_jen__shenn_
0+
Фем-слеш
Драбл
AU, Романтика
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Виходу спешлу совиного будинку

Немає схованих позначок
пн, 10/17/2022 - 23:06
ср, 03/01/2023 - 08:34
9 хвилин, 58 секунд
1
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Луз знайшла старий грамофон, а Еміті відкрила для себе ретро музику та ніжні танці у кімнаті

Повний текст фанфіку

(Queen - crazy little things called love) 

 

Еміті сиділа на підвіконні в кімнаті Луз, роздивляючись ще трохи дивні і не звичні, не дивлячись на довгий час перебування у світі людей, речі. Самої Луз ще не було в кімнаті. Вона сказала Еміті, що скоро повернеться, але пройшло п’ять, десять, п’ятнадцять хвилин, а дівчини все ще не було. Еміті напружилася, але вирішила довіритися своїй дівчині і продовжувала чекати на неї. 

 

Пройшло ще декілька хвилин і двері нарешті відкрилися, звідти показалася Луз, з великою коробкою та свічками у підсвічниках. 

 

— Що це? 

 

— Секунду, зараз побачиш.  — Луз поставила коробку на стіл, розклала свічки, та по черзі підпалила їх. Наступним чином, вона відкрила коробку і звідти було видно якусь трубу та дивну підставку з голкою, зовсім не зрозумілі для Еміті. 

 

— Це – грамофон, на ньому раніше слухали музику. – Прочитавши нерозуміння в очах своєї дівчині, пояснила Луз. Далі вона пішла у другу частину кімнати і дістала з відти якісь плоскі тарілки. 

 

– А це – вінилові пластинки, на них записана музика. – Еміті уважно спостерігала, як Луз бере пластинку, кладе її на грамофон і зверху ставить голку, ще пара начебто магічних рухів і від грамофону починає лунати гучна, динамічна музика, яка спочатку лякає Еміті, але вона не показує цього. 

 

Луз підходить до Еміті, протягуючи руку та загадково посміхаючись. 

 

— Еміті Блайт, дівчина яку я кохаю до зірок і назад, потанцюєш зі мною? — Задумавшись на декілька секунд, Еміті простягнула руку у відповідь та легко посміхнулася дивлячись на обличчя Луз. 

 

— Ну звичайно я потанцюю з тобою, Луз Носеда, найкраща дівчина світу. 

 

Вони взялися за руки і у світі зникло все, окрім динамічної музики. 

 

This thing called love

I just can’t handle it

This thing called love

I must get „round to it

I ain’t ready

Crazy little thing called love 

 

Вони кружляли по кімнаті з заплющеними очима, не боючись натрапити на щось з меблів, музика та ніжні дотики коханої людини були єдиним, що вони потребували. 

 

 

This thing (this thing) called love (called love)

It cries (like a baby), in a cradle all night

It swings (woo), it jives (woo)

Shakes all over like a jellyfish

I kinda like it

Crazy little thing called love

 

 

— Ти знаєш, що я тебе кохаю? — Міцно обіймаючи Еміті, Луз нахилила її майже до самої землі, та розплющила очі, щоб не змогти навіть вдихнути від краси, яку побачила перед собою. Її дівчина неймовірна… 

 

— Я тебе також.  — Піднявшись та прокрутившись навколо своєї дівчини декілька разів, Еміті легко, неначе дотик метелика поцілувала її в потріскані від вітру та нервів, губи. 

 

Вони не помітили як мелодія закінчилася, вже стало зрозуміло, коли від танцю їх відволікло незадоволене м’явкання кота. На це дівчата гучно засміялися. 

  Примітки
  Бажано читати під пісню що вказана в тексті, хронологія десь між другим та третім сезонами
  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики

  Відгуки