VIM22
VIM22
Lady_Nightmare
Інше
12+
Джен
Міні
AU, Hurt/Comfort, Драма
Заборонено
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Деталі: Vim22
ср, 08/10/2022 - 16:16
пн, 01/30/2023 - 16:56
10 хвилин, 16 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Ден Барист вчитель в універі, закоханий у ученицю  Ян Кусень. Їх любов була взаємна, поки Ден не розкрив те що Ян вживає наркотики. Ради своєї вигоди, Ян підставляє Дена, що той вживає. Любов настільки сліпа, і наївна, що це доходить до кінця твого життя?

Ден Барист один із най молодих відоміших вчителів літератури в університеті Франція. Його сім’я переїхала до Лондона, а Ден лишився тут. Вже 3 роки він викладає літературу, і став наступником класу в Пленгтоні. Йому було тяжко познайомитися із новим класом. В класі вчилися одні багаті ученики, батьки або бізнесмени, або міліардери. Клас був розпущений і творив дивну історію, ніхто незнав, що насправді там відбувається. Ден влюбився в свою ученицю настільки сильно, що робив все що вона йому скаже. Ян Кусень відома дівчина універі, її батько сидить у тюрмі але на цьому заробляє гроші, і не малі. Ян теж закохалася в Дена. Невдовзі в універ приходить поліція, і заарештувала Дена за прийняття наркотиків, ніхто в це не вірив. Сам Ден не міг повірити що це зробила Ян, щоби він не мішав її ділу і неліз в її справи. Дена затримали і посадили на 2 роки тюрми, сам він не знав що насправді так, його це настільки мучило що його кохана підставила що міг був вбити себе, але задаючи про сім’ю Ден зразу приходив у себе.

Після двох років Ден Барист став відомим бізнесменом у Парижі, такого ніхто не очікував і добився він цього не легко. Кожного дня він хотів побачити Ян, розслідувавши хто вона така. Він побачив що вона відома нарковласниця Парижу. Після універу Ян захопилася картинами, щоби незамітили що вона продає, батько вийшов із в’язниці і почав шукати її написаного і в даному списку був Кай Торне відомий торнест у Бразилії, вона незадумлюючи вийшла за нього заміж незнаючи що його брат був насильником який брав у полон дівчат за гроші. Кожир день Ян бачила на аукціонах Дена. Ян тоді знову побачила його, але це вже не змінить. Ден був закоханий у Ню Паулу модель із Парижу. Ден теж помітив що Ян змінилася, але йому було все одно. Після весілля Ян кожен день бачила як Кай їй ізміняв із різними дівчатами, вона не давала ніякого поводу лише бачила і завідувала любові Дена і вирішила розвестися із Кайом, но той не розводив їй. Ден і Ню були насправді щасливі, але після останнього показу в Канаді вона вирішила що поїде у США і не повернеться, Ден сказав що буде її чикати, но так і не дочикався.Ден знову завітав у старий Університет де побачив там і Ян яка викладає літературу. Ден хотів покинути універ але Як його наздогнала і почала вибачатися, сказавши » вибач, Дене за це все я як проклята після того як із тобою таке зробила я неможу- знайти собі кохання» після слів Ден сказав » так, ти хочеш тільки вибачень так, ащоб тебе хтось полюбив, а я тебе і любив, но тепер хочу ніколи не бачити тебе» пішовши сів шт в авто сльози котились більше ріки. Так вони і лишились без один одного, стали самі.

Ден попав в ДТП, після розмови Ян, Ян покінчила із собою у його домі.

    Вподобайка
    0
    Ставлення автора до критики