Jennie
Книги
0+
Фем-слеш
Хва Чен/Сє Лянь
Віньєтка
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
вт, 11/22/2022 - 10:20
вт, 11/22/2022 - 10:26
16 хвилин, 19 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
2
Навіґація

Тцгф в сеттінзі «Калейдоскоп смерті».

Повний текст фанфіку

Хва Чен і Сє Лянь познайомились в одній із дверей. Тоді Сє Лянь проходила свої треті двері, і, нехай і була кмітливою, щоб одразу зрозуміти, що тут треба робити і як тут вижити, але різка зміна всього світу, попадання за двері до моторошних привидів і міфічних істот, які раніше були лише легендами, все-таки вибило її з колії, хоч і небагато. У їхню першу зустріч Хва Чен чомусь відразу підійшла да неї, як тільки побачила. Склалося відчуття, що ця таємниця та трішки дивна дівчина знає про неї те, чого навіть не знає вона сама. Було трохи дивно, адже зазвичай всі, навпаки, цуралися один одного, але між ними завжди існувало це мовчазне розуміння. Спочатку, звісно, обійшлося без довір, взаєморозуміння - поріг. Але через безліч тренувальних світів, пройдених для можливості виживання в більш складних дверях, вони поступово перейнялися їм один до одного, і навіть, на подив Сє Лянь, між ними почали з’являтися теплі почуття.

В одному з таких тренувальних світів вони зустріли Му Цін з Фен Сінь. Що ж, їхня перша зустріч запам’ятається Сє Лянь, безумовно, на все життя. Вони спробували вбити всюдиприсущу примару, щоб нарешті вибратися з цього гребаного світу, але в останній момент знову посварилися, і мало не померли від рук тієї самої примари. Хва Чен сміялася - адже «Коли ще можна буде побачити подібне видовище?», а Сє Лянь поспішала допомогти двом недо-друзям, не знаючи, плакати їй чи сміятися, а ще шкодуючи цій нещасній примарі, яка в перші секунди їх сварки розгубилася, і не могла зрозуміти, що сталося з цими ідіотами. Але після вдалого завершення двері, Сє Лянь вирішила знайти нещасну парочку, адже, сваряться вони чи ні, а компаньйони з них хороші, та й двері в майбутньому якось проходити потрібно буде, а складність-то не знтжається. За час їхнього ходіння по дверях їм довелося чимало пережити, як фізичних, так і розумових чи моральних випробувань. Наприклад, у їхньому шостому світі вони виявилися навками, яких п’ятеро лісорубів випадково розбудили за тиждень до навкового четверга - час, коли з землею працювати не можна - і їм треба було вбити цих нещасних, які порушили заборону, до того, як їх самих спіймає і вб’є чугайстер. Чи треба говорити, що цей світ став для них справді важким? Адже просто ігрові це персонажі чи ні, але вони все одно виглядають як люди. Люди, яких їм довелося вбити. Або ж десятий - вони опинилися на Лінгбакрі, з невеликим поселенням людей, напередодні нового року, і терміном завдання були всього п’ять днів - що вкрай дивно, адже на ньому, крім них, були люди, і потонуть вони чи ні, а перевіряти цього нікому не хотілося, тому вони старалися якнайшвидше впоратися з Йольським котом людожером. В одному з тренувальних - це були шості двері - вони опинилися у звичайному на вигляд селі, але ось не завдання, в їхньому будинку жив Альрауна, розлючений і постійно кричущий, і якщо з цим дивним духом, якого практично неможливо позбутися, все було більш-менш в порядку, якщо його годувати і приділяти йому увагу, то опинилися вони в середньовіччі, і через цю прокляту істоту їх підозрювали в чаклунстві, що й було основною причиною смерті в цьому світі. Вони зустрічали навіть Вендиго у селищі в лісі, та Мінотавра в лабіринті. Але, незважаючи на всі труднощі, вони змогли пройти їх, і, на подив Сє Лянь, Му Цін і Фен Сінь почали зустрічатися. Так, виявляється, вони можуть не тільки лаятись один з одним. Зараз Сє Лянь одружена з Хва Чен, їх стосунки наповнені гармонією та взаєморозумінням, вони живуть разом у їхній спільній квартирі, в яку зрідка заглядає Ці Жун - як каже вона: «Відвідати улюблену старшу сестру», але насправді це більш схоже на план з назвою «Побачити Хва Чен» -, гучна з різкими висловлюваннями, але до якої вони обидві вже звикли. Для деяких двері - це благословення, для інших - навпаки. Вони так і не вирішили, що вони означають для них, але, у будь якому випадку, вони щасливі разом.

  Примітки
  1) Навки - дух померлої дівчини, яка наклала на себе руки через не счасливе не щасливе кохання, ненародженої дівчинки, яких, якщо через сім років вони не відправляються в Нав, забирають до себе навки, або дівчата, які добровільно погодилися ними стати. Зовні вони виглядають як люди, але позаду можно побачити їх нутрощі, в основному вбивають чоловіків.

  2) Чугайстер - чоловік, проклятий відьмой, безпечний для людей, але вбиває навок.

  3) Лінгбакр - сплячий кит, на спині якого утворився "острів"

  4) Йольський кіт - символ Різдва в Ісландії, він їсть дітей, які на протязі року поводилися неслухняно. Він величезний, дуже пухнастий і ненаситний.

  5) Альрауна - істота, за обрисами схожа на людей. Вони живуть у людських будинках, і вимагає до себе уваги, інакше кричатиме. Прогнати його практично не можливо, навіть якщо переїхати чи згорить будинок.

  6) Вендиго - дух-людожер. Він насолоджується полюванням і любить нападати на мисливців. Він дуже сильний, може копіювати голоса людей. Крім цього, він ніколи не перестає полювати, наївшись.

  7) Мінотавр - напів-бик, напів-людина. Дедал створив лабіринт, щоб замкнути його у ньому. Він харчується людським м'ясом.
  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики