chesyn
Оріджинали
12+
Джен
Міні
Від третьої особи
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
пт, 07/28/2023 - 20:11
пн, 08/07/2023 - 20:30
34 хвилини, 45 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Хеві не дуже звичайна школярка, ще з дитинства вона любить різні загадки, а зараз в школі їй якраз немає чим зайнятися. Через нудьгу вона відкриває свій клуб рослідувань. Ох, вона ще багато раз пожалкувала за це рішення, керувати клубом для не дуже концентрованої дівчинки – ще та морока, але вона нарешті поступово знаходить друзів та займається улюбленою справою. Те, що Хеві почала через нудьгу стає її свіжим подихом повітря .

Нудьга

Відчувати нудьгу – доволі прискорбно, а відчувати її в молодому віці, коли ти ще навіть нічого не прожив, ще прискорбніше. Так розмірковуючи не звична 8-класниця Хеві дійшла до висновку, що краще відкриє свій клуб, ніж буде прокрестинувати. Клуб розслідувань. 

Кіт

Цього разу ніхто нудьгу не відчував, хіба що трішки. Хеві дуже спішила школою на другий поверх, де знаходився її клуб. Хоча вона й була президентом клубу, це зовсім не заважало їй постійно запізнюватися.

Розділи:
    Вподобайка
    0
    Ставлення автора до критики