Ґеральт з Біблії
16+
Слеш
Драбл
Частковий ООС
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
нд, 01/08/2023 - 21:12
пт, 04/28/2023 - 19:49
49 хвилин, 2 секунди
10
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Цікаві речі можуть інколи траплятися з одинокими характерниками… 

Давній товариш

За вікном гавкають собаки, проводжаючи поодиноких подорожніх. Брешуть на них, відганяючи од власних обійсть. Десь в лісі їм відповідає двійко сипух. Тихо шурхотить листям вечірній вітер.

Розділи:
  Вподобайка
  18
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Реві Ен

  Ааааааа 💔💔💔 ох, я прогорнула шапку, тому, коли дочитала, агресивно скролила вгору, щоб перевірити, чи буде друга частина… Певно, ні? 🥲 Вийшло дуже атмосферно, я в захваті, насправді, я навіть не помітила, що це фандомне, а не орідж. Дуже дякую ❤️

  Ґеральт з Біблії

  Дякую за відгук~

  Насправді воно схоже на орідж, тому що канону, на жаль, у мультфільмі котові на сльози (але його усе одно варто подивитися). Та усе ж це фандомна робота, тому насправді мені жаль, але я не впевнений, чи буде у неї колись продовження чи якась окрема історія з цими дома. Але усе можливо. Українська міфологія багата на теми й натхнення для фіків.

  Головною проблемою залишаються лише межі можливостей написання різного роду рейтингів з архаїзмами та історизмами. Проте, насправді усе можливо… Я дуже непередбачуваний автор. 

  женя беккет

  Дуже гарна робота! При тому що досить мало знаємо про персонажів, але мені здається ця історія близькою до канону, ви наче дійсно добре відчули характери персонажів. І сама зав’язка цікава і взагалі мені подобається таке, дуже вдячна вам за цей фік, хоча я і не очікувала побачити так замальовку, але, як виявилося, потребувала такої приємної козацької історії!

  Ґеральт з Біблії

  Дякую за такий теплий відгук~

  Я не впевнений чи було це достатньо близько насправді, але я волів розвинути це таким чином, поглибити… Насправді у нас не так багато гарних й цікавих продуктів по козакам, тому навіть з таких крихіток я б волів будувати фандомі вежі. Колись можливо це все буде частиною витоків повальної любові на фіки з козаками. 

  А поки у нас є чортяка Гнат і його не розділене кохання. Що маємо, тим і багаті, хах

  Livasa_sid

  Ого!!! Я просто в захваті! Дуже крута робота. Та й сама інтрига витримана до останнього слова. Поки читала, то підсвідомо вибудовувала свої теорії, шукала відповіді, але поступово історія розкручувалась, мов та спіраль, і зрештою все встало на свої місця, наскільки це можливо. 

  Мабуть, треба радіти, що у Гната нічого не вийшло, бо якось та й неправильно оте все продажне, та мені його навіть шкода. І щось підказує, що не відштовхнув би його Остап, коли Гнат ще був людиною. Варто було спробувати. Хоч, може, і помиляюсь, бо люблю історії зі щасливим кінцем. 

  Дякую! Дійсно прекрасна робота з витриманим стилем, що відповідає часу розповіді та змісту.

  Ґеральт з Біблії

  Дуже дякую за такий об’ємний відгук!

  Насправді я волів залишити доволі відкритий фінал саме для таких роздумів. Є в мене слабкість до подібних історій нещасливого кохання ще з сімейства фон Еверец з третього Відьмака. Так що, кожен ладен сам додумати, а чи могло в них бути воно, те саме щастя, аби все склалося інакше.

  Але у Гната не мало вийти нічого з тим звабленням, це точно. Волю Остапа він так просто зламати не ладен і тому має змиритися або ж вигадати щось ліпше… 

  Критик-ор

  Вже з самого початку я закохалася у вашу мову, вдале слівце та прекрасні описи!

  Далі мене захопила інтрига появи Гната, хотілося якнайшвидше дізнатися чи це альтернативна історія де зради не було, але ж серед персонажів вказаний чаклун, а отже лишалось просто читати. Читати й спостерігати, як п’яніють чоловіки, як б’ється посуд, як ведуться розмови про пару. І ось тоді то все почало просто мчати в моїй голові картинками, ніби хто ×2 натиснув. Грубість гостя, безсилля Остапа. Переміна в зовнішності та погляді Гната, його «пропозиція» та відмови характерника, що ставали все чіткішими.

  Це був дуже сильний момент! Я взагалі захоплююся людьми, що можуть встояти перед спокусою, що мають кріпку силу волі, а Остап виявився саме таким персонажем)

  А стосовно Гната… Не можу сказати, що мені його зовсім не шкода, особливо у вашій роботі (бо в мультфільмі чувака в червоному мені зовсім не шкода!). Проте, як я вже зазначила в огляді: ваша «казка» має дуже важливу мораль, вона нагадує, що невпевнені в собі люди здатні на дурниці — і це факт! Однак ця невпевненість не є виправданням чи гарантією, що все зійде з рук без наслідків — теж факт! Саме так тут і сталося, слабкий душею, дурний головою — не отримав щастя, бо сам не розімів чого насправді хоче.

  Дякую за цей твір!

  P.S.: опісля цієї роботи я заглянула в ваш профіль і вкотре гнівно нагаркала на свій кретинізм запамятовувати імена. Різдво, гарячий шоколад… Короче, після цього я мушу відмітити ще дві речі: 1) в залежності від твору першоджерела, ваш стиль також має властивість мінятися — це мега круто! 2) я пам’ятаю про ваші слова, що можна чекати твір про реакцію сім’ї та таємничі події у номері готелю)

  Ґеральт з Біблії

  Дуже дякую за такий великий й грунтовний відгук! Я просто калюжа сліз…

  Радий, що мій трохи дивний експеримент з двома козаками оцінили так високо. Я люблю історичні епохи й мені дуже вже хотілося написати щось таке небанальне, та ще й по цікавому матеріалу (а ще придумувати лор за авторів). В мультику розкриття як такого немає, бо воно і не траба. Але тут з’являюсь я з лопатою і намагюсь відкопати таємні сенси, підтексти й стосунки. Будуємо фандоми з того що є і робимо їх гарними)

  P.S.: Продовження Різдва обов’язково буде. В мене є ідеї продовження для майже усіх фіків з вже написаних.