hootycutie
Оріджинали
12+
Фем-слеш
Адріана, Віка, Аліна, Марина, Єгор
Міді
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
вт, 11/22/2022 - 19:18
вт, 05/02/2023 - 15:46
339 хвилин, 30 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Перед поїздкою в табір Адріана передчуває, що її життя от-от круто зміниться, і того ж вечора вона зустрічає Віку, яка уособлює ці зміни. Що вийде з ніякового знайомства на вокзалі і поцілунку під часи гри в правду чи дію? Адріана понад усе хоче дізнатися. 

Розділ 1

Адріана сиділа на гойдалці біля будинку подруги і слухала музику, щоб хоч якось відволіктися від нестерпної спеки, яка нависла над нею цього серпневого дня. І як вона мала спати в потязі за такої погоди? Це ж здохнути можна. 

Розділ 2

Адріана прокинулася від сонячного світла, що било їй в очі. Вона підняла голову і побачила руку Віки, що звисала з верхньої полиці в миттєво згадала всі події вчорашнього дня. Знайомство, жартівливий флірт, поцілунок… Боже, це що, був сон?!

Розділ 3

Коли Адріана повернулася до кімнати, Аліна, схоже, була в душі, а Марина кудись пішла, бо на ліжку сиділа тільки Віка. Вона мала якийсь наче трохи засмучений чи розгублений вигляд, і Адріана вирішила негайно з’ясувати, що сталося.

- Все гаразд? 

Розділ 5

Адріана поговорила з тренеркою щодо ситуації з Аліною, і та влаштувала розмову, під час якої Аліна попросила пробачення і пообіцяла бути «обачнішою зі словами». Звісно, Адріана здогадувалася, що їй зовсім не шкода і вона це зробила лише, щоб тренерка відчепилася. 

Розділ 6

- Ти говорила з психологинею? - запитала Адріана Віку перед початком вечірнього заходу. 

- Так, мені це справді допомогло. 

- Дуже рада це чути. 

Віка посміхнулася їй, і Адріана ледь не розтанула від радості. «Яка ж вона чудова» - подумала вона. 

    Вподобайка
    0
    Ставлення автора до критики