«Dishonored» (укр. Збезчещений) — відеогра жанру стелс-екшн від першої особи з елементами рольової гри, розроблена французькою компанією Arkane Studios. Основні дизайнери гри — засновник студії Рафаель Калантоніо і Гарві Сміт, який працював над Thief: Deadly Shadows та Deus Ex. Також для участі в розробці було запрошено Віктора Антонова (Half-Life 2Dark Messiah of Might and Magic), який неодноразово раніше співпрацював з Arkane Studios. Гра вийшла в жовтні 2012 року.

Головного героя гри звуть Корво — він колишній охоронець імператриці, звинувачений в її вбивстві. Корво прагне помститися зрадникам та їх ватажку, що став регентом після смерті монарха. Основні дії гри відбуваються в Данволлі, столиці імперії. Світ гри містить елементи стімпанку та містики. Ігровий процес у першу чергу спирається на потайливе проходження, а також на використання різних пристроїв і навколишнього середовища для знешкодження супротивників.Показано 1 - 2 зі 2Зриваючи маски

Останнє, що відчула імператриця - клинок, приборканий пітьмою її імперії. Він грубо розрізав одяг і розірвав тіло, вийшовши за кілька сантиметрів від хребта.
Вбивця безкарно пішов, і змив кров у стічних водах Дануоллу, думаючи, коли вже настане завтрашній день.

1

Neglected

Останній випуск «Вісника» за 28 день місяця сітей 2037-го року п

3
Упс.. такого ще не написали.