Stanislaw_NAST
Аніме
12+
Слеш
Міні
AU, Драма
Від третьої особи
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
вт, 01/17/2023 - 15:56
вт, 04/18/2023 - 22:32
35 хвилин, 3 секунди
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Це участь в челенджі з твіттеру.
Що якби Волейбол був в Модельному AU? Якби склались стосунки в Оікави та Івасика, коли Тору покинув подіум з травмою, а на його місце взяли Івасика, що завжди мріяв про спокійне життя поряд з прийомним сином та квітковим магазином?

Розділи:

Повний текст

— Побажай мені вдачі.

Івайзумі дивився на годинник, що небезпечно наближався до першої дня. Його перший серйозний показ. 

— Удачі, Івасику, – солодко озвався голос Оікави в телефоні. – Ми з Хару будемо за тебе вболівати. 

Він усміхнувся. 

  Вподобайка
  3
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Louthaire

  Вітаю, я з Ланцюжка.
  З фандомом Волейболу не знайомий, тому відгук містить мої враження від фіку, як від ориджиналу.

  Спочатку скажу щодо форми. Я б радив використовувати мінімум варіацій імені персонажів (особливо, якщо вони іноземні), бо це плутає читача. Текст також містить дрібні помилки. Вони не заважають читанню, але все ж рекомендую пошукати бету.

  У міру читання виникли питання до сюжету та поведінки персонажів. Як Івайзумі взагалі занесло в модельний? Якщо професійна модель вибуває, агенство надсилає іншу. А Івайзумі, виходить, з вулиці підібрали. Чи, наприклад, невже Івайзумі не хотів бачити сина взагалі? Я розумію Ойкаву, але сина??? Притому, що так хотів пограти з ним в щасливу родину на останок?

  Мені не сподобалося як Іва описував свій перший досвід на подіумі. Ну не вірю я, що жива людина могла сказати таке через рот. Також дуже раптовим був перехід до розлучення. Типу, через телефон відчувалося, що Івайзумі та Ойкава віддалилася, але не до розлучення… Це виглядало супер рандомно. Не дотягнули оцього холоду через телефонні розмови, аби рішення розлучатися відчувалося правдоподібним.

  Загалом, фанфік написаний непогано, але мене, щиро кажучи, засмутив. Ідея цікава та має потенціал, але сюжет вийшов банальним, очікуваним та прісним. Не вистачило ні емоційності, щоб залучити почуття читача, ні інтриги, щоб утримати його увагу.

  Втім, дякую за роботу! Сподіваюся, ваш твір знайде свого читача, а мої зауваження будуть корисні для майбутніх робіт.

  Stanislaw_NAST

  Дякую за відгук! Варто було вказати хоч десь, але робота стара. Кажу аби у вас не склалось, можливо, якесь хибне враження. Ваші поради справді допомогли дещо краще оцінити цю роботу і з кожним словом погоджуюсь. Ще раз дякую за відгук!