luvitysan
Аніме
18+
Wellthathappened (Cataclysmic_Calamity)
В процесі написання
https://archiveofou…
Слеш
Максі
Заборонено
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
вт, 01/10/2023 - 19:01
пт, 12/15/2023 - 03:46
350 хвилин, 58 секунд
2
3
2
Навіґація

AU, де Дадзай та Чюя були заручені з тих пір, як вони обидва були дітьми — домовленість, яка ніколи особливо не цікавила Дадзая… до їх шлюбної ночі, коли він вперше побачив обличчя омеги.

Розділ 1: Пелюстки камелії

Дадзай, як не дивно, був середньою дитиною, тому не мав великих сподівань на підвищення в статусі. Народившись у сім’ї лорда, так, високопосадовця; але зі старшим братом, який, безумовно, буде альфою, Дадзай мав лише одне завдання: бути запасним спадкоємцем.

Розділ 2: Вдалині від дому

Чюя був ще зовсім дитиною, коли розпочалася війна, тож для нього вона виявилась надто несподіваною, а ще більше він здивувався, почувши, що повстанню проти короля допомагає лорд Фукудзава, який був одним з найвідданіших соратників корони.

Розділ 3: Розпещене дитя

Отримавши звістку про те, що хлопця збираються відпустити додому — не одразу, однак скоро, — Чюя дуже зрадів, здебільшого припускаючи, що це через закінчення війни.

  Примітки
  Від авторки: Це мало вийти як мій внесок у тиждень BSD A/B/O, та я не впевнена, що зможу розмістити його в колекції, адже він НАДТО ДОВГИЙ. Не хвилюйтеся, я буду публікувати його протягом одного тижня, по розділу щоденно.
  Моєю ціллю було написати історію кохання на все життя, тож я сподіваюся, що вам усім сподобається!
  Ви можете знайти мене в твіттері @CATACLYSMICEVIE

  Від перекладачки: Ну, що ж. Це перша робота цієї авторки, яку я вирішила перекласти. Сподіваюсь, вам вона сподобається і мене ніхто не вб'є)
  Якщо вам будуть цікаві всі попередження від авторки..
  Alpha/Beta/Omega Dynamics, Alpha Dazai Osamu (Bungou Stray Dogs), Omega Nakahara Chuuya (Bungou Stray Dogs), Alternate Universe - Royalty, Arranged Marriage, Alternate Universe - No Powers, Soulmates, Alternate Universe - Historical, Minor Character Death, War, Suicidal Thoughts, basically if BSD and Bridgerton and Game of Thrones had a baby it would be this fic, chuuya is big baby here, softest baby, Hand Jobs, Awkward Sexual Situations, Discussed Consent, Anal Fingering, Anal Sex, Rimming, Knotting, Mating Bites, Implied/Referenced Sexual Assault, Attempted Abortion, Mpreg, the tags look scary but this is actually a soft au i swear, Breeding, Dirty Talk, Voyeurism, Overstimulation, Leashes, Collars, Breathplay
  Вподобайка
  14
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Nastia Liahtich

  Дякую Вам за переклад, це неймовірна праця

  Я в захваті від фанфику, дуже сподівалася, що третій розділ не останній, але на сьогодні, на жаль, так😢

  З нетерпінням чекаю продовження.

  Натхненнячка Вам, смаколиків і тепла 🤗🤗♥️