Повернутись до головної сторінки фанфіку: Project “EVA”: Second Genesis Evangelion. Apocrypha 1.0 – Battlezone – Tokyo-3

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Афганістан. 01.11.2007

Військовий гвинтокрил з маркуванням Gehirn сів неподалік старої хатинки. Подібне не було чимось незвичним – після Другого Удару, анархія та війни вирували усім світом.

З борту машини зійшов чоловік. Він був коротко стрижений, а на обличчі виднілась тижнева щетина. Він йшов до будинку, тримаючи за руку малого хлопчика. Той цікавився кожною деталлю, яку тільки бачив.

Назустріч їм з хатинки вийшов могутній чоловік з солдатською ходою. Його чорне, як смола, волосся ледь торкнулась сивина.

–Ґендо? – вміло сховавши своє здивування, чоловік сухо привітав свого старого учня. – Що привело тебе? – він покосився на дитину та посупився. – Це твій син? Невже…

–Те, про що я попереджав. – спокійна відповідь від Ґендо. – Час настав. Ми маємо діяти.

–То ти дійсно зібрався відправити власного сина у самісіньке пекло?! – підняв голос старий вчитель. – Примусиш його битись?! Він же ще дитина! І залишиться нею до початку подій!

–Ось чому, я привів його до тебе. – знов спокійна відповідь. – Аби ти виростив його готовим до цього… Я не зможу зробити з нього воїна, але ти зумієш…

–Ґендо… ти… – замовк учитель, так і не почавши.

–Жахливий з мене буде батько… – тихо промовив Ґендо. – І часу в мене не буде. Я маю готуватися до війни! Жертва Юї не має стати марною!

–Ти хочеш, щоб я зробив з дворічної дитини воїна? За дванадцять років?! Він зможе стати сильнішим фізично. Та розум в нього залишиться дитячим! Він не зможе воювати…

–Нажаль, це весь час, що в нас є…

Вчитель глибоко зазирнув у очі Ґендо – вони палали крижаною рішучістю. І от він відповів:

–Добре, я зроблю, як ти просиш, та мені знадобиться…

–Я забезпечу тебе усім необхідним. – різко перервав його Ґендо та підвів сина до вчителя. – Це мій друг, від подбає про тебе, синку. Прощавай.

Більше не промовивши ні слова, Ґендо рушив до гвинтокрила.

–Чекай! – окрикнув його вчитель. – Як хоч хлопця звуть?!

–Я не наважився дати йому ім’я… – відповів Ґендо. – Нехай сам обирає.

На єдину мить старий вчитель помітив сум в очах учня. Єдина мить, і Ґендо повернувся до гвинтокрила…

Episode-00

Prologue

    Ставлення автора до критики: Позитивне