_Sceler_
12+
Слеш
Торд, Том
Торд/Том
Драбл
AU, Романтика
Флористи
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
вт, 08/30/2022 - 19:34
пт, 05/03/2024 - 00:32
37 хвилин, 9 секунд
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Ларссон якимось дивним чином примудрився не тільки потоваришувати з вічно сумним і не бажаючим заводити зайві зв’язки на роботі Томасом. Він примудрився його закохати в себе. Причому це не була звичайна закоханість, як у дитячому садку чи молодших класах. 

Ріджуелл втріскався по вуха, зовсім не маючи нагоди забутися навіть у улюбленому алкоголі. Як то кажуть, йому ввели кохання внутрішньовенно, і що з цим робити, він не знав.

— Томасе, «Лампіон», два букети! — почувся голос з-за стійки, змусивши хлопця здригнутися.

 Стоячи над вмивальником, Том дивився на своє бліде відображення в темному дзеркалі. Абсолютно чорні очі витріщилися на втомлене обличчя навпроти.

Пальці акуратно провели по шорстких і змучених губах, з яких краплями випливала кров. Сьогодні знову надто необережний.

 Нова брехня.

 Нові відмовки.

 Мутний, майже скляний погляд упав на криваву пляму на дні умивальника, в якій такими ж червоними краплями погойдувалися пелюстки троянд. 

«Троянди Ель Торо». Томас не раз робив цей букет власними руками, не раз коловся шипами. Ох, як подобалися ці квіти йому

— Ріджуелл, твою матір! — ще один крик, уже ближче до дверей.

 Том видихнув і добре вимив закривавлену поверхню, перш ніж пролунав гучний стукіт у двері невеликої туалетної кімнатки.

— Ти там повісився, ідіоте? Томасе! — ще пара наполегливих ударів.

— Та йду я! — гаркнув чорноокий, обполіскуючи губи холодною водою. Їх ніби вжалило, але хоч трохи припинилася кровотеча.

— Наступного разу попереджай про запор! — у голосі з’явилися чи то саркастичні, чи зловтішні нотки. — Вилізай давай, затримуєш.

 Ріджуелл спробував усміхнутися, але ранка знову тріснула, змусивши його скривитися.

 «Наступного разу треба акуратніше блювати» — помітив він, відчиняючи двері.

 Поглянувши на роздратованого Торда, що стояв перед ним, склавши руки на грудях і картинно постукуючи ногою об підлогу, все, що зміг зробити Том — винно посміхнутися.

— Що з твоїми губами? — спохмурнів Торд, проводячи великим пальцем уздовж нижньої губи.

— Обвітрилися, а потім видався надто гарний настрій і посміхнувся. І… ось так. — Ріджуелл цокнув язиком і протиснувся між хлопцем і стіною, щоб скоріше взятися за роботу.

— Акуратніше будь. — кинув йому співрозмовник услід.

 Зайшовши в невелику кімнату, де за склом розміщувалися десятки вазонів з квітами, Том зачинив двері і зітхнув. Це не може тривати так довго.

 Ларссон якимось дивним чином примудрився не тільки потоваришувати з вічно сумним і не бажаючим заводити зайві зв’язки на роботі Томасом. Він примудрився його закохати в себе. Причому це не була звичайна закоханість, як у дитячому садку чи молодших класах. 

Ріджуелл втріскався по вуха, зовсім не маючи нагоди забутися навіть у улюбленому алкоголі. Як то кажуть, йому ввели кохання внутрішньовенно, і що з цим робити, він не знав.

 Так, це було просто огидно.

 Спочатку Томас просто страждав від думки, що його почуття не будуть взаємними, - у Торда вже були стосунки на той момент - а після … Стало дуже, дуже погано.

 Він, як завжди, повернувся після роботи додому, погладжуючи сусідську кішку в під’їзді. Легкий наспів сповістив про нове повідомлення.

 Звичайно, це був Ларссон.

«Гей, Ведмедику, підвезти тебе завтра?; Р»

Ріджуелл притулився спиною до стіни, видихаючи, і з посмішкою дивлячись на екран смартфона. Це прізвисько було дурним, але просто шалено гріло йому серце.

 До горла підкотив ком нудоти.

 Хлопець вдихнув і прочистив горло з думкою про те, що нічого такого не їв. Нудота не проходила, почало паморочитися в голові, тому чорноокий поспішно відчинив двері квартири і грюкнув нею, стягуючи з себе куртку.

 Роззутися він не встиг — ноги підкосилися, горло закололо до сліз у очах, і на підлогу обсипалися пелюстки темно-червоних троянд разом із кров’ю.

 «Томе, то що?»

