DaddyBangDera
Відомі люди
16+
Слеш
K-pop » Stray Kids
Міні
Романтика
Як оріджинал
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пн, 12/26/2022 - 00:21
чт, 04/20/2023 - 11:50
150 хвилин, 34 секунди
6
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
1
Навіґація

Ніколи не знаєш, куди прибіжиш, якщо будеш тікати. Але будь-яка втеча може стати доленосною.

Про те, як Фелікс тікає від роботи і свого менеджера у Барселону, де Чанбін випадково рятує його.

Пам’ятайте, що всі персонажі історії є вигаданими і будь-який збіг із людьми, що живуть нині чи жили в минулому, випадковий. Це лише моя уява.

Повний текст

Новий день для Чанбіна починається надто пізно. Вчора було багато вина, танців і розмов англійською, від яких досі трохи гуде голова. Чомусь п’яний язик завжди більш вправний, хоча Біні, здавалося, прекрасно себе контролював.

Розділи:
  Примітки
  Будь ласка, не шкодуйте відгуків, для авторів це справді дуже важливо, особливо для починаючих і таких невпевнених. Have mercy, I'm INFP
  Навіть кілька слів невимовно гріють душу.

  Дякую, що прочитали💋 Ви кицюні😽
  Вподобайка
  9
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  psycho

  Авторе, я вас люблю❤ 
  Вчергове своїм фанфіком грієте мені душу і змушуєте посміхатись. Читається дуже легко, персонажі такі живі і знайомі, що навіть імена зайві - впізнаєш за звичками і словами. Ну а за головного купідона цієї історії окрема подяка: без тієї милої українки хлопці навіть не знали б, куди в Барселоні сходити поїсти))

  INFP? Так от чому ви так класно передаєте емоції! От чому ваші роботи такі теплі і комфортні! Рада, що ви знайшли спосіб проявити ці свої сильні сторони через письменництво.
  Дякую за працю. В очікуванні нових робіт)

  pushy_gey_lubov

  Вау, що я тільки що прочитала? Я закохана😍 це так мило та гарно написано. Я люблю цей пейринг, й історія така гарна. А головне, що з щасливим кінцем, мені цього зараз якраз не вистачало(( дякую Вам велике, Ви чудо💗

  the_kii1jy

  Як добре, що все закінчилося добре, бо я вже почав переживати, що це просто секс на одну ніч. Між ними кружляє ця пристрасть з перших секунд їх знайомства, і чим далі вони заходять — гуляють разом, кохаються — тим більше вона зростає. Хочу зазначити, що я не палкий прихильник цього пєйринга, але робота написана дуже добре (в орфографію іноді не вдивляюсь, тому значних помилок не знайшов.) Мені здається, вам є куди рости, не зупиняйтеся в своїй творчості! 

  DaddyBangDera

  Дуже вдячна за фідбек!

  Чесно кажучи, я й сама не палкий прихильник цього пейринга, я в команді Хьонліксів🙈 Але до історії мені чомусь завжди пасують якісь конкретні персонажі, і я не дуже можу вибирати, хто це буде🥲 Ну, і дійшла до висновку, що це не має великого значення, коли твої герої просто вигадані.

  Дякую, завжди є куди рости😉