Країна розваг — роман американського письменника Стівена Кінга, опублікований у 2013 році у США.

Події роману розгортаються в одному з парків розваг Північної Кароліни у 1973 році. Студент університету Девін Джонс влаштовується на літню роботу в Джойленд, парк атракціонів, сподіваючись забути дівчину, яка розбила йому серце. В парку він зустрічає ворожку, яка сказала, що Девін зустріне двох дітей - дівчинку у червоному капелюшку і хлопчика з собакою, один з них може Бачити. Роздобувши житло на літо і подружившись з іншими співробітниками на літо Джонс знаходить в собі талант «носіння шкури», що джойлендівською говіркою означає носіння костюму щасливого собаки Гові - талісману парку. Одного дня він рятує вищезазначену дівчинку в червоному капелюшку, яка подавилася хот-догом. Він стає героєм у місцевих газетах і здобуває довіру власника парку.

Девін і його друзі, Том і Ерін, дізнаються, що в будинку з привидами було вбито дівчину і її привид досі залишається там. Том бачить привида і Девін починає цікавитись цим вбивством. Ерін допомагає йому пізніше добуваючи фотографії та статті, доводячи, що це було лише останнє з низки нерозкритих убивств, які поліція досі не пов’язувала.

Наприкінці літа Девін вирішує взяти академічну відпустку на рік і залишитись у парку, коли той закривався для відвідувачів. Він стає близьким до стриманої жінки Енні і її хворого сина Майка. Майк знає про примару і він має собаку і Девін розуміє, що це друга дитина з передбачення ворожки. Девін організовує приватну поїздку в Джойленд для Майка. В кінці поїздки присутність Майка допомагає звільнити привида жінки.

Девін повертається до своєї найманої квартири і починає переглядати фотографії знову і раптом розуміє, що вбивця - один зі співробітників парку, Лейн Гарді. Лейн здогадався, що Девін знає, хто він такий і погрожує вбити Енні та Майка, якщо Девін не зустріне його в Джойленді. Лейн намагається вбити Денвіна на оглядовому колесі, але Енні завдає смертельного пострілу в Лейна. Майка розбудив інший привид (одного зі співробітників парку, якого врятував Девін раніше) і попередив про Лейна.

Енні з Майком повертається до Чикаґо, а Девін повертається до навчання. Майк помирає пізніше тієї весни.Показано 1 - 1 зі 1Занепад

Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Всім, кого теж дратує відсутність фанфіків по цій фанхаті

Він хапає мене за обличчя, стискаючи мою щелепу, я впиваюся очима в його очі, скажені, повні безумства. Бачу у погляді безконтрольний буревій його думок, дивлюсь, немов можу їх розшифрувати, розкласти на полиці, ніби в моїх силах зупинити цей оркан, не шукати від нього схованки.

1
Упс.. такого ще не написали.