 Ріджуелл з жахом дивився на криваву калюжу, в яку повільно стікала кров разом із слиною з його власних губ. Троянди… його… знудило трояндами…

Томас сяк-так став на карачки і витер однією рукою сльози. Горло страшенно дерло, а губи продовжували кровоточити. Смак заліза заполонив собою всі думки.

 «Я бачу, що переглянув»

 «Мені зателефонувати?»

 «Ведмедику, щось трапилося?»

 Тремтячими руками, забруднюючи екран телефону, Ріджуелл відписав:

 «Ні, я захворів. Завтра мене не буде, вибач, залишу «Монтієр» на тебе»

 Відповідь надійшла досить швидко:

«Та срати на букети, ти як?»

 Томас тільки й зміг знесилено застогнати. Ларссон вставляв палиці йому в колеса, хоча Ріджуелл навіть велосипеда не мав!

 І ще десятки подібних випадків, з яких доводилося вибиратися на чистому везінні та брехні, тиснули на хлопця, роблячи ситуацію ще гіршою. Наприклад, щоб пояснити кров на робочому місці, доводилося різати собі пальці та долоні, мовляв, «порізався» ножицями, канцелярським ножем чи шипами.

 З пелюстками все було простіше — просто неакуратно робив букет.

— Томасе? — так, на роботі Торд завжди звертався до нього саме так. — Якого біса?

 Ріджуелл обернувся, незрозуміло дивлячись на хлопця, що стояв у дверях.

— Що?

— Умивальник засмітився. Квіти. — чорноокий здригнувся від підозрілого погляду Ларссона. — Причому, «Ель Торо». Їх немає у наявності. Що відбувається?

 Том відчув, як серце тьохнуло від цього схвильованого тону, що ніяк не в’язався з холодним виразом обличчя. Він не хоче брехати. Хочеться розповісти прямо зараз, але чортові троянди ніби спеціально підступаються до горла, не дозволяючи сказати жодного слова.

— Я… просто… — у носі закололо, Ріджуелл, не дивлячись на свою досить сильну і витривалу натуру, захотів розплакатися прямо тут. Впасти на коліна і обійняти Торда, сказавши три заповітні слова. І все одно, що буде потім, чи розірвуть його квіти зсередини, чи, може, Ларссон перестане з ним перетинатися. Хоча б не доведеться брехати коханій людині. Але він цього не зробить. — Я хотів подарувати тобі твої улюблені троянди, до дня Валентина, але… вони виявилися не кращої якості, тому я вирішив просто позбутися їх.

— І тому змив їх у раковину? Не викинув? — Торд підняв брову, складаючи руки на грудях. Щоб не приховувати очевидних деталей, йому плекав душу такий милий жест з боку, здавалося б, холодного, чорноокого.

— Ну… — все, що зміг зробити Том, це знизати плечима. Шипи почали терзати його груди.

— Все точно в порядку?

— А з чого б ні?

— Ти сам не свій.

— А ти став параноїком. — Ріджуелл усміхнувся, відчуваючи, як шкіра на грудях натягується, ніби її зараз розірве. Боляче, дуже боляче. Відвернувшись і сховавши вологі від сліз очі, він взявся за букет. — Заспокойся, Карамелько, все добре. Ти справді даремно тісто місиш.

 Торд здригнувся, почувши старе прізвисько. Томас назвав його так при першій зустрічі, адже той безперестанку тягав із собою карамельки, та й ще волосся його на світлі було кольору тих цукерок.

 Ларсон м’яко посміхнувся.

— Добре, Ведмедику, вибач. — Він відштовхнувся від одвірка. — Прогуляємось сьогодні?

— Вибач, зайнятий.

— Гаразд. — хлопець знизав плечима і ще раз легенько посміхнувся. — Тоді чекаю ці чортові два «Лампіони». Інакше візьму тебе в рабство на ці вихідні! — і зник у дверному проході.

 Том тихо схлипнув.

 Як він хотів, щоб Торд не кидав його.

 Як же він не хотів брехати.

***

Минали дні.

 Наближався Валентинів день.

 Томас тепер був обережніший — тягав із собою пакетики, куди блював сумішшю троянд і крові, після чого ховав їх, щоб жодна жива душа не здогадалася, що вони взагалі існують.

 «Все гірше й гірше… здається, так і померти недалеко…» — думав Ріджуелл за день до свята кохання.

 Крізь шкіру проглядалися обриси бутонів, що не розкрилися, сховалися десь усередині його тіла, обплели кістки. Вени стали проглядатися чіткіше, тепер він ніби зв’язав свої руки товстими синіми нитками.

 Обличчя ставало все блідішим, а ходьба на середні дистанції втомлювала майже до втрати свідомості. Квіти ніби висмоктували з нього життя. Стрімко та безжально.

 «Гірше все одно не буде» — роздумував хлопець, розглядаючи те, як шип натягнув його шкіру зсередини трохи нижче зап’ястя.

