RedArmin
Аніме
16+
Джен
Драбл
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Усім титанам.

запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
пт, 07/21/2023 - 00:07
пн, 07/24/2023 - 11:26
34 хвилини, 36 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Королева Хісторія наказує Мікасі разом з капітаном Леві повернути рід Акерманів. В цей же день з шарової молнії виходить Ерен, а за стінами з неба повертаються титани. Інші країни, що атакувала Марлі, покинуті землі, про які ще не чули жителі Парадизу, але тепер їм доведеться виживати в цих жахливих місцях. 

Розділи:
  Примітки
  Пам'ятаю, як мені прийшла ідея для цього фанфіку: мені приснилося, як Ерен та Мікаса стоять під тим самим деревом, і Ерен каже: "Пробач, Мікасо, але я не той Ерен Йегер, якого ти чекала". І пізніше я подумав, що треба розвивати цю ідею у вигляді фанфікшену. Я згадав фразу з "Бетмена проти Супермена", що демони спускаються з небес, і мені прийшла ще одна згадка, що при першому перегляді АоТ я спочатку подумав, що титани у вигляді блискавок падають з неба. Це також перетворилося на одну із ідей. І ще я хотів показати інші країни в цьому світі, то чому б не написати, думаю я, все ж таки нову історію?

  І, друзі, я знаю, що це я дуже наглий, але якщо хтось вміє малювати - чи не могли б ви створити обкладинку для фанфіку, якщо комусь сподобається ця історія? Буду вдячний :0
  Вподобайка
  0
  Ставлення автора до критики