Anni Kityk
Серіали
18+
Слеш
Драбл
Тільки покликання
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Домашня дисципліна
вт, 08/02/2022 - 22:39
чт, 03/02/2023 - 00:46
48 хвилин, 43 секунди
8
Читачі ще не додали роботу у збірки
2
1
Навіґація

У Вілла зовсім немає бід із татусем, просто у Ганнібала дуже-дуже гарні парфуми

Написано для #горнісерпень

  Примітки
  Залишайте відгуки, будь ласка, це дуже важливо
  Вподобайка
  26
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Iren Roronoa

  ОЙОЙОЙ, щось наче й душ був, а наче все одно страшенно жарко. Скажу так, моя голова розболілась від усього, що відбувалося, і цей фанфік зіграв у причинах не останню роль. 

  Мені подобається, як ти наповнюєш нцу сюжетом, так що вона і не пвп вже якось виходить, але все ж тримає рейтинг (і читача). А ще те, що можна й без знання канону насолоджуватися. 

  У мене враження, що я скоро зрозумію цих персонажів тільки через твої роботи, навіть без перегляду серіалу хехех. Але перепрошую за те, що мої думки не мають зв’язку, кхем. Діалоги надто уїдливі (в хорошому значенні, бо мені здається, саме так і підходить персонажам), а атмосфера дуже …дуже. Я напівдорозі загубила слово, проте хотіла сказати, що вона наче одночасно така, яким бачить Уїлл Ганнібала - божественна, а разом з тим - сповнена взаємного бажання.

  Одним словом: дуже смачно. Ой, це два.

  Дуже дякую за цю роботу, вона вийшла пречудовою!

  данаделіон

  ДОБРИЙ ВЕЧІР Я ОФІЦІЙНО ВМЕРЛА

  це просто чудова робота, мені так подобається новий правопис у твоєму виконанні, я дуже хочу спробувати також його імплементувати, треба зачитатись інформацією про нього, бо до свого сорому, випустила з уваги, що треба виправляти!!

  так, про роботу - МЕНІ СПОДОБАЛОСЬ УСЕ
  Ганнібал - мій улюблений серіал, а так сталось, що твій фанфік - це мій перший фік по серіалу, бо я довгий час не хотіла нічиїх бачень цих двох, окрім свого та серіального. Рада, що вирішила змінити свою думку і почитати твою роботу, коли почула, що буде і вампірська, зрозуміл, що чекати довше вже не можна!!!

  дуже гарне мовлення і опис горні сцен - секс в душі, деталі про те, як  Уїлл відноситься до Ганнібала, про те, як сам себе готує для нього, красиве використання різних текстових тегів - жирним виділялось саме те, що треба і давало просто охуєнний акцент, звертаючи мою увагу туди раз за разом! красиві слова - сцени не відчуваються нещирими чи надуманними, я відчуваю це таким властивим їм обом, що просто ставте тег «вирізана сцена», бо Ганнібал це той випадок, де сіріч став би кращим, ЯКБИ ВОНИ ТАКИ ПОКОХАЛИСЬ

  дуже елегантно вписаний кінк на вік і те, як ТИ ПРОПИСАЛА ЩО БЛЯТЬ РОСІЯНИ СПАЛИЛИ ЙОГО СВІДОЦТВО ЙОБАНІ РОСІЯНИ  Я ХОЧУ ЗНАТИ

  мені дуже дуже сподобалась робота!! хочеться передивитись серіал перед тим як читати твій великий твір по вампірюгам! дякую за те, що ти є і за те що ти твориш, ти сонечко!

  Anni Kityk

  Божееее мені дуже приємно!! Правда по вампірюгам буде маленький, бо на горнісерпень, то вже по піратах великий. Але в будь-якому разі, я рада, що ти чекаєш на цю роботу, це найвища похвала для авторки. І дякую, що залишила відгук?