 І він наважився.

 У Валентинів день вони працювали дуже тяжко — постійні замовлення, величезні букети та незліченна кількість відвідувачів. Хлопці ледве знаходили час просто перетнутися поглядами, що вже тут сказати про розмови.

 Увечері, вже під кінець робочого дня, загортаючи «Троянди Монтіаль», Томас уже повторював у своїй голові сценарій того, що збирається говорити. Квіти турбували його сильніше, коли він думав про всі варіанти жахливого результату подій.

— Це був останній, — видихнув Торд, коли покупець заплатив і, взявши букет, вийшов на холод. — Якісь плани на сьогодні? — обернувся він на Ріджуелла, який весь зтушувався.

— Взагалі… так… — промимрив хлопець, ковтаючи.

— Круто, а я цього вечора один. З ким проводиш? — зацікавлено кинув Ларсон одягаючи пальто.

— Ні, я… взагалі… не те! — Томас зібрався духом і взяв його за руку, пригальмовуючи, щоб той не продовжував одягатися. — Ти… м-м… ти можеш ударити мене чи накричати, я думаю, це буде справедливо… Я просто… я хотів сказати… — Ріджуелл глибоко вдихнув, опускаючи голову. — Ти мені подобаєшся.

— Що? — Торд здивовано моргнув і розплився в посмішці. — Хах, ти теж мені подобаєшся. За що мені кричати, а тим більше бити? Ти кльовий. Здається, я це вже казав.

— Ні, ти не зрозумів! — зірвався Том на крик, у грудях защеміло від незручності і, мабуть, жалості до самого себе. — Я… я кохаю тебе, Карамелько! Як люблять ті парочки, що завжди заходять до нас! Люблю, як у тих чортових паршивих фільмах! Шалено! Шалено тебе кохаю! — на очах виступили сльози, але він, здавалося, навіть не помітив цього. — Так, я-…! Я гей! І ти мені дуже подобаєшся! Вдар мене, накричи на мене, але я не зможу перестати тебе кохати! Я просто… просто… — він схлипнув, відпускаючи рукав пальта коханого. — Вибач…

— Ти кохаєш… мене? — перепитав Ларссон і відразу схаменувся, витираючи сльози зі щік чорноокого. — Хей, ну! Не реви, дурню…

 Його м’які та неймовірно теплі долоні взяли Ріджуелла за обличчя і підняли так, щоб той дивився на їхнього господаря. Ласкава та ніжна посмішка Торда змусила Тома застигнути.

— Не плач… я… Я не знаю, що відчуваю до тебе. Чесно, я не замислювався над цим так сильно, мені вистачало того, що ти поряд. Але… — хлопець підбадьорливо посміхнувся і дбайливо притис його до себе, зариваючись рукою в його м’яке волосся. — Я зовсім не проти спробувати… стосунки… Ти подобаєшся мені, досить сильно, тож… — Ларссон ніжно-ніжно посміхнувся, нахиляючись на рівень обличчя Ріджуелла. — Будеш моїм Валентином найближчим часом, Ведмедику?

***

— Ведмедику, ти бачив попит на «Ель Торо»?! Вони просто божественні! Просто… ніби причаровують їх! — Ларссон зайшов до кімнати, роздивляючись у руках купюри. — Де ти їх береш? Серйозно, я тебе зараз розцілую!

 Ріджуелл розсміявся, відрізаючи білу стрічку і обв’язуючи нею стебла. Він не розповідав Торду про дивну хворобу, що мало не здолала його, просто щоб той не хвилювався.

 Ще кілька днів після Валентина його нудило бутонами і зовсім трохи пелюстками, благо, крові не було, а згодом вони розпустилися… Яскраві червоні квіти виглядали чарівно і він не міг не виставити їх на продаж. Гроші зайвими ніколи не будуть.

 На диво Томаса ці троянди мали величезний попит і розліталися в букети для парочок, як гарячі пиріжки.

— Секрет фірми, — Ріджуелл хіхікнув і підняв голову, щоб чмокнути Торда в губи. — Ти втомився?

— Трохи, — Ларссон обійняв його зі спини і провів носом по скроні. — Настрій закрити все до біса і повернутися з тобою в ліжко…

 Торд поклав руки на маленькі долоні Тома, допомагаючи зав’язати красивий великий бант.

— Сьогодні весь вечір я твій, сонце, — усміхнувся Томас, відчуваючи, як розливається тепло в його грудях.

— Невже весь, Ведмедику? — усміхнувся хлопець, притягуючи його за щічку для чергового поцілунку. 

— Цілком і навіки, Карамелько… — прошепотів Ріджуелл, перш ніж їхні губи солодко доторкнулись одне до одного.

    Вподобайка
    5
    Ставлення автора до критики

    Відгуки