18+
Гет
Драбл
Частковий ООС
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
вт, 08/09/2022 - 11:50
нд, 02/05/2023 - 23:04
48 хвилин, 40 секунд
1
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Поїздка з начальницею в одній машині завжди може закінчитися неочікувано 

Повний текст фанфіку

Дивна атмосфера навколо літала. Запах ялинки, що гойдалась на своїй червоній мотузці й привертала до себе завжди зайву увагу. Працював кондиціонер, хоча в салоні й так було дуже холодно, а на радіо грала дивна електро музика, що для Санджі була незрозумілою і дратівливою. Все здавалося так, ніби для нього хочуть створити найбільш незручні умови.

Чоловік страхітливо підняв свої очі вверх і поглянув на вродливу жінку, що сиділа за рулем його автомобіля. Робін відчула на собі погляд блондина і грайливо підморгнула, змусивши високовольтний струм пройтися по всьому тілу. Він запанікував і збентежено відвів погляд. Щоки горіли, а поруч було чутно веселий і дошкульний сміх.

Ніко Робін – власниця одного із найбільших холдингів їх країни. Сильна, смілива і відверта, готова йти по головах – всі ці якості допомогли їй здобути тих всіх досягнень і багатств, що в неї зараз є. І він, Вінсмоук Санджі – сором’язливий, цнотливий юрист на стажуванні в її компанії. При появі жінки починає втрачати дар мовлення, потіти й мимрити, іноді навіть кров з носа йде.

Санджі провів пальцем біля носа. Червона пляма. Знову кров пішла. Він набрався сміливості та із-під лоба поглянув на неї ще раз. Пухкі рожеві губи, чорне, як смола волосся, смуглява шкіра. Не жінка, а Шахерезада, яка вийшла прямо із казок. Вона заправила волосся за вухо, дзеленчачи своїм срібляним браслетом.

Чоловік уважно слідкував за її емоціями та рухами. Вона трохи морщила носа, коли намагалася роздивитися дорожній знак на дорозі. Також злилася, коли хтось їх обганяв їх. Це не відразу було помітно, але кожен раз її сині очі ставали темнішими. Міцніше стискала руль, коли вони повертали. І всі ці крихітні, але інтимні деталі спостерігав Санджі, вже не ховаючи своїх очей.

Жіноча рука лягла йому на коліно і міцно стиснула. Від цього юрист підскочив на місці й стукнувся головою об кришу машини. Він швидко пробубонів:

-         

Будь ласка, слідкуйте за д-дорогою…. – Робін знову розсміялася. Ці милі реакції на її витівки так зігрівали душу.

-         

Тобі не здається, що ми їдемо занадто повільно? – лукаво перепитала вона. Ком в горлі застряв у Санджі й він лише заперечливо замотав головою. – Мовчання - ознака згоди.

Чорні підбори сильніші впилися у газ і старенький автомобіль Санджі зарипів від такої напруги. Картинка перед очима ставала ще більше і більше розмитою. Юрист від такої невгамованої швидкості загубив окуляри десь у звалищі документів. Ніко Робін намагалася вижати максимум все зі старенького форда, але стариган лише розсерджено буркотів.

Розчарований цокіт пролунав на весь салон. Нарешті жінка збавила швидкість і вела машину в спокійному і звичному темпі для Санджі. Він ледве дихав і хапався кожен раз за серце, коли Робін навмисно натискала на педаль газу. Такої пригоди в нього ще не було. Можливо б й взагалі не сталася, як би все той же форд не заглухнув на стоянці їх холдинг-центру. Там його міс Ніко і помітила.

Двигун дивно загуркотів, і шалена брюнетка недовірливо наморщила лоба, а Вінсмоук лише сумно видохнув із повних грудей. Заглухнули. Декілька разів вона намагалася завести двигун і все було марно. Схоже швидкість в двісті кілометрів на годину стала фатальною для старенького форда і він раптово на невідомому шосе віддав душу автомобільному богу.

Робін потягнулася і відкинулася на спинку подряпаного сидіння. Вона дістала телефон і швиденько набрала повідомлення помічникові. Десь пару секунд і він її відповів. Жінка уважно прочитала текст і незадовільно хмикнула. Потім закотила очі. Санджі зрозумів, що вони тут надовго. Дуже надовго.

