bruhbruhbruhbruh
0+
Фем-слеш
Джессі, Пенні
Пенні/Джессі
Віньєтка
Флаф
Not beta read
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

фанатам бравла

Немає схованих позначок
вт, 03/21/2023 - 09:32
пт, 01/19/2024 - 02:15
23 хвилини, 31 секунда
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

 

проста замальовка по джессіпенням

НАВІЩО ДОДАВАТИ РОЗДІЛИ СОС Я ПРОСТО ВИКОАСТИ ФАНФІК ХРЧУ АЛО

Пенні подивилася на Джессі і зробила глибокий вдих. Зараз або ніколи!

- Гей, Джесс - Пенні хотілося відвести свій погляд куди-небудь на траву, підстилку, їжу, та що завгодно на цьому клятому пікніку, але вона сама для себе вирішила дивитися прямо в очі Джессі.

Пенні подивилася на Джессі і зробила глибокий вдих. Зараз або ніколи!
- Гей, Джесс - Пенні хотілося відвести свій погляд куди-небудь на траву, підстилку, їжу, та що завгодно на цьому клятому пікніку, але вона сама для себе вирішила дивитися прямо в очі Джессі.
- Так, Пенні? - Джессі подивилася на Пенні
- Цей, того, коротше, коротше сорян! - Пенні накинулася на Джессі, і, схопивши її обличчя, повалила на землю й поцілувала. Джессі від несподіванки запищала.
- Хоба, попалася! - Пенні підвелася з Джессі й засміялася. Лежача Джессі завмерла на підстилці й від здивування лише й моргала широкими від очима. У неї з’явилося дуже-дуже багато запитань. Поступово вираз обличчя з легкого шоку переріс у допитливий погляд ледь не як у детективів. Джессі трохи насупила брови, одну вигнувши трохи вищою за іншу, примружилася і відкрила свій рот, щоб сказати:
- Э?..
Пенні знову залилася сміхом
- Твоє обличчя треба бачити! - сміялася піратка, поступово пом’якшуючи свій сміх. Пенні ніяк не мала наміру знущатися з Джессі, вона лише хотіла розбавити атмосферу і посміятися разом із нею.
Але Джессі продовжувала мовчати, і обличчя її також не змінилося. Вона трохи розслабила м’язи свого тіла, більше розпластавшись на підстилці, але так само продовжувала свердлити Пенні своїм детективним поглядом.
- Ге-е-е-е-ей, все ж добре? - Пенні починала нервувати, хоча це було зовсім не властиво піратці - Я не хотіла якось тебе зачепити цим…
Джессі так само мовчала, а Пенні так само хотіла провалитися крізь землю.
- Я тобі подобаюся? - Джессі примружила свої очі ще сильніше, ніби відгадуючи загадку
- А, ну, звісно, ти дуже кльова - Легко вимовила Пенні й усміхнулася, очевидно маючи на увазі не романтичний підтекст
- Гм… - Джессі трохи розслабила очі, адже довго жмуритися було незручно - Але ні, я маю на увазі, ти мене кохаєш, адже так?
- Ну, - Пенні було важко ось так узяти й вимовити це вголос (адже набагато легше діями!), але все ж таки вона закінчила свою відповідь максимально чітко, стисло й правдиво - так.
Джессі розслабилася і захихотіла. Від цього сміху в Пенні звалилися всі гори, скелі, моря і гармати з плечей, і вона з великим полегшенням видихнула.
- А ти мені теж подобаєшся! - Промовила Джессі і знову захихотіла
- А я це знаю - Пенні лише трохи нахилилася до Джессі й теж захихотіла
- Ми станемо дівчинами, а потім ми зіграємо весілля, одружимося, а потім… Стоп ти знала?! - Перервала свої власні думки Джессі - Але звідки?
- Та нізвідки, - Пенні сама толком відповіді не знала - для мене це було просто очевидним… І почекай, про що це ти заїкнулася? Зіграємо весілля? - Пенні засміялася - Не зарано? - Дражнилася вона
- Ну Пенні-і! Я ж не про зараз! - Джессі не розуміла, що поганого в тому що б думати про майбутнє, навіть про далеке.
Пенні встала з ніг Джессі й повернулася до своїх речей, що лежали на підстилці. Механиця тим часом сіла, а потім і встала, намагаючись подивитися, що вирішила зробити її подруга. Пенні повернулася назад зі складеними руками, в яких щось знаходилося. Вона стала на коліно однієї ноги, а іншу пригнула, як стають, коли роблять освідчення. Пенні розкрила свої руки, ніби коробку в якій лежать обручки, а в них була одна з її фальшивих монет.
- О, пані Джесс Джанкерс, чи згодні ви стати моєю дружиною? - максимально церемонним голосом вимовила піратка. Джессі залилася сміхом, а потім підіграла:
- Звичайно я згодна, пані Пенні… Е-е… - Джессі перервав такий самий заливистий сміх Пенні. Джессі також знову засміялася.

  Примітки
  Вчіть діти укр мову не будьте як я. Фанфік опублікований для моїх нащадків укрбравл фанів пам'ятаєте мене мої любі діти*вмирає*
  Вподобайка
  1
  Ставлення автора до критики