proelia
Аніме
16+
Гет
Міді
Романтика
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
чт, 01/12/2023 - 18:56
нд, 04/30/2023 - 21:03
128 хвилин, 49 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
1

Опис: До Ойкави Тоору вже 11 років уві снах приходить одна й та сама дівчина. Він не знає ні як її звати, ні чи існує вона в реальному житті. Одного разу, в Сендаї, Ойкава потрапляє  до театру на виставу. На сцені в головній ролі Тоору бачить її, дівчину зі своїх снів. Після вистави хлопець не може її знайти, а на наступних виставах вона не з’являється. Вже час повертатись до Буенос-Айреса, але Тоору обіцяє собі, що одного разу обов’язково її знайде.

Глава I. Сни

Знову… Той самий сон, той самий спортзал, той самий майданчик. Лунають слова тренера: «Каґеямо, готуйся.» Це означає, що Тоору йде на лаву запасних. Знову. Нащо згадувати те, що приносить біль? Він роззирнувся довкола.

Глава ІІ. Яно Ізумі

Кава після безсонної ночі, це як подорожник прикласти до рани. Безглуздий ритуал, в чудодійсність якого, вірять всі. Тільки кава дає хоч якусь тимчасову бадьорість. І то не надовго. Доведеться знову підживлюватись подвійною порцією еспресо. Ім’я: Ізумі Яно, паливо: кава. 

 

    Вподобайка
    0
    Ставлення автора до критики