ілля
Фільми
18+
Слеш
Драбл
Дозволено з покликанням на даний сайт
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
пн, 01/23/2023 - 21:23
ср, 04/19/2023 - 16:33
19 хвилин, 24 секунди
6
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
1
Навіґація

особливо його дратувало, коли якась із жінок пропонувала зіграти в карти

Повний текст

            Ділан ніколи не вмів розважати своїх жінок, він зазвичай слухав їх з розумінням в очах і легкою посмішкою. Іноді – зі склянкою віскі в руках, у спеку один кубик льоду, у холод – зі шматочком лимону чи лайму.

  Вподобайка
  7
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  кардістрі

  ЦЕ. ОДНА. З. НАЙКРАЩИХ. ПРОЧИТАНИХ. МНОЮ. РОБІТ. ПО. ІО. ЕВЕР (ще роботи Лофтр, обидві, вони крутезні, хай би що вона не казала)
  але йой, справді, я читала і насолоджувала кожним словом, так все гарно, і ніжно, і солодко, і пристрасно, і знову ніжно просто оооохххх, я не можу
  знати б хто автор, я б йому… цей… подякувала (дуже дуже якісно подякувала)smiley

  the_beth

  Єдина причина, чому цей відгук не складається повність з цитат, які мені запали в душу - на фумі не можна копіювати текст.

  Дуже сподобалося як обігралася назва, впевнена, що тут було ще безліч приємних відсилок і я точно не всі змогла розшифрувати, але на «джессі айзенберг», усміхнулася.

  От правда, що пристрасна робота і при цьому фрагментарна, ніби кожен абзац - кадр, але при цьому текст не можна порівняти з кінематографом в найкращих з сенсів. Це проза, але лірика, речення мають певну приємну шерехатість і за неї постійно чіпляєшся.

  Мені неймовірно сподобалося, дякую вам за роботу! Ну і все-таки «хоч би витримали дешеві гіпсокартонові стіни цю пристрасть» - момент, коли текст мене чомусь підкорив найбільше.