Організація (тур. Teşkilat) — турецький телесеріал у жанрі бойовика, детектива, драми створений компанією Tims & B Productions.

У серіалі йтиметься про одну організацію, яка веде боротьбу з терористичними угрупованнями міжнародного значення. Сердар є висококласним спеціалістом, а також командиром сформованого загону. Його долю ніяк не можна назвати простою і обставини склалися таким чином, що хлопець змушений був рости та виховуватися у дитячому будинку. Незважаючи на всі випробування, Сердар завжди відрізнявся від решти хлопців своєю порядністю і був дуже працьовитим. Коли він підріс, то вступив до спецшколи військової розвідки розташованої в Туреччині і там пройшов необхідне військове навчання. Незабаром було ухвалено рішення призначити Сердара командиром секретної групи. Цей загін був сформований начальником відділу антитерору Муратом-беєм. До складу цієї групи увійшли найкращі фахівці своєї справи, і тепер їм необхідно буде будь-якими способами знешкодити особливо небезпечного терориста.Показано 1 - 3 зі 3Geçmiş geçmemiş

Дозволено з покликанням на даний сайт
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Старі знайомства, як старі рани, несподівано нагадують про себе та сіють хаос, руйнуючи і без того виснажливе існування.

(Не) закінчена історія

Дозволено з покликанням на даний сайт
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Людині, яка завжди мене мотивує та за потреби може дати добрячого копняка під зад. Моїй найкращій подрузі Деніз♥

Трагедії минулого щоночі переслідували її, а тіні вбитих товаришів непосильною ношею лягали на плечі. Зехрі довелося докласти надзвичайних зусиль, щоб збудувати для них з Яґмур нове життя в Бодрумі.

Втікачі

AU: Сердар і Зехра відправилися в Німеччину, щоб знайти лікаря, який брав участь у перепрограмуванні Сердара. Внаслідок збігу обставин лікар помирає і Сердар не бачить іншого виходу, крім як вбити себе, щоб врятувати команду від загрози в своєму обличчі.
 

4
Упс.. такого ще не написали.