні руки й продовжував говорити тією майже неіснуючою гучністю. – Я залишився в тій шафі. Поки поліція не прийшла після того, як якийсь сусід почув крики. Однак вони вбили її до того, як поліцейські встигли їх схопити. Мудаки тепер у в’язниці на все життя, але… але правоохоронці не змогли її врятувати.

Він опустив так багато деталей. До біса багато. Ті, що переслідували його найбільше.

Те, як у його матері було сиве волосся, попри те, що їй було лише сорок. Те, як вона роками отримувала погрози, і як це перетворило її на щось невпізнане, доки вона не перестала піклуватися. Квіти, які ті люди посилали їй як попередження, замерзли на порозі, не зібрані. Свічки, які вони запалили тієї ночі, коли відключили світло. Як вони виблискували на ялинці у вітальні. Промерзла земля, коли він намагався втекти. Дірка в рукавичці того, хто схопив його за руку і вдарив ногою в живіт. Те, що ті люди сказали, що зроблять з ним, якщо його мати не перестане вириватись. Те, що вони говорили їй зробити. Те, як він почав сумніватися у власній матері, бо, безперечно, якщо ці люди були настільки злими, вона, мабуть, щось зробила. Звуки її крику. Те, як вона так сильно боролася. Голод і спрага, які він відчував. Сеча, яка холонула на його штанях. Сніг, що падав надворі, і сніжинки, що стукали по склу вікна після того, як він вийшов із цієї довбаної шафи. Так само, як він любив сніг, поки не побачив, як кров крапає з тіла його матері та забарвлює його в червоний колір, коли вони забрали її тіло. І цих речей було набагато більше.

Деталі, які його зламали, і які формували цю історію у щось ще страшніше та жахливіше.

Ридання вирвалося з горла Кевіна, і раптом чиєсь тіло опинилося біля нього, притискаючи його до твердих грудей.

– Мені так шкода, – стиха сказав Ніл в його волосся, притискаючись ближче.

– В…все гаразд, – спромігся він відповісти, але його руки обхопили Ніла за талію й міцно обійняли. 

– Очевидно, що ні, – відказав Джостен своїм безглуздим голосом, але йому все ще вдавалося звучати співчутливо. Це була риса, якою мало хто володів.

Кевін просто міцно тримався і намагався заспокоїтися. Минуло кілька хвилин, і з кожним погладжуванням Нілової руки по його спині Дей розслаблявся ще більше. Йому все ще боляче, як суці, переживати всі ці спогади, але руки та турбота Джостена поліпшили його самопочуття. І це було того варте, бо вони заслуговували знати правду. Коли Ендрю заговорив, він уже почувався собою.

– Я деякий час перебував в прийомних сім’ях, – Ніл з Кевіном одночасно поглянули на Міньярда. Він дивився у вікно порожнім поглядом, але Ніл здається зрозумів, що Ендрю потребував цього. Хлопець став між Ендрю та Кевіном, взяв Дея за руку, а другу протягнув до Ендрю. Після секунди тихих роздумів Міньярд взяв руку і продовжив дивитись у нікуди. – Люди думали, що якщо я усиновлений, то моє тіло належить не мені, а їм. Це було до того як я переїхав до Аарона з Нікі.

Боже, чортове лайно.

– Мені, – почав Кевін, коли Ендрю подивився на нього грізним поглядом.

– Не треба. Мені не потрібні твої співчуття.

Кевін ковтнув. Сльози висохли на його обличчі, але він знав, що воно все ще червоне й опухле. Він, мабуть, ніколи не був так схожий на безлад.

– Тоді що тобі потрібно?

– Від тебе? Нічого.

– Добре.

І це справді було добре, що б насправді це не означало. Думки Дея були трохи розмиті. Було занадто багато емоцій за короткий проміжок часу. Його мозок не витримував, тож він просто прийняв цю реальність, не замислюючись над нею.

– Так, – у Ніла був кумедний вираз на обличчі, коли він перевів погляд з Ендрю на Кевіна, – думаю в усіх нас повно клятих плаксивих історій.

Кевін подавив сміх, який, коли він вирвався, не припинився. Напевно, це була істерика; незабаром і Ніл почав сміятися, і навіть Ендрю легко посміхнувся. Якийсь час вони сміялися, і щоки Кевіна почали боліли, але сміятися, до біса, було приємно, особливо з людьми, які знали його, а він їх. Це було не те, чого він хотів – він завжди хотів більшого, – але тепер він був радий тому вітерцю, який замкнув їх у цьому класі. Ця ніч зробила його ще ближчим до його найкращих друзів, яких він знав деякий час, але лише тепер дозволив їм зазирнути під шкіру, і йому це подобалося.

Він буде довіку вдячний за це. Тому що, якби ця ніч ніколи не трапилась, він, вірогідно, ніколи не був би готовий відкритись.

    Ставлення автора до критики: Позитивне