sunstone_
Фільми
18+
Useful_Oxymoron
В процесі написання
https://archiveofou…
Фем-слеш
Міді
Запитуйте дозволу
Немає схованих позначок
нд, 08/28/2022 - 12:50
сб, 05/20/2023 - 23:39
1 хвилина, 4 секунди
3
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Коли Белатрікс зустрічається з таємничичою незнайомкою, яка деякий час робила життя смертежерки нещасним, це запускає низку подій, які назавжди змінять як її життя, так і життя Герміони Ґрейнджер.

Самопрограш

Белатрікс Лестрейндж були не чужі місії щодо вбивства.  Її завжди дратувало, коли Смертежери називали її запальною, руйнівною силою природи.  О, це, безперечно, був комплімент, але вони не брали до уваги той факт, що вона могла бути потайливою, терплячою і зосередженою не гірше.  Останні тижні во

Самозречення

Вдруге за добу Герміона виявила, що Беллатрікс Лестрейндж повалила її на підлогу.  Герміона придушила сльози, коли лягла обличчям вниз перед каміном, рука схопила шматок її волосся і притиснула щокою до холодного каменю.  

 

  Примітки
  Всім привіт, зовсім недавно я думала над тим, щоб почати перекладати роботи по моїй улюбленій Белламіоні. Це мій перший переклад, перша глава. Сподіваюсь вам сподобається <З
  Вподобайка
  3
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Ystava

  ДЯКУЮ за чудовий переклад чудової Беламіони! Я в захваті! Мені сподобалось те, яким динамічним вийшов початок. Та як описані емоції і думки Белатриси, а токож її ставлення до оточення. Цікаво, як вони будуть змінюватися в майбутньому. Я в режимі очікування наступних розділів! Бажаю безпеки та натхнення! Ще раз дякую!