Брюнетка відклала телефон до сумочки й з цікавістю стала розглядати чоловіка. Біла шкіра, майже білосніжна і дуже гарні блакитні очі. Вона порівняла їх з небом, що нависало над ними зараз. Робін придвинулася ближче, а Санджі навпаки почав рухатися далі від неї. Жінці сподобалося ця маленька гра – і вона стала ще ближче і ближче рухатися вперед, поки юрист не втиснувся між дверима і кріслом.

Вона стояла на колінах на його частині місця, заливши йому лише маленький шматочок власного простору. Її рука повільно наблизилася до обличчя чоловіка і ніжно прибрала  золоте волосся, що ховало половину його лиця. Дві чудернацькі кучеряві брови повернуті в правий бік здивували жінку.

-         

В тебе такі цікаві брівки… Ніколи таких не бачила, - відверто пояснила жінка. Вона доторкнулася пальцем до них і помацала. Дійсно кучеряві. – Це в тебе від кого такі? Від тата чи мами?

На цьому питанні Санджі насупився і гарячково прибрав приємну руку геть. Він відвів погляд і став дивитися куди то в безодню, лише не на брюнетку. Жінка зрозуміла, що задала недоречно питання хлопцеві і тому обережно взяла його голову і притиснула до своїх грудей.

-         

Вибач мені, будь ласка. Я не хотіла тебе образити. Більше так не буду, - говорила Робін, гладячи Санджі, який вже почервонів як раки у воді.

 Вона підняла його голову і поклала собі на бюст. В нього вже з носа рікою текла кров. Міс Ніко дістала серветку і дбайливо витерла червону рідину. Такий милий і незахищений.

-         

Ким ти працюєш у моїй компанії?

-         

Я с-стажер… Юрист. Мене ваш штатний юрист як раз сьогодні звільнив, - Робін розсміялася. Ситуація ставала все смішнішою і смішнішою.

-         

Чому якщо не секрет?

-         

Я… - Санджі ковтнув і чітко вимовив. – Я дуже соромлюся жінок. Вони мені дуже подобаються і тому я починаю їхати з глузду, коли бачу і коли розмовляю з кимось протилежної статі.

-         

Як мило. Я поговорю з тим ідіотом, що тебе звільнив, - вона провела тильним боком долоні по його щоці.

-         

Не треба. Взагалі-то я не хочу бути юристом. Навпаки мені хотілося б стати кухарем… Але батько наполіг на юридичній школі. І тепер страшно навіть подумати кинути це все заради якоїсь там кухні… Батько ж стільки заплатив за навчання, - Санджі сумно похнюпив голову і взяв руку жінку у свою, переплітаючи пальці. – Ви перша кому я це розповідаю. В мене немає друзів…

Робін доброзичливо посміхнулася, і ця посмішка відрізнялася від всіх інших, які за сьогодні побачив блондин. Вона лагідно поцілувала його в губи й відчула як його рука починає трястися від напливу нових відчуттів.

-         

Як би я слухала кожного ідіота, що вказував як мені жити, то тоді би я ніколи не стала би найбагатшою жінкою країни. То ж подумай гарненько про своє майбутнє і дещо мені пообіцяй, - вона стиснула його щоки у себе в році і чмокнула у вуста.

-         

Що пообіцяти? – задихаючись перепитав Санджі.

-         

Для початку станеш шеф-кухарем у якомусь французькому ресторані. Коли станеш ним – отримаєш дещо приємне.

-         

Що саме…. – повністю червоний Санджі продовжував не розуміти до чого веде міс Ніко.

Жінка розклала передні сидіння форда назад і поклала на них блондина. Його очі нервово і збентежено бігали зі сторони в сторону. Вона сіла на нього, повільно почала розстібати свою блузу. За мить Санджі побачив дві округлі форми, що нависали прямо над його обличчям. Кров досі йшла і юрист подумки молився, щоб не впасти без свідомості.

-         

Я… Це…. Просто раптово так…. – ледве відповів Санджі на такі дії з боку колишнього боса.

-         

Якщо не хочеш, то я можу зупинитися. Ти завжди можеш сказати ні, - грайливо сказала Робін.

Кров почала циркулювати не до носа, а до його члена. Маленький пагорок натягнув тканину штанів і йому стала жахливо тісно в них. Чоловік послабив краватку на своїй шиї та трохи розстібнув комір на шиї. Санджі важко зітхнув і трохи піднявся, щоб уважно подивитися в очі Робін.

-         

Я хочу…. Справді хочу вас. І ви не уявляєте наскільки, але я боюсь зробити щось не так, бо в мене досі нікого не було, - жінка облизнулася і на її лиці заграла хтива посмішка.

-         

І не треба. Я сама все зроблю, покажу і розповім.

Вона вштовхнула назад чоловіка і зручніше вмостилася на його паху. Робін почала тертися своєю вульвою об маленький пагорок Санджі, дратуючи і збуджуючи його ще більше. Сорочка Санджі вже валялася деінде, а жваві долоні міс Робін блукали по його кудлатім грудях.

Вінсмоук стогнав від напливу нового нерозвіданого задоволення. Він вже хотів зірвати з себе ці кляті штани, але брюнетка не давала йому це зробити і в покарання за ці марні спроби кусала того за шию і ставила відмітки кохання, де тільки могла зробити. Вона знову зробила рух вперед і сама блаженно зітхнула, коли пагорок зачепив клітор.

Для юриста це стало певним сигналом і обережно взяв у долонь цицьку. Робін відчувши на собі долонь блондина вдарила його по цій самій руці і стиснула його член, який так і просився на волю, у себе в руках.

-         

Я не дозволяла, - твердо сказала жінка, дивлячись звисока на Санджі.

-         

Але ж…

-         

Що я тобі говорила? Я сама все тобі покажу і розповім. Будь чемним і слухняним хлопчиком. І слухай що тобі кажуть розумна і досвідчена жінка. Ти мене зрозумів, містер не юрист, а кухар?

Цей суворий тон спочатку налякав Санджі, але потім йому хотілось, щоб з ним і на далі так розмовляли. Йому хотілось, щоб його називали гарним хлопчиком і казали, що робити треба і не треба.

З палкими очима і похітливою посмішкою він відповів:

-         

Так, пані. Я обіцяю, що буду гарним хлопчиком. Я буду вас слухатися, моя пані, - прошепотів Санджі, відчуваючи як із члена починає сочитися передеякулянт. Мокра цяточка з’явилася на його занадто вузьких офісних штанах.

Робін відпустила пагорок Санджі й за гарну поведінку нарешті зняла з нього штани. Блондин з полегшенням зітхнув і уважно слідкував за діями міс Ніко. Вона провела пальцем вздовж всієї довжини статевого органу, змушуючи Вінсмоука стискати шкіряну поверхню оббивки його автомобіля. Потім вона опустила голову і провела доторкнулася до своїх вуст. Її губи небезпечно близько були від головки члена і це просто зводило з розуму юриста. Ще трохи й вона б поцілувала його, але вона лише подмухала на нього і знову нависала над ним.

Санджі вже розчарувався і розслабився як тут вуздечку облизнув шершавий язик. Він не стримався і кінчив прямо на обличчя Робін, від чого вона не була  в захваті. Вона сердито подивилася, але потім її лице пом’якшало і вона поблажливо посміхнулася.

-         

Пробачте… Я не хотів. – Робін спокійно взяла рідку консистенцію собі на долоні і спробувала на смак.

-         

Нічого страшного. Це ж твій все таки перший раз. Я пробачаю тобі це. – Вона схопила Санджі за лице і пересіла йому на груди. – Але тобі доведеться гарненьким попрацювати своїм язиком. І навіть не думай впасти без свідомості.

Серце забилося від очікування. Робін не поспішаючи обережно знімала з себе спідню білизну, вірно підмітивши, що все ж було гарною ідеєю вдягнути сьогодні спідницю. Санджі із захватом спостерігав як чорна мережива тканина спускається вниз по довгих ногах міс Ніко. Кров знову вдарила не в ту голову і він ледве не розпустив руки, пам’ятаючи що обіцяв бути слухняним.     

Нарешті чорні трусики були відкинуті назад. Жінка підняла догори свою спідницю і дозволила Санджі уважно роздивитися її лоно. Статеві малі губи були темно-коричневого кольору і виходили за кордони великих. Волосся було охайно підстриженим. Він глитнув і прикусив нижню губу в очікуванні наказів міс Ніко.

-         

Тепер я сяду тобі на обличчя, а потім чітко слідкуй за моїми інструкціями. Все зрозумів?   

-         

Так.

-         

Гарний хлопчик, Санджі.

Робін приказала взяти її за стегна і тримати як міцніше, щоб вона його раптово не розчавила. Санджі уважно слухав, як зробити правильно і приємно. І за тим приступив до діла.

Чоловічі руки ніжно погладили шкіру стегон і лагідно масажували їх, тримаючи міцно вагу. Спочатку він поцілував внутрішню сторону ноги, а потім повільними поцілунками добрався до омріяної вульви. Він обсмоктував статеві губи кожному по окремості, іноді зачіпаючи ненавмисно чутливий горбик.

Коли він нарешті почав працювати язиком, Санджі підняв очі на Робін і був шокований від такої краси. Вона розплатана, з рум’яними щоками і затуманеними очима стогнала від його дій. Її руки блукали по грудях, іноді хаотично граючись з сосками, затим її долоня підіймалася вверх до шиї та стискала не дуже сильно, змушуючи жінку не помічати закоханого погляду блондина.

Язик почав працювати інтенсивніше і на язиці з’явився кислуватий присмак жіночих соків. Тепер Санджі приділяв всю свою увагу кліторові та малював кола на ньому. Іноді він просувався язиком всередину лона, але Робін відтягувала його за волосся звідти й продовжував працювати над клітором, який став набагато більшим від тоді коли його побачив Вінсмоук.

-         

Зупинись, Санджі…. – Він відразу же зупинився і стурбовано поглянув на міс Ніко. – Ти молодець, а тепер ти нарешті отримаєш те що чого так очікував.

Чоловік не встиг зрозуміти як Робін дрочила йому член, що б він був достатньо збудженим для проникнення. Вона розтерла передеякулянт по його всій довжині і піднесла голову члена до свого входу. На мить час зупинився і Санджі не міг повірити, що це не сон. Він вкусив себе за язик і разом з кислим присмаком в роті з’явився і металевий. Це все справді наяву. 

Всередині було так тісно і гаряче. Міс Ніко рухалася повільно, даючи чи собі звикнути, чи Санджі до нових вражень. Вона знову керувала всім процесом, дозволяючи чоловіку тільки лежати й дивитися.

Темп став все швидше і швидше. Вона поклала руки Санджі собі на цицьки, а сама оперлася на його живіт, рухаючи тазом вверх-вниз. Член кожен раз майже виходив із вагіни, а потім знову заходив. І кожного разу ще довше затримуючи у самого його коріння.

Справжньою катівнею стало для Санджі, коли міс Ніко почала стискати свої м’язи всередині, змушуючи бачити Вінсмоука зорі в очах. І сильніше, і сильніше. І швидше, і швидше. Дияволиця в людському образі. Піт тік рікою з обох тіл, стогін наповнював салон автомобіля і пустинну долину в якій вони опинилися. Все ближче і ближче до піка.

Першим кінчив Санджі. Він заповнив її повністю і прийшов в себе саме в той момент, коли її обличчі було сповнене блаженством. Вінсмоук всміхнувся і потягнувся за сигаретами. Він запропонував і міс Ніко, але та відмовилися, перевіряючи свій телефон.

Робін без церемоній одяглася і порадила зробити це і Санджі. А потім в кінці віддала свої трусики та кинула фразу на кшталт:

-         

Подарунок…

***

Пройшов рік

Висока брюнетка стояла в синій сукні біля фуршету, випиваючи другий бокал шампанського. Ніко Робін – відома власниця холдингу сумувала собі на самоті окремо від інших, шукаючи чим же їй зайнятися. Вона отримала запрошення до нового французького ресторану, де повинно було відбутися готування у живу від їх славетного шеф-кухаря.

Нарешті шоу розпочалося і власник ресторану, що запросив почав оголошувати шефа, головну зірку програми. Робін зневажливо позіхнула і вже хотіла піти, як тут з’явилися чудернацькі брови. Вона згадала події тоголітньої давності і підійшла ближче. Санджі здався більш впевненим у себе і з повною радістю у голосі розповідав про приготування їжі. 

Після шоу, яке вона додивилася до кінця, до неї підійшли ззаду і обняли за плечі. Приємний і чіткий голос прошепотів її на вухо:

-         

Я своєї обіцянки дотримався, а ви, моя пані, дотримуєте свою?

Санджі полошив здивовану і не менш червону, ніж він, Робін і грайливо підморгнув їй в кінці. Ніко Робін все ж пошкодувала, що не залишила цього юриста собі. 

 

  

    Вподобайка
    3
    Ставлення автора до критики

    Відгуки