Jennie
Книги
0+
Фем-слеш
Хва Чен/Сє Лянь
Віньєтка
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
вт, 11/22/2022 - 10:20
вт, 11/22/2022 - 10:26
16 хвилин, 19 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
2
Навіґація

Тцгф в сеттінзі «Калейдоскоп смерті».

  Примітки
  1) Навки - дух померлої дівчини, яка наклала на себе руки через не счасливе не щасливе кохання, ненародженої дівчинки, яких, якщо через сім років вони не відправляються в Нав, забирають до себе навки, або дівчата, які добровільно погодилися ними стати. Зовні вони виглядають як люди, але позаду можно побачити їх нутрощі, в основному вбивають чоловіків.

  2) Чугайстер - чоловік, проклятий відьмой, безпечний для людей, але вбиває навок.

  3) Лінгбакр - сплячий кит, на спині якого утворився "острів"

  4) Йольський кіт - символ Різдва в Ісландії, він їсть дітей, які на протязі року поводилися неслухняно. Він величезний, дуже пухнастий і ненаситний.

  5) Альрауна - істота, за обрисами схожа на людей. Вони живуть у людських будинках, і вимагає до себе уваги, інакше кричатиме. Прогнати його практично не можливо, навіть якщо переїхати чи згорить будинок.

  6) Вендиго - дух-людожер. Він насолоджується полюванням і любить нападати на мисливців. Він дуже сильний, може копіювати голоса людей. Крім цього, він ніколи не перестає полювати, наївшись.

  7) Мінотавр - напів-бик, напів-людина. Дедал створив лабіринт, щоб замкнути його у ньому. Він харчується людським м'ясом.
  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики