Євжанія Крилатка
Аніме
18+
Гет
Міді
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
пт, 02/24/2023 - 01:41
пт, 06/23/2023 - 01:56
117 хвилин, 2 секунди
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Четверта Світова Війна Шинобі скінчилась, лишивши болісні спогади та безліч ран на серці Шостого Хокаґе. Але потрібно йти вперед, відбудовувати селище, вчитись жити знову. А головне знайти особливу причину для справжньої посмішки.

Розділ 1 – Перший світанок

Війна – страшне породження людства. Безглузде дійство, що забирає тисячі життів. Війна – це потвора, що знецінює найцініше, забирає все і, навіть, більше ніж можна собі уявити.

Розділ 2 – Шостий

Все ще прохолодний зимовий вітерець з самого ранку блукав вуличками Конохи. І хоч у Селищі, схованого у Листі завжди було досить тепло і дерева не оголювались з приходом холодних пір року. Але все ж таки хотілось вдягтись потепліше.

Частина 3 – Сюрприз

Після промови Какаші на церемонії, всі, хто знаходились на даху резеденції спустились в кабінет Хокаґе. Радники доволі швидко попрощались із молодими людьми та пішли. Шизуне теж вирішила відправитись додому, щоб підготуватись до їхньої з Цунаде подорожі.

    Вподобайка
    4
    Ставлення автора до критики