Loftr
Sonrisa_
Фільми
16+
Слеш
Драбл
AU, Драма
ООС, Постканон
Заборонено
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
вт, 02/21/2023 - 14:00
вт, 04/18/2023 - 01:27
57 хвилин, 19 секунд
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Інколи у долі надто погане почуття гумору. Надто.

  Вподобайка
  4
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  YayaTyts

  Обожнюю натрапляти на смаколики наніч) Ця робота однозначно гарний смаколик!

  Було легко та цікаво читати, існує приємний сюжет з гарними описами. А найголовніше — це роздуми Деніела, їх глибина, неоднозначність, рішучість та боягузтво в одній ємкості! Було і смішно, і дивно, як же він часто літає у власних думках, а спритність на лижах, коли за спиною лавина — дуже повеселила, думаю я б так не змогла)))

  І якщо початок роботи був у міру серйозним — завдання від Ока, сніжна небезпека, то після вина і каміну в будиночку, все перейшло в зовсім інше русло, ну мої думки так точно! Гра «правда чи дія», ніколи не грала, але щоразу зустрічаючи в якихось серіалах, чи фільмах — заздрила, тепер навіть письмовому опису без картинок, тому як гра може проходити, я заздрю не менше. Браво авторці! Бо мабуть мій мозок залоскотали не менше ніж Деніела! Він же так хотів якогось шансу, ну от має, отримав, але намагається втікти, притворитись дурником. Тому я вдячна Ділану, що він таки не такий тугодум, як про нього думали і навіть умудрився перевести їх відносини на більш тісний контакт… рівень)

  Дякую за цей твір!

  «Доля? О, ні. Це гидке почуття гумору життя. Тільки воно полюбляє знущатися, доводити до межі, а після пестити, щоб прив’язати до цього адреналіну сильніше», «Моя правда — так.»— інколи в прочитаних творах я обираю якусь фразу, момент що найбільше вразив, сподобався, чи на який щось клацнуло в голові, це саме такий випадок!

  Loftr

  Божечки, ваш відгук… У мене аж подих перехопило.
  З кожним прочитаним словом я відчула, що змогла вкласти у слова те правильне та справжнє, що й ви відчули. Прожили.
  Правда чи дія — це та гра, яка або зблизить, або назавжди відштовхне. Не скільки відповідями чи діями, скільки готовністю того, хто питає чи наказує, приймати ту саму правду та готовність до дії. І ця гра… На це потрібно дійсно відважитися та бути хоробрим серцем.
  Вчинок Ділана — як на мене, то це найправильніше та найлогічніше, що міг він зробити у такий момент. Він бачив, що Деніел напився, бачив, як той нервує, тому не хотів тиснути та змушувати.
  Дякую вам за такий приємний та теплий відгук. Я дійсно рада, що ви навіть змогли виділити фразу, що запам’яталася вам